Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Evlilik Aşk İlişkiler Analizi

EVLİLİK AŞK İLİŞKİLER ANALİZİ: Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz eş adayı ile birlikte sizin doğum bilgilerinizden oluşan iki haritanın eşleştirilerek evlilik için doğru zamanı her ikinizin zayıf ve güçlü yanlarınızı boşanma noktasının olup olmadığını gösteren analiz türüdür.

Astroloji konusuna meraklı olan kişilerin en fazla merak ettiği konular arasında aşk ve evlilik bulunmaktadır. Astrolojiye inanmadığını söyleyen kişiler bile aşk ve evlilik mevzu bahis olduğu zaman meraklı bir tavır içerisine girmeye başlarlar. Astroloji gerçekten de bu tür konularda insanlara çeşitli ipuçları vermektedir.

İnsanların yıldız haritası yani horoskopuna bakıldığı zaman hangi burçlar ile daha iyi anlaşabileceği ve hangi burca sahip olan kişiler ile evlenebileceği belli olabilmektedir. Ayrıca astroloji sayesinde ne tür bir ilişki yaşandığı, ilişkide kişileri nelerin beklediği ya da kişinin ne tür bir eş aradığı ortaya çıkabilmektedir.

Özel hayatınızda birlikte olmayı planladığınız kişi ile aranızdaki uyumu merak ediyorsanız ilişki analizi yapabilir ve gelecekte ilişkinizde sizleri nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca ilişki yorumları başlamamış olan ilişkiler ve kişilerin aşk hayatından beklentileri ile ilgili de yapılabilmektedir.

NOT: Doğum Saatini bilmeyenler ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık