Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Doğum Haritanıza Göre Vastu Analizi

DOĞUM HARİTANIZA GÖRE VASTU ANALİZİ: Vastu tüm zamanlarda geçerli olan 4 element ATEŞ HAVA SU TOPRAK, enerjisini yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile yaşanılan mekanları astrolojiden faydalanarak yapılan geçmişi 6000 yıl öncesine dayanan bir çalışmadır.

NOT: Vastu, yaşam kalitesini yükseltmek maksadı ile yaşanılan her yerin (ev, iş yeri, okul, tapınak ve benzeri) mekanlardaki enerjilerin bir ritim ve denge içerisinde olması için astrolojiden faydalanarak yapılan bir çalışmadır. Beyaz Saray, Buckingham Sarayı ve Kabe gibi ünlü binaların Vastu’ya uygun inşaa ve dekore edildiği görülmektedir. Vastu’yu Feng Shui’den ayıran en temel özellik ise Vastu, tüm zamanlarda geçerli iken, Feng Shui sadece o yıla uygun olmasıdır. Vastu’ya göre inşaa edilmiş ve dekore edilmiş bir mekan her daim enerji dengesi ve ritmini korurken, Feng Shui’ye göre dekore edilen mekanlar her yıl tekrar dekore edilmek zorundadır. Vastu astroloji ve astronomi gibi bilimleri kullanırken, Feng Shui bunlarla fazla ilgilenmez.

Kendi kişiliğinizi daha yakından tanıyabilmek için kullanabileceğiniz en temel araçlardan birisi astrolojidir. Doğum haritanızı analiz ederek ve yorumlayarak kendinizi tanımanızı sağlayan astroloji zayıf ve güçlü yanlarınızı öğrenmenizi sağlar.

Vastu ise yaşam kalitenizi yükseltebilmek için ev, iş yeri, okul ve tapınak gibi farklı yerlerdeki enerjilerin belirli bir ritim ve dengeye sahip olmasını sağlayan bir çalışmadır.

Vastu çerçevesinde inşa edilmiş olan ve dekore edilmiş olan mekanlar her zaman enerjilerini korumayı başarırlar. Her kişinin farklı bir şekilde yararlanması gerektiği Vastu, doğum haritanıza göre analiz edebileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Yaşam alanlarınızı doğum haritanıza göre Vastu analizi yaparak düzenlediğiniz zaman belirli bir ritimdeki enerjiye sahip olan mekanlar ortaya çıkartabilirsiniz.

NOT: Doğum Saatini bilmeyenler ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık