Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Sağlık Astrolojisi Analizi

SAĞLIK ASTROLOJİSİ ANALİZİ: Doğum anındaki astrolojik burcumuz bize hayat boyunca genel sağlık etkilerinin nasıl olduğunu gösterir. Oysa aslında önemli olan sağlığımızı gösteren 6. evde hangi burcun olduğu ve gezegenlerin ne şekilde yerleştiğidir. Sağlık ve astroloji çok derin bir konu olup, şişmanlık konusunda ne kadar avantajlı veya dezavantajlı olduğumuza kadar bize gösterebilir. Elbette, astroloji bir uzmanlık konusu olduğu gibi, sağlık astrolojisi de ayrı bir uzmanlık konusudur.

‘’Ameliyat günü belirleme- Estetik operasyon için uygun zaman belirleme- Doğum zamanı ve hamilelik için en uygun zamanı belirleme- Diyet (Zayıflama) için en uygun zamanı belirleme’’ vb. her türlü sağlık astrolojisi.

Sağlık astrolojisi, insanların vücutlarının işleyişi ile ilgili olan astrolojinin ayrı bir dalıdır. Uzman astrologlar insanların doğum haritalarını analiz ettikten sonra o kişinin vücudundaki zayıf ve güçlü olan yönleri detaylı bir şekilde ortaya çıkartabilirler. Hangi hastalıklara yatkın olunduğu ve beslenme konusunda yapılan hatalar da sağlık astrolojisi analizi sayesinde ortaya çıkartılabilmektedir.

Hastalıkların şiddetini ve süresini de önceden ön görülebilir kılan sağlık astrolojisi yorumları sayesinde hayatınızı daha sağlıklı ve dikkatli bir şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz. Astrolojinin hayatımızın her alanında etkili olmasından sağlık alanında da yararlanarak başınıza gelebilmesi muhtemel olan hastalıkları önceden öğrenebilirsiniz.

Hastalıkların erken teşhis edilebilmesindeki önemi de göz önünde bulundurduğunuz zaman sağlık astrolojisi analizleri sayesinde büyük bir yarar elde etmiş olursunuz.

NOT: Doğum Saatini bilmeyenler ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık