Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Dr. Astrolog Şenay Devi

Şenay Devi

Şenay Devi, İstanbul doğumlu ve evlidir. Profesyonel eğitimini ABD Kepler College ve Dirah Academy İnternational da tamamladı. Devi Uluslararası Vedic Astroloji Başkanı Guru Profesör Gary Gomes’in ve Türkiyede Vedic Astrolog Yücel Sügen’in öğretmen öğrencisi olup uluslararası çalışma ve araştırmalarına devam etmektedir.

Uzmanlık alanları Batı, Çin, Ezoterik ve Hint Astrolojisi olan Devi 2007 yılında www.astrodeha.com internet sitesini 2008 yılında ise AstrodehA Danışmanlık Merkezini kurdu.; ”Hint Felsefesi üzerine” Doktorasını yapmıştır. 1 Aralık 2016 da Pandit Dr.David Frawleyin kurucusu ve başkanı olduğu Vedik Araştırmaları Amerikan Enstitüsünde Ayurvedik Astroloji üzerine 300 saatlik eğitim programını başarı ile tamamlayan Dr. Astrolog Şenay DEVİ uzmanlık alanlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

2008 yılından bu yana profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmaya devam eden Devi Washington’da bulunan Kepler Collage Türkiye bölüm başkanı olarak Batı ve Hint Astrolojisi eğitimleri görevinde bulunmuş. Nisan 2020'de yine ABD de onaylı çok dilli eğitim sistemini kapsayan AstrodehA Astroloji okulunun da kurucusudur.

Dr.Şenay Devi Ekim 2022 de Finansal astroloji alanında aldığı 300 saatlik eğitimle Finansal Astroloji Alanında uzmanlığını tamamlayarak yeni bir alanda da çalışmalarını başlamıştır.

şenay yangel doktora

 

Kitapları: Temel Astroloji, Ay burcu mucizesi, Aşktroloji, Türk Medeniyetlerinde Astronomi Astroloji ve Müneccimbaşılık tarihi (İnkilap Yayınları) Gökyüzünü Keşfedin ( İnkilap Yayınları)

Website: www.astrodeha.com

Twitter: @AstrodehA

İnstagram: @astrodeha

E-mail: astrodeha [@] gmail.com

Üyesi olduğu Uluslararası Astroloji birlikleri:

AA İngiltere Astroloji Derneği ‘’The Astrological *Associaition of Great Britain’’

*ISAR ‘’International Society for Astrological Research’’

*NCGR ‘’Geocosmic Araştırmaları Ulusal Konseyi’’

*CVA ‘’ Council of Vedic Astrology’’ Dünya Vedic Astroloji Konseyi.

İlgilendiği Sporlar: Dünya Şampiyonu Milli Boksörler Serkan Tatar ve Profesyonel Milli boksör Gülsüm Tatar ile boks çalışmalarını sürdürmektedir. Boks sporunun önemine dikkat çekebilmek için etkinlikler düzenleyerek, Kız çocukları başta olmak üzere tüm hemcinslerini boks sporunu yapmaları için teşvik etmektedir.

koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık