Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Batı Astrolojisi Analizi

BATI ASTROLOJİSİ ANALİZİ: Güneş zamanlıdır. Tropikal zodyak’ı kullanır. Batı astrolojisine göre çıkarılan yıldız haritasında her burcun her derecesi ayrı önem taşır. Ayrı özellikleri yetenekleri ortaya çıkarır. Batı astroloji kişiliğimi karakterimizi zayıflıklarımızı ve geliştirmemiz gereken alanları tespit etmeye yardımcı bir rehberdir.

Batı astrolojisi kavramı horoskop kurgusunun tropik Zodyak yöntemine dayanan astroloji uygulaması anlamına gelmektedir. Mezopotamya dönemlerine kadar geçmiş tarihi olan batı astrolojisi analizi sayesinde kişiliğinizin gizli kalmış sırları ortaya çıkabilmektedir.

Batı astrolojisi analizinin yapılabilmesi için tropik zodyak’a göre hazırlanacak olan doğum horoskopunun ihtiyaç duyduğu üç temel bilgi vardır. Bunlar doğum tarihiniz, doğum zamanınız ve doğum yerinizdir.

Bu analiz işleminde başarılı olunması için alanında uzman olan bir astroloji uzmanına ihtiyaç duyulmaktadır. Evlilik, kariyer, özel hayat ve maddi olanaklar açısından pek çok farklı bilgiye batı astrolojisi yorumları sayesinde erişilebilmektedir. Hayatınızın gidişatının hangi yönde olduğunu merak ediyorsanız batı astrolojisi analizini deneyebilirsiniz.

NOT: Doğum Saatini bilmeyenler ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık