Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yengeç Burcu Ev Dekorasyonu

Burçlar arasında evine ve dekorasyon stiline en fazla önem veren burçlar arasında yengeç burçları yer alır. Yengeç burçlarının en karakteristik özellikleri arasında evcimen olmaları ise bu özelliklerinin en temel sebebidir.

Ay tarafından yönetilen yengeç burçları aileleri ile mutlu bir şekilde sağlıklı yemekler yemeyi severler. Bu sebeple, yengeç burçları mutfak dekorasyonlarına çok fazla önem verirler. Yengeç burçlarının mutfakları genellikle işlevsel özelliklere sahip olan mutfaklardır.

Özel Alanlar

Yengeç burçlarının evlerinde rahat edebilecekleri özel alanlar olmaları son derece önemlidir. Kitap okuyabilecekleri, resim çizebilecekleri ya da sadece kendi başlarına oturarak iç dünyalarına dalabilecekleri alanların olması son derece önemlidir.

Ayı simgeleyen su renkleri ve gece mavisi tonları yengeçlerin ev dekorasyonları içerisinde sık sık kendisine yer bulur. Yaşam alanlarını dizayn eden yengeç burçları huzurlu bir ortam yaratabilmek için su yeşili ve berrak mavi tonlarını sık sık tercih ederler.

Minimalist ve modern dekorasyon stillerini evlerinin her köşesinde tercih eden yengeç burçları aynı zamanda ahşap kullanımına da ev dekorasyonlarında yer verirler. Yumuşak döşemeler ve köşesiz mobilyalar ile aksesuarlar yengeç burçlarının vazgeçemediği dekoratif parçalar arasındadır.

Samimi ve Sıcak Detaylar

Yengeç burçları için evler büyük bir anlam ifade etmektedir. Evlerini yuvaları gibi gören yengeç burçları kendi yakın çevreleri ve aileleri ile huzur dolu vakitler geçirebilmek için evlerini dekore ederler. Yengeç burçlarının evlerinin giriş kısımları da genellikle sıcak, samimi ve davetkardır.

Aile sıcaklığını sağlayabilmek için antreye özel ilgi gösteren yengeç burçları aynı zamanda şık halılar ile de tüm mekanlarını süslemeyi tercih ederler. Yengeç burçlarının oturma odalarında genellikle yumuşaklık ve konfor ön plandadır. Peluş detaylar, battaniyeler ve bol yastıklı olan oturma grupları yengeç burçlarının salonlarının vazgeçilmez parçaları arasındadır.

Halılar ile birlikte perdeler de yengeç burçlarının en fazla dikkat ettikleri detaylar arasındadır. Bu tür detaylar yengeç burçlarının evlerini dekore ederken özellikle dikkat ettikleri detaylar arasındadır. Yengeç burçları aynı zamanda yatak odalarına da büyük bir özen gösterir ve bu detayları yatak odalarında da uygulalarlar.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık