Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

R Durağan Gezegenlere Jüpiter Ve Neptünde Eşlik Etmeye Başlıyor

20 Haziran'da Yaz Gündönümü'dür . Ve aynı gün, Jüpiter'in Balık burcunda R Durağan konuma başlıyor.  Bunu hızlı bir şekilde  24 Haziran'da İkizler burcunda bir Dolunay izleyecek ve ertesi gün 25 Haziran'da Neptün R durağan konuma geçecek.  Ama neyse ki hepimiz için bu gezegensel R Durağan konumlarının bizlere iyi haberleri var! İşte bekleyebileceğiniz şeyler…

Balık burcunda Jüpiter R Durağan seyri
Jüpiter güneş sistemimizdeki en büyük gezegendir, bu nedenle enerjik etkisi inkar edilemez. Zihinlerimizi, kalplerimizi ve ruhlarımızı genişlettiği bilinen Jüpiter, büyüyebilmemiz ve en çok arzu ettiğimiz yaşamlarımıza tam olarak adım atabilmemiz için bizi sınırlarımızın ve sınırlarımızın ötesine itmekle ilgilidir 

Ama Balık burcunda R olduğunda Bu geçişin sizi içinizde keşfetmeye yönelik derin ve biraz rahatsız edici bir dürtüyle doldurmasını bekleyin. Kendi sınırlarınızı zorlamak için. Ruhunuzla, maneviyatınızla ve yaşamdaki amacınızla daha derinden bağlantı kurmak için değerlendirin. 

Şimdi bu şüphesiz çoğumuz için rahatsız edici olacaktır, yani  KENDİMİZLE YÜZLEŞMEK Ruhumuza hitap etmek ve kendi kendini iyileştirme çalışması yapmak çoğumuzun “eğlenceli” olarak adlandıracağı şey değildir. Ancak bu transitle ilgili güzel olan şey , yolculuk engebeli olsa da varış noktasının türbülansa değer olmasıdır.

Balık burcunda Neptün R Durağan konumu
Denizlerin hükümdarı Neptün, çoğunlukla fantezi , illüzyon , yaratıcılık ve hayallerle ilişkilendirilir . Ve Jüpiter'in durağan konumundan elde edeceğimiz gerçeğin, hızlı sonuçların ve keşiflerin aksine, Neptün'ün dersinin dikkatleri üzerine çekmesi ve kendilerini tanıtması biraz daha uzun sürecek.

Bu geçiş tamamen mevcut realitenizi oluşturan illüzyonları, hikayeleri ve yanlış anlatıları yeniden değerlendirmekle ilgilidir. Ve sadece sizin realiteniz değil … kolektif realite.

Neptün'ün "illüzyon sisi" ortadan kalktığında , sizi sıkıştıran sınırlayıcı inançları, meydan okumaları veya art niyetleri daha net bir şekilde görebileceksiniz. Onları doğrudan ele almanıza ve yeni bir gerçeklik inşa etmeye başlamanıza izin verir.

Ama unutmayın, bu geçiş hayatınızda hiçbir ah vahı  pişmanlığı keşkeyi getirmeyecek… idrakler yavaş yavaş ve zamanla gelecek. Ve merak etmeyin, bolca zamanınız var, Neptün'ün önümüzdeki 5.5 ay boyunca Balık Burcunda R durağan konumda ŞİFA SEVGİ HUZUR İÇİN bu enerjiyi doğru kullanın.  

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık