Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Akrep Burcu Annesi Nasıl Olur?

Akrep burcu kadınları azimli ve hırslı olmaları ile bilinirler. Eğer girdiğiniz ortamda bir kadın azmi ya da hırsı ile dikkat çekiyorsa, akrep burcu olduğundan emin olabilirsiniz. Oldukça hoş ve dikkat çeken bir enerjisi olduğundan akrep burcu kadınlarının bambaşka bir cazibeye sahip olduklarını söyleyebiliriz. Elbette anne olduklarında da bu cazibelerini korurlar. Hatta pek çok akrep burcu annesinin diğer annelerin örnek aldığı kadınlar olduğunu dahi söyleyebiliriz.

Ayrıca akrep burcu anneleri mağrur ve kibirlidir. Kendileri ile ilgili eleştiri duymaktan hiç haz etmezler. Ancak bir de çocukları ile ilgili ya da çocuklarını yetiştirme tarzı ile ilgili bir eleştiri duyarlarsa kendilerinden beklenmeyecek sertlikte bir tepki de gösterebilirler. Bu anlamda akrep burcu anneleri ile çocukları hakkında konuşurken dikkat etmek gerekir diyebiliriz. Zira böyle durumlarda çok sakin kalmalarını beklemeyin.

Akrep Burcu Anneleri Mücadelecidir!

Oldukça mücadeleci bir yapıya sahip olan akrep burcu annelerinin çocuklarını da bu yönde yetiştirdiklerini söyleyebiliriz. Çocuklarının kolay pes etmesini asla istemezler. Bu yüzden istediklerini elde edene dek mücadele etmeleri gerektiğini miniklere de aşılamayı tercih ederler. Hırslı olduklarından kolay vazgeçmeyen akrep burcu kadınları aslında pek çok başarısını da bu hırslarına borçludur. Pes etmedikleri için çeşitli alanlarda ve özellikle çocuk yetiştirme konusunda oldukça başarılıdırlar.

Bu burcun insanları için dostluk çok önemlidir. Bundan kaynaklı olarak çocuklarına arkadaş edinmeleri tavsiyesinde bulunur ve bunun için de gerekli ortamı yaratırlar. Dostluğun önemini de çocuklarına sıklıkla anlatarak onların iyi birer dost olarak yetişmelerine katkıda bulunurlar. Bu burcun annelerinin sezgileri bir hayli güçlüdür. Akrep burcu kadınlarını kandırmak kolay değildir. Çocukları yalan söylediğinde de hemen bunu sezebilirler.

Akrep Burcu Anneleri Kıskançtır!

Dürüstlüğe fazlasıyla önem verirler ve çocuklarının dürüst olarak yetişmesi için uğraşırlar. Bu yüzden akrep burcu annelerini yalandan hiç hoşlanmadığını çocukları da kısa zamanda öğrenir. Ancak akrep burcu kadınlarının kıskanç olduğunu da belirtmek lazım. Aslında kıskançlık bu burcun insanlarının doğasında var. Haliyle anne olduklarında da bu açıdan değişmezler. Kendilerinden daha üstün olduğunu düşündükleri bir anneyi de kıskanabilirler.

Bu burcun insanları doğru olduğunu bildiği herhangi bir konuda asla taviz vermez. Bu nedenle akrep burcu annelerini istemedikleri ya da onaylamadıkları bir konuda ikna etmek neredeyse olanaksızdır. Disiplinli bir anne olmayı tercih ederler ve asla taviz vermedikleri doğruları nedeniyle çocukları tarafından biraz sıkıcı bir anne olarak da görülebilirler. Ancak bu disiplin çocukların daha iyi yetişmesini de sağlar.

Bu burcun anneleri çocuklarına çok düşkündür. Eve geç kalmaları dahi fazlasıyla endişelenmeleri için yeterli bir neden olabilir. Ancak sevgilerini herkesin içinde göstermeyi tercih etmezler. Son olarak bu burcun annelerinin paylaşımcı olduğunu ve çocuklarına da paylaşmanın önemini mutlaka aşıladıklarını da belirtebiliriz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık