Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 - 21 Haziran 2021 Gündönümünü Kristaller İle Güçlendirin

Gündönümü, 20-21 Haziran ve 20-21 Aralık tarihlerinde yılda iki kez gelir.

Gündönümü, dünyanın hangi yarım küresinde yaşadığınıza bağlı olarak yılın en kısa veya en uzun gününü getirir.

Güney Yarımküre için Haziran ayında, Kuzey Yarımküre için Aralık ayında gerçekleşen yılın en kısa gününü yaşıyorsanız, enerjilerinizi içinize odaklamanız ve ruhunuzun karanlık tarafıyla temasa geçmeniz için bir dönüm noktasına işaret eder.

Önümüzdeki aylar, gizli gerçeklerinizi ve içsel özlemlerinizi ortaya çıkarmak için içinizin derinliklerine dalmak için mükemmel bir zaman olacak.

Güney Yarım Küre'de Aralık ayında, Kuzey Yarım Küre'de ise Haziran'da yaşanan yılın en uzun gününü yaşıyorsanız, ışık mevsiminin başladığını gösterir.

Bu süre boyunca, ışıl ışıl parlayın ve kalbinizi tamamen sağlık sevgi ve bolluğa açın.

Çoğu zaman, bizi saf neşe ve coşkuyu yaşamaktan alıkoyan tek şey kendimiziz. Kendimize koyduğumuz kısıtlamalardan ve sınırlayıcı inançlarımızdan kurtulabilirsek, hayatımızı gerçekten dolu dolu yaşamaya başlayabiliriz.

İşte Gündönümünde çalışmak için üç etkili KRİSTAL

Güneştaşı

GÜNEŞ TAŞI ile ruh halinizi aydınlatın ve ışığınızı daha önce hiç olmadığı gibi parlatın!

Güneş'in gücünü kullanmak için mükemmel bir kristaldir. Tıpkı güneş ışınlarının kara bulutları çözmesi gibi, inanılmaz derecede canlandırıcı enerjiYE SAHİPTİR. 

Aurik alanınızda kalmış olabilecek her türlü negatif enerjiyi temizleyecektir. Dahası, vücudunuzun her hücresine enerji verecek ve gençleştirecek, böylece parladığınızı hissedeceksiniz.

GÜNEŞ TAŞI, özgüveninizi artırır ve size her türlü zorlukla yüzleşme cesareti verir. Öz değer ve kişisel güç duygunuzla yakından bağlantılı olan Solar Pleksus Çakranızı harekete geçirmeye ve dengelemeye yardımcı olur .


Kalbinizin arzularını gerçeğe dönüştürmek için daha cesur, daha bağımsız ve güçlenmiş hissedeceksiniz .

Sağlıklı bir Solar Pleksus Çakrası, hayatınıza bolluğu ve heyecan verici yeni fırsatları çeker.

Bu çakranın durumu, kariyer başarısı ve finansal refah ile de ilişkilidir.

Gündönümü sırasında bir GÜNEŞ TAŞI kristal taşıyla çalışmak sizi iyimserlik ve canlılık ile doldurur. Yeni sezona başlamak için kendinizi hevesli ve hazır hissedeceksiniz.

İster Yaz ister Kış mevsimine giriyor olun, hayatınızda asla çok fazla güneş ışığı olamaz. Öyleyse, GÜNEŞ taşı ile iyi hislerin ruhunuza akmasına izin verin!

Serpantin

Gündönümü, atalarımızı onurlandırmak ve onların kutsamaları duaları ve korumaları için minnettarlığımızı ifade etmek için mükemmel bir zamandır.

Yılanlı bir taşla çalışmak, sizi atalarınızın Ruhlarına bağlar. Sizi güçlü, koruyucu bir kalkanla çevreler ve enerji alanınızı güçlendirir.

Serpantin taşı, eski çağlardan beri negatif enerjiye ve kötü niyetlere karşı korunmak için kullanılmıştır.

Büyüleyici derin yeşil tonları, tüm vücudunuzu arındıran ve dengeleyen şifa enerjisini titreştirerek, yaşam gücü enerjisinin serbest akışını engelleyen enerji tıkanıklıklarını açar.

Ayrıca Serpantin kristal taşının vücudumuzdaki Kundalini enerjisini uyandırmaya yardımcı olduğuna ve bu da ruhsal evrimimizi hızlandırdığı ispatlanmıştır. 

Yeşil rengi Kalp Çakrası ile ilişkili olduğundan , Serpantin taşı ile çalışmak kalbinizi açmanıza ve geçmişten gelen duygusal travmaları serbest bırakmanıza yardımcı olabilir.

Serpantin, tezahür için harika bir taştır. Kariyer başarısı, finansal refah ve sağlıklı, destekleyici ilişkiler dahil olmak üzere her düzeyde bolluğu tezahür ettirmenize yardımcı olabilir.

Gündönümü sırasında bir Serpantin kristal taşıyla çalışmak, sizi Toprak Ana ve onun şaşırtıcı şifa ve besleyici enerjileriyle birleştirir.

Granat

Gündönümü, kalbinizi sevgiye açmak için mükemmel bir zamandır. Acı verici geçmiş deneyimlerin sizi derin sevgiyi paylaşmaktan alıkoyduğunu hissediyorsanız, tutku ve romantizmin bir kristali olan Garnet'e dönün.

Garnet, romantik ortaklar arasındaki aşkı güçlendirme ve tutkuyu geri kazanma gücüne sahiptir. Kıvılcımı uzun vadeli ilişkilere geri getirir ve yeni aşk ve ruh eşi bağlantılarını hayatınıza çekmeye yardımcı olur titreşimleri ile. 

Garnet kristalinin iyileştirici özellikleri esas olarak sağlığımızın ve canlılığımızın temeli olan Kök Çakra ile bağlantılıdır .

Kök Çakramız dengeliyse, kendimizi güvende, dengeli vetopraklanmış hissedeceğiz . Aşırı yorgunluk ve bitkinliğin üstesinden gelmenize yardımcı olan inanılmaz derecede enerji verici titreşimlere sahiptir.

Garnet, vücudunuzdaki yaşam gücü enerjinizin akışının kilidini açmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda libidoyu artırmak ve cinselliği geliştirmek için harika bir taştır.

Eski Aztekler ve Mayalar, yaratıcı enerji akışını artırmak için Garnet kristal taşlarını çeşitli ritüellerde kullandılar. Gündönümü'nün güçlü enerjileri, Garnet'in iyileştirici özelliklerini daha da güçlendirecek. Bu muhteşem yakut kırmızısı kristali takı olarak takabilir, cebinizde veya çantanızda taşıyabilirsiz.

Bu Gündönümü zamanında, bilinçli  duygusallığınızı ifade etmek için bedeninizi kendi kendinize empoze ettiğiniz kısıtlamalardan kurtarın.

Güneş ışığının ve kristallerin güçlü iyileştirici enerjilerinin vücudunuzun her hücresini gençleştirici titreşimlerle doldurmasına izin verin.

Dönüştürü bir Gündönümü yaşayın!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık