Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Doğum Zamanı ve Saati Bilmeyenler

Astroloji dünyasında doğum haritası üzerinden gerekli analizlerin yapılabilmesi için ilk olarak doğum haritasının elde edilmesi gereklidir. Doğum haritası ise sizin doğum tarihiniz, coğrafi konumunuz ve doğum saatiniz gibi detaylar neticesinde ortaya çıkartılmaktadır.

Doğum saati aynı zamanda yükselen burcunuzun tespit edilmesinde de önemlidir. Dünyaya geldiğiniz saati tam olarak bilmiyorsanız fiziksel özellikleriniz, davranışlarınız ve eğilimli olduğunuz konular ile ilgilendiğiniz mesleğe bakılarak yükselen burcunuza dair tahminler yürütülebilir.

Teorik olarak hangi konuda ne düşünüyorsak ve hissediyorsak o şekilde göründüğümüz gibi bir inanış astroloji dünyasında mevcuttur. Bu tanımdan yola çıkılarak kişilerin genel özellikleri göz önünde bulundurularak doğum zamanı ve saati belirlenebilmektedir. Doğum zamanı ve tarihinin belirlenebilmesi ortalama olarak 2 günlük yoğun bir çalışma süresi gerektirmektedir.

DOĞUM ZAMANI ve SAATİNİ BİLMEYENLER’de doğduğu gün ve saati öğrenebilirler. Nasıl’mı?
‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile doğum zamanı ve saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi yaşamınızda önem taşıyan önceden tarihleri bildirmeniz gereklidir. Bu tarihlerden yola çıkılarak kesin bir hesaplama ile doğduğun gün ve saat belirlenerek doğum haritanız çıkartılır. Bu çalışma yaklaşık 2 günlük bir ÇALIŞMAYI gerektirir. Bu konu oldukça İLERİ seviyede astroloji bilgisini gerektirir ve ancak eğitimli ASTROLOG’lar tarafından yapılabilir.
#bilgivedanışmanlıkiçin +90 539 206 19 53
#drastrologsenayyangel

NOT: Doğum Saatini bilmeyenler ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık