Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kariyer Analizi

KARİYER ANALİZİ: Meslek seçiminizi belirlemede kullanılan astrolojik yöntemdir. Hangi alanlarda yatırım yapmalı kariyer planlamanızı nasıl belirlemeniz gerektiği yönünde doğum haritanızın potansiyelleri doğrultusunda sizlere rehberlik eden sistemdir.

Kariyerinizde başarılı olabilmek istiyorsanız ve geleceğe dair kariyeriniz ile alakalı ufak ipuçlarına sahip olmak istiyorsanız kariyer analizi yapmayı deneyebilirsiniz. Astroloji insan hayatının her alanında olduğu gibi kariyer alanında da bu konuda ufak tefek tüyolar vermektedir.

İş hayatına yeni atıldıysanız veya iş hayatında uzun süredir bulunuyorsanız ve aklınızda kariyeriniz ile ilgili soru işaretleri mevcut ise kariyer analizi yaparak sizi ne gibi gelişmelerin beklediğini öğrenebilirsiniz.

Yaşayabileceğiniz olumlu ve olumsuz durumların eşit ölçüde ortaya çıkartıldığı kariyer analizlerinden sonra hayatınız için kritik öneme sahip olan kararlarınızı daha kararlı ve stratejik bir şekilde vermeye başlayabilirsiniz.

NOT: Doğum Saatini bilmeyenler ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık