Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftanın Numerolojik Kodu 911

911 anlamının dünya çapındaki sıradan insanların zihninde travma ile giderek daha güçlü bir şekilde özdeşleşmesi, aynı zamanda hayatımızda tamamen farklı (ve son derece olumlu) koşullarda artan bir sıklıkla ortaya çıkmasıdır. 11:11 ve 2222 numaraları birçok insan için uyandıklarında olağan hale gelirken, 911 numarasıda böyledir.

Aslında, neredeyse Evren bu kutsal sayıyı geri almaya çalışıyor gibi…
Ve bunu yapmak için SENİ kullanarak!
911'in Numerolojisi

911, 9 sayısından ve 11 numaralı ana sayıdan oluşan bileşik bir  numaradır (numerolojide ana sayılar indirgenmez). Ve 911 birleştirildiğinde, numerolojide yaptığımız gibi, toplamı 11'dir (9 + 1 + 1 = 11).

Şimdi sırayla bu sayıların her birine bir göz atalım ve bireysel frekanslarını hissedelim. 
9'un Anlamı
Numerolojide 9, son tek hanedir ve döngünün sonunu getirir. Düşünceleri yerine getirmeyi, doruk noktasını ve kapanışı sembolize eder. Bizi yansıtmaya ve bütünleştirmeye teşvik eder – 9, kendisinden önce gelen tüm sayıları içermesi bakımından benzersizdir (1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8 + 9 = 45 ve 4 + 5 = 9) ve yani tüm özünü ve frekanslarını kendi içinde barındırır. Bu nedenle, bir bilgelik koruyucusudur. Nümeroloji çizelgelerinde bu numaraya sahip kişiler genellikle “yaşlı ruhlar” olarak kabul edilir. 9 sayısı, ancak birçok hayat yaşadığında ve birçok deneyim kazandığında var olabilecek şefkat ve cömertliği sunar. Bu, 9'un genellikle manevi bir öğretmen rolünü üstlendiği anlamına gelir. Güven gerektirir  geçmişi bırakarak yeni fırsatların geleceğine odaklan. Bu, ruhsal olarak bağlantılı büyük bir inanç sayısıdır, bu yüzden onu görmek sizi ilahi planda ve her oluşumun kutsal amacında bir teslimiyet yerine teşvik eder. 9, bilgelik zenginliğini insanlığın yararına paylaşmayı amaçlar ve 11, özgün bir bireysel ifade modeli sunar.Hayatınız boyunca 911 sayısının tekrar ettiğini görüyorsanız, almanız gereken ilk mesaj ilahi varlığın mesajıdır  . Destekleniyorsunuz.

Yani bu, yolunda kalmanın, yaptığınız şeyi yapmaya devam etmenin ve sezginizin sesini takip etmenin bir işaretidir. Ama daha da önemlisi, seni engelleyen şeyleri bırakmaya hazır olmalısın . Hayatınızda yer açın, çünkü neyin doğru olduğuna dair eski hikayelere tutunuyorsanız , içinden geçmesi gerekenleri yapamazsınız. Hayatınızda yeni bir döngü yaklaşıyor olabilir ama onun gelmesi için yer açmalısınız. Hayattaki amacınız buna bağlı!

İster televizyonda, ister telefonunuzdaki saatte veya başka bir yerde bu sayı dizisi hayatınızda belirdiğinde, bakışlarınız düşerse, titreşimi etrafınızı sarar. tesadüf diye bir şey yoktur! Bu yüzden, bu sayısının ışığını ve frekansını kendiniz için hissetmeye çalışın  mesajını somutlaştırın ve bu kelimeleri bir başlangıç noktası olarak kullanın. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık