Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Astro Yantra ve Kristal Analizi

ASTRO YANTRA ve KRİSTAL ANALİZİ: Tarih boyunca, Gezegenlere çeşitli renk ve semboller verilmiştir. Örneğin, Marsın rengi kırmızıdır, Çıplak gözle gözlenen marsta bu renk açıkla görülür. Mitolojide Savaş tanrısı olarak adlandırılan Marsa kan renginin hakim olması ve kırmızının ihtiras rengi olması bu rengin marsa tekabül edilmesinde etken rolleri vardır. Her gezegene bir renk tekabül etmiştir.

Renkleri insanoğlu çok eski çağlardan beri kullanmaktadır. İnsan bedeninde 7 enerji merkezi vardır. Bedenimizde 7 chakra vardır. Sanskritçe Çakra sözcüğü “Tekerlek”, “Çark” veya “Halka” demektir. Enerjetik açıdan ise Çakra “girdap” anlamına gelmektedir. Enerji merkezi olan Çakra enerjetik bedende halka şeklindedir ve enerji Çakra halkasının üzerinde bir girdap gibi dönmektedir. Bunun dışında Çakra, iç yaşam enerjisinin döner merkezi, iç enerji kanallarının buluştuğu, enerjinin bedene girip çıktığı ve farklı enerji düzeylerine dönüştürüldüğü bir kesişme noktasıdır. Her chakra negatif ya da pozitif titreşimleri çeken özel bir renge bağlıdır. Astrolojik olarak ta gezegen ve burçlarımıza ithaf edilmiş renkleri kullandığımızda, Kişi daha dengeli mutlu ve huzurlu olacaktır. Renklerle birlikte kristallerimizi kullanmamız da bu etkiyi kuvvetlendirecektir. Renkler ve kristallerin insanlar üzerinde olumlu ya da olumsuz etkileri bir çok bilim insanı tarafından araştırılmıştır ve insan üzerinde etkili oldukları bilimsel olarak ta ispatlanmıştır.

YANTRA: Kadim Hint astroloji sinde gezegenlerin matematiksel hesaplamalarına göre düzenlenen sübtil varoluşun görülmez güçlerinin simetrisi ve geometrik tasviridir. Zararlı gezegen yerleşimlerinden ve zararlı görünümlerden dolayı negatif enerjiler üreten gezegenlerin etkilerini düzeltmek için doğru enerji akışını harekete geçiren sembollerden oluşan bir Vedic uygulamasıdır.

Tüm bunlar doğum haritanızda sizi yoran gezegensel etkilerle ilişkilidir. Doğum haritanıza göre kullanmanız gereken yantranızla gezegenlerinizin etkilerini düzeltemeye katkıda bulunabilir ve isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm Dünya’da her 5 kişi’den birinin kullandığı yantralar doğru kullanıldığında kısa süre içinde doğum haritanızda sahip olduğunuz olumsuz enerjileri dengeleyecek ve zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır.

Yantralar ve Osmanlı Padişahlarının müneccimbaşılar ve hattatlarla birlikte hazırladığı TILSIMLI Gömlekler, Aynı hesaplamalarlarla yapılan 5000 yıllık Kadim öğretilerdir. Doğum haritamızda bizi zorlayan Gezegenlerin enerjilerini düzenleyen ve güçlendiren Her gezegenle ilişkili; Sembollerden oluşan muhteşem bir uygulamadır. Hayatımızda zorlandığımız iş aşk sağlık gibi sorunlara sebep olan enerjileri dengelemek ve iyileştirmek için, Tüm Dünya’da her 5 kişi’den birinin kullandığı yantralar doğru kullanıldığında kısa süre içinde; Doğum haritanızda sahip olduğunuz olumsuz enerjileri dengeleyecek ve zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır.

İnsanoğlunun yaşadığı tarih boyunca gezegenlere sürekli olarak birtakım renk ve semboller verilmektedir. Mars olarak adlandırdığımız gezegenin renginin kırmızı olduğu söylenmektedir. Mitoloji tarihinde Savaş Tanrısı olarak nitelendirilen Mars, kan renginde olarak kırmızının aslında ihtiras rengi olmasını da sağlamıştır.

İnsan bedeninde ise 7 ayrı enerji merkezi olduğu bilinmektedir. Bu enerji merkezleri iç yaşam döner merkezi, iç enerji kanallarının buluşması, enerjinin bedene giriş ve çıkışı gibi kesişme noktalarını yaratmaktadır.

Astroloji dünyasında ise gezegenler ve burçlar arasında bir renk bağı bulunmaktadır. Burcunuza uygun olan renkleri kullandığınız zaman kendinizi gündelik hayatınızın her alanında daha dengeli ve mutlu hissedebilirsiniz.

Doğum haritanız ile belirlenebilecek olan yantralarınız sayesinde olumsuz enerjilerin bünyenizden dışarıya atılmasını da sağlayabilirsiniz.

NOT: Doğum Saatini bilmeyenler ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık