Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yengeç Zamanı Haziran Temmuz Enerjileri

Gündönümü, dünyanın hangi yarım küresinde yaşadığınıza bağlı olarak yılın en uzun veya en kısa gününü temsil eder. Aynı zamanda boyutlar arasındaki perdenin ince olduğu ve görünmeyen dünyalara daha fazla erişmemizi sağlayan bir zaman olduğu söylenir.

Gündönümü enerjileriyle birlikte, bu yılki Yengeç Mevsimi de Venüs'ün Neptün ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Bu güzel bir enerji kombinasyonudur ve uyumu artıracaktır. 


Yengeç burcunda ilerlerken, özellikle aşk ve ilişkiler konularında  uyumlu bir güç olan Venüs ve Mars'ın özel ve çok nadir bir hizalanmasının keyfini çıkarıyoruz.

Tıpkı sadık yengeç gibi, 2021 Yengeç Sezonu da kendi hızımızda hareket edebileceğimiz, sağlıklı ilişkilere odaklanabileceğimiz ve yaşamlarımızda iç ve dış uyumu beslemek ve yaratmak için zaman harcayabileceğimiz sevgi dolu besleyici bir zaman gibi görünüyor. 

20/21 Haziran- Gündönümü + Jüpiter R Durağan Konumu + Venüs Üçgeni Neptün
Tropikal astrolojide Gündönümü, Yengeç Mevsiminin başlangıcını resmi olarak memnuniyetle karşılar. Gündönümünden hemen önce, Jüpiter Merkür, Satürn ve Plüton'a katılarak R durağan konumda olacak . R Durağan gezegenlere başka bir gezegen eklemek, enerjileri yavaşlatacak, bize duygularımızı yansıtma şansı verecek ve doğrulara dikkatimizi yeniden yönlendirecektir. Bu zamanda Venüs aynı zamanda Neptün Üçgenidir ve kozmik gökyüzüne uyum dalgaları gönderir. Bu, bu zaman periyodunu dönüm noktaları, daha derin kavrayışlar ve artan neşe dalgaları getirebilecek hale getiren enerjilerin güçlü bir birleşimidir.

22 Haziran- Merkür Doğru Harekete GEÇECEK
Merkür istasyonlarının yönlendirildiği gün, Merkür Gerileme enerjilerini gerçekten yoğunlaştırabilir, bu yüzden yavaş hareket edin. İşlerin değişmesi muhtemel olduğundan, acele etme veya uzun vadeli planlar yapma zamanı değil. Biraz nefes almanıza izin verin ve yolunuza çıkabilecek yeni içgörülere veya bilgilere açık kalın. Merkür R durağan konumu, yeniden değerlendirmek ve gözden geçirmek için iyi bir zamandır, bu yüzden bu enerji hala çok teşvik ediliyor. Merkür, 7 Temmuz'a kadar her zamanki gücüne ve netliğine geri döner ve buna karşılık, bu zamana kadar da bir netlik hissi bulabilirsiniz. 

24- Haziran Oğlak Burcunda Süper Dolunay
Süper Dolunay, deneyimlediğimiz tüm Tutulma enerjilerine hoş bir mola veriyor, ancak bu Dolunay çok yoğun! Bu zamanda etrafta yüzen çok farklı enerjiler var ve bu Dolunay'a biraz joker enerji veriyor. Enerjinizi topraklamak ve yaşamınızda istikrar ve odaklanma yaratmak için Oğlak burcunun dünyevi etkisini kullanın. İşler biraz dağınık veya bulutlu görünebilir, ancak bu muhtemelen kısa ömürlü olacaktır. 

25 Haziran Neptün R Durağan konumu
Neptün R geri giden toplam dört gezegen. Bu bir kez daha, enerjide bir yavaşlama yaratır ve bizi bu yeniden gözden geçirme ve yeniden değerlendirme enerjisini daha fazla benimsemeye teşvik eder. Neptün R bazen sırları ve gerçekleri açığa çıkarabilir. Ayrıca neyin gerçek neyin kurgu olduğunu anlamamıza da yardımcı olabilir. 

3 Temmuz Mars Meydanı Uranüs
Birkaç gün önce ve birkaç gün sonra demlendiğini hissedebileceğimiz uçucu bir enerji kombinasyonu. Kararsız veya zayıf olan herhangi bir şey sarsılabilir. Neyin uğruna savaşmaya değer olduğunu, neyin düzeltilmesi gerektiğini ve bırakma zamanının gelip gelmediğini değerlendirmeniz gerekebilir.

3-7 Temmuz - Sirius Geçidi
Her yıl bu zamanlarda, Güneş, Sirius yıldızı ile aynı hizaya gelir ve yüksek frekanslı bir enerji geçidinin kilidini açar. Sirius Spiritüel Güneşimiz olarak kabul edilir ve daha yüksek frekanslara ışık tutabilir, bize daha yüksek bir anlayış verebilir ve yeni spiritüel kavrayışların ve bilgeliğin kilidini açabilir. Sirius'un ayrıca teknolojik olarak son derece gelişmiş bir uzaylı ırkına ev sahipliği yaptığına inanılıyor, bu nedenle galaktik indirmelerin şu anda da daha olası olduğunu UNUTMAYIN!

9/10 Temmuz- Yengeç burcunda Yeniay
Bu, yeni bir ay döngüsünün başlangıcıdır ve bu, hoş bir taze enerji getirmelidir. Ayrıca , 10 Haziran'da İkizler Güneş Yeni Ay Tutulması'nın getirdiği rahatsız edici haber veya bilgilerin artık biraz daha netlik ve anlayışla çevrili olduğunu da görebilirsiniz. Bu Yeni Ay bizi ekstra hassas hissettirebilir, bu yüzden enerji seviyelerinize ve sınırlarınıza dikkat edin. Ayrıca sevdiklerinizle vakit geçirmek veya evde daha besleyici ve destekleyici bir ortam yaratmak için harika bir Yeni Ay. 

13 Temmuz - Venüs Mars kavuşumu
Güzel, nadir ve özel bir göksel hizalanma! Venüs ve Mars, kozmik aşıklar olarak kabul edilir ve tanıştıklarında, aşk, ilişkiler ve dualite anlayışı söz konusu olduğunda bilinçte bir artış elde ederiz. Aramızda gerçekten bir ayrılık yok ve bu ruhsal gerçeğin daha derin, daha içten bir şekilde anlaşılması şimdi mümkün olabilir. Bu enerji aynı zamanda ruh eşlerinin ve ikiz alevlerin buluşmasını da teşvik edebilir.

22 Temmuz- Güneş Aslan için Yengeç'ten ayrılıyor
Ateşli Aslan Mevsimine geçiyoruz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık