Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Süper Dolunay Çalışması İle Kendinizi Yenileyin

Oğlak Süper Dolunayı 24/25 Haziran 2021'de gece gökyüzünü aydınlatacak. Bu Dolunay her zamankinden daha büyük ve daha parlak görünerek dikkatimizi çekecek ve bize Dünya Ana'nın döngülerini hatırlatacak.

Tıpkı Ay gibi, her şey aşamalar halinde gelir. Hiç bir şey sonsuza dek sürmez. Hepsi geçici. Ve bu Haziran Dolunayının getirdiği enerjiler altında kucaklaşma BİZ Olma zamanı. 

Tüm Dolunaylar bir tamamlanma ve bitiş noktasını temsil ederken, bu Dolunay bizi dağıtabilecek veya huzursuzluk hissi yaratabilecek bazı joker enerjiler getiriyor. Kendimizi bırakmak ve kontrolü teslim etmek için yönlendirildiğimizi hissedebiliriz, ancak bu çalışma bize meydan okuyabilir. Ayrıca, bir kez ve herkes için temizlenmek ve affedilmek için yüzeye dönen geçmiş pişmanlıkları da hissedebiliriz.

Kalbinizi ve zihninizi bağışlamaya açık tutun ve Oğlak frekanslarının getirebileceği topraklama, dünyevi ve destekleyici nitelikleri memnuniyetle karşılayın. Güvenlik ve istikrar duygusu yaratan şeylere odaklanın ve her şey gibi bunun da geçeceğini bilin.

Aslında, Dolunay'ın enerjileri bir kez sakinleştiğinde kendimizi daha net, daha güvenli ve önümüzde olanlarla desteklenmiş hissedebiliriz.

Oğlak Süper Dolunay Serbest Bırakma Çalışması
Bu Çalışma en iyi 23-30 Haziran 2021 arasında yapılır.

Tercih edilen temizleme aracı (örn. tütsü, bitki çubukları, Ay taşı.)
3 Mum (Beyaz Mavi Mor)

3-4  avuç pişmemiş pirinç (pişmemiş/kurutulmuş tahıl, fasulye veya bitki ile değiştirin)
Bir kase su
Bir bardak içme suyu

1.) Tüm malzemelerinizi toplayın. Mumlarınızı ortada su kabı olacak şekilde üçgen şeklinde yerleştirin. Diğer tüm malzemeleriniz yan tarafta olabilir. Mumlarınızı yakın.

2.) Seçtiğiniz temizleme aracını alın ve auranızı temizlemeye başlayın. Bunu yaparken 

“Enerjimi ışık ve sevgiyle temizliyorum. Artık bana hizmet etmeyen tüm ağırlıkları bırakıyorum. Etrafımı saran ve ilerlememi engelleyen korkuları bıraktım. Beni çevreleyen tüm acıları veya pişmanlıkları serbest bırakıyorum ve onları bağışlama ve şefkatle değiştiriyorum. Ben arındım Ben aşkım. Ben arındım ben huzurum, Ben aşkım. ben arındım."
Kendi enerji alanınızı temizledikten sonra etrafınızdaki alanı ve ritüel malzemelerinizi temizleyin. 

“Bu alanı ışık ve sevgiyle temizliyorum. Burada sadece aşk yaşayabilir. Burada sadece ışık yaşayabilir. Alanım temizlendi. Benim alanım saf. Alanım korunuyor. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim."

3.) Mum konfigürasyonunuzun önüne oturun ve Enerji Yükseltme  Meditasyonunuza başlayın .YA HAY Esmasını 111 kez okuyun. 
 Bu 10 dakikalık meditasyon, enerji alanınızı yeniden şarj etmek ve eski haline getirmek, gücünüzü kazanmak, motivasyonunuzu artırmak ve güven duygularını geri kazanmak için tasarlanmıştır. Bu meditasyonu tamamladıktan sonra, ritüelin geri kalanına devam etmeden önce ayağa kalkın ve vücudunuzu sallayın.

5.) Ardından, pirinç kasenizi alın. Elinizde kullandığınız pirincin bir kısmını alın ve serbest bırakmak, sonlandırmak istediğiniz veya hayatınızda çözülmesini veya tamamlanmasını istediğiniz bir şey hakkında düşünün. Pirinci tutarken yüksek sesle söyleyin ve ardından mumların ortasındaki su kabına serpin.

Buradaki fikir, pirinç veya tahılın, saldığınız veya kapatmasını istediğiniz her şey için bir kanal görevi görmesidir. Tüm pirinç kaseden bitene kadar bunu yapın.

İşte size yol gösterecek bir örnek: 

*Pirinci ellerinizde tutun*

“Gerçekten istediğim işin peşinden gidecek kadar iyi ya da layık olamama konusundaki korkumu serbest bırakıyorum ve bırakıyorum.”

*Pirinci su kabına serpin*

6.) Tüm pirinciniz bittikten sonra parmağınızı alın ve suyu saat yönünün tersine döndürmeye başlayın. Yaptığınız gibi, aşağıdakileri söyleyin veya o anda ne hissediyorsanız onu söylemekten çekinmeyin-

"Ben temizlik yapıyorum bırakıyorum. Gitmesi gereken her şeyi serbest bırakıyorum. Geçmişimin acılarını ve pişmanlıklarımı bıraktım. Gölgelerin var olduğunu kabul ediyorum ama yolumun üzerindeki tek şey onlar değil. Hayatım özgür, ışığım açık. Ben korkuma yenik düşen biri değilim. Evren bana yol göster ki büyüyebileyim. Işığa açığım. Aşka açığım. Gökyüzünden akan ilahi planın bilgeliğine gelen güzelliklerin akan bütünlüğe açığım. Ben  benim, kendimi ve hayatımı seviyorum. Yüce Yaradan ve AY, bu temizlik için teşekkür ederim, bu ışık için teşekkür ederim. Ben benim. Ben bütünüm ve rüzgarın esme şekline güveniyorum.”
7.) Bir an için sessizce oturun, karıştırılan herhangi bir  duyguyu düşünün. Ardından Oğlak Süper Dolunay Oracle Okumanızı yapın.

8.) Hazır olduğunuzda, mumlarınızı söndürün ve ardından su kabınızı alıp dışarıdaki bahçeye dökün. Bir bahçeye erişiminiz yoksa, suyu lavaboya boşaltmak ve tahılları atmak iyidir. Sadece malzemeleri mümkün olduğunca toprağa döndürmeye çalışın.

9.) Bunu yaptıktan sonra bir bardak içme suyunu alın. İki elinizle tutarak, suyu doldurmak için aşağıdaki olumlamayı okuyun ve ardından için.

“Bu su ruhumu temizler, ruhumu besler. İçtiğimde kendimi yenilenmiş, iyileşmiş ve uyanmış hissedeceğim. Bunu içtikçe bedenim, zihnim ve ruhum bir arada hissedecek.”

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık