Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Oğlak Burcunda Süper Dolunay Gerçekleşecek

Oğlak Süper Dolunay, 24/25 Haziran 2021'de zirve yapacak.

Oğlak Süper Dolunayı, duygu ve frekansta karışık enerji dalgaları getirir. Her yerde hissedebiliriz veya birçok yöne çekilebiliriz, ama şükür ki, Oğlak'ın tuttuğu topraklama, enerjilerde gezinirken bizi merkezimizde ve sakin bir istikrar yerinde tutmaya yardımcı olacaktır.

Dolunaylar, özellikle Süper Dolunaylar, bizden bir şeyler çekme yeteneğine sahiptir. Artık gerekli veya gerekli olmayan her şeyi çekerek bir mıknatıs görevi görürler. Bazen bu sürüm, kararlılık ve memnuniyetle hissedilebilir ve diğer zamanlardan daha yoğun hissedilebilir.

Kendimizi bu Haziran Süper Dolunayının etkisi altında bu iki durum arasında hareket ederken bulabiliriz. Ruhumuz temizlendiğinde ve yükseldiğinde gelen rahatlamayı hissedebiliriz, Ama aynı zamanda deneyimlediğimiz özgürleşemenin arınmanında yoğunluğunu da hissedebiliriz.

Bu Haziran Dolunayında hissettiğimiz enerjilerde bir dualite var. Gelip gitmediğimizi veya tam olarak ne hissedeceğimizi veya nasıl ilerleyeceğimizi bilemeyebiliriz. Bu Dolunayın doğası budur. Önümüzde net bir şekilde göremeyene kadar olayları karıştırarak joker karakter enerjisi getiriyor. Bunu sinirlendirmek için değil, daha çok yavaşlamamızı ve olaylara farklı bir bakış açısından bakmamızı sağlamak için yapar.

Toz nihayet çöktüğünde ve oda dönmeyi bıraktığında, nereye indiğimizi görebiliriz. Ayrıca neyin kırıldığını ve zamanın testinden neyin geçtiğini görebiliriz.
Oğlak enerjisi, güçlü ve sağlam bir temele sahip bir yaşam yaratmamıza destek olur. Oğlak enerjisi doğal olarak zamanın testine dayanacak şekilde tasarlanmış şeyleri besler, bu nedenle kendimizi doğal olarak hayatımızın bu yönlerine odaklanmaya çekilmiş bulabiliriz.

Chiron ilahi gerçekle ve sebep ve sonuçla ilgili bir asteroid olan Pholus da bu Dolunay zamanında çok aktiftir.

Astrolojide, Pholus'un enerjisi her güçlü olduğunda, yeni bir yolun açılmasına yol açan bir dönüm noktasına veya basit bir eyleme işaret eder.

Pholus'u kapsamlı bir şekilde inceleyen astrolog Melanie Reinhart, enerjisinin “Kuyudan Çıkan Mucize” gibi olduğunu söylüyor ve hayatımızı yepyeni bir yöne fırlatan yeni bir hikayeyi ortaya koyuyor.

Bu fikri, yeni bir gerçeğin ortaya çıktığını veya olayları daha derin ve daha anlamlı bir perspektiften anlamamıza yardımcı olan yeni bir bilgeliğin yüzeye çıktığını da gösterebilir.

Pholus'un enerjisi söz konusu olduğunda, genellikle atalarımız, ailemiz ve ilişkilerimiz hakkında bilgi keşfetmemize yol açabilir. Ayrıca ailevi yaraları ve hatta taşıdığımız nesillerdeki yaraları tetikleyebilir.
Pholus'un enerjisi bu dünyadan değil. Günlük yaşamımızın sınırlarının dışına çıkar, bu yüzden bizim için ortaya çıkan her şey, büyük olasılıkla derin ruhsal veya içsel düzeyde hissettiğimiz bir şey olacaktır. Dış tetikleyiciler mevcut olsa da, bu çalışma son derece kişisel hissettiriyor.

Bazen Pholus'un enerjisiyle pişmanlık hissetmek kolaydır. Bu Dolunay ışınlarının altında kendimizi, işleri farklı yapmış olmayı ya da belki de farklı bir yaklaşım benimsemiş olmayı isterken bulabiliriz.

Pişmanlık, berbat bir duygu olsa da, hayatın bir parçasıdır ve insan doğamızın bir parçasıdır. Hepimiz zaman zaman pişmanlık duyarız, ancak şu anda değişiklik yapmak için yapabileceğimiz bir şey yoksa, sonunda barışmamız ve affetmemiz gerekenleri FARK ETME ZAMANI ŞİMDİ!

Oğlak Süper Dolunay'ın ışığı altında, taşıdığınız pişmanlıklar için kendinizi nasıl affedebilirsiniz? Kendinizi olması gerekenlerden ve olabileceklerden nasıl kurtarabilirsiniz ve kendinizi bir öğrenen, büyüyen biri, affedilmeyi hak eden biri olarak nasıl görebilirsiniz?
Geçmişteki pişmanlıklara tutunuyorsanız, bu Dolunayın onları salıvermek için yüzeye çıkardığını görebilirsiniz. Bir kez ve herkes için gitmelerine izin vermek için tam olarak desteklendiğinizi bilin.

Son Gerçekleşen Ay ve Güneş Tutulmaları yoğundu, şimdi ise bu Dolunay ve Pholus enerjisi ile hayat virajlarla dolu bir yolculuktur hatırlamak için bize soruyor, Titizlik ile düzenlenmiş hedef ulaşılacak hale eliyor.

Getirdiği her şeyi kabul etmek için hayatı anlamlandırmak zorunda değiliz. Hayat bize nadiren mantıklı gelir, ama belki de mesele bu. Belki de fikir, hayatın bizi diken üstünde tutması ve sonsuza kadar öğretici olmasıdır. 

Hayat fikri, her şeyi düzgünce çözmek değildir. Hayat fikri, beraberinde getirdiği macerada ilerlemek ve kendinizi yeni deneyimlere, yeni fikirlere yeni şeyleri görmenin yeni yollarına açmaya devam etmektir.
Teslim olabildiğimizde ve tüm cevaplara sahip olmamız gerekmediğini kabul ettiğimizde bulunacak muhteşem bir enerji var. Bilmediğimiz her şey için kendimizi affedebildiğimiz zaman gelen bir huzur vardır.

Haziran Süper Dolunayı altında işler dönebilir, biraz dağınık ve her yerde hissedebiliriz, ruh halimizin farklı yönlere itildiğini ve çekildiğini hissedebiliriz. Hatta o acılı pişmanlıkların bakılmak üzere yüzeye çıktığını bile görebiliriz.

Ama kendimizi nerede bulursak bulalım, başımıza ne gelirse, hayatın doğası ve macerasıdır.

Kendinize o mercekten görmek için izin verin. Kendinizi her şeyin ciddiyetini bir kenara bırakın ve sadece bir öğrenme macerasında olduğumuz fikrini memnuniyetle karşılayın. Eckhart Tolle'nin şu sözlerini kendinize hatırlatın: “Hayat, zihnin göründüğü kadar ciddi değildir” ve affedilmeyi hak ettiğinizi kalbinize yakın tutun. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık