Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Astro Numeroloji Analizi

ASTRO NUMEROLOJİ ANALİZİ: Pisagor ‘Ebced’ Hint ve Çin sistemlerinin muhteşem matematiğinin doğum günümüzdeki sayılarının güçlü etkisi… Numeroloji sayınıza göre kendi potansiyelinizi öğrenmek istiyor musunuz? Anneler çocuklarınızın doğum sayısını öğrenmek onunla daha iyi iletişim kurmak hangi mesleklerde başarılı olabileceğini öğrenmek ister misiniz? Mali açıdan güçlü ve zengin olmak istiyor musunuz?

Astro numeroloji analizi sayesinde karakterinizin gizli kalmış pek çok farklı sırrını öğrenebilirsiniz. Numeroloji sisteminde doğum yılınız bir yıl içerisinde ne tür yönleneceğinizin göstergesi konumundadır. Kişisel olan bu analizler analiz yapabilmenin en iyi yöntemlerini insanlara sunmaktadır.

Her yılın kendisine ait numarası olması ve evrensel yıl titreşimi olarak adlandırılması astroloji dünyasında bu yöntemden yararlanılmasını sağlamaktadır. Yılın rakamlarının toplanması tek bir rakam ile astro numerolojide ifade edilir. Örneğin 1999 yılının titreşim sayılarının bulunabilmesi için 1+9+9+9=28 = 2+8 = 10 = 1+0 = 1 şeklinde tespit edilmiş olur. Bu sonuç 1999 yılının titreşim sayısının 1 olduğunun göstergesidir.

İsminizdeki baş harflerin de tıpkı bu şekilde karşılığı olan bir sayı mevcuttur. Bu sayıları topladığınız zaman sahip olduğunuz karakterin ve kişiliğinizin belirli özelliklerini tespit edebilirsiniz. Doğum tarihinizden elde edilen sayı kümeleri geleceğiniz ile ilgili sizlere küçük ipuçları sunabilmektedir.

Numeroloji yönteminde en fazla yararlanılan sistem Phythagoran sistemidir. Hint ve Çin sistemlerindeki matematik felsefesinin ve tekniklerinin doğum gününüzdeki muhteşem etkilerini astro numeroloji analizi ile görebilirsiniz.

NOT: Doğum Saatini bilmeyenler ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık