Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Akrep Burcu Kadınına Aşık Olmak için 5 Sebep

Özellikleri pek çok burç ile kıyaslandığında çok daha sıra dışı olan akrep burcu kadınları kıskanç olmaları ile tanınırlar. Aslında onların en bilinen özelliğinin bu olduğunu söyleyebiliriz. Oysa pek çok farklı özellikleri de var ve bu özellikler akrep burcu kadınlarına aşık olmak için başlı başına yeterli olabiliyor. Öğrenmeye hazır mısınız?

1. Akrep Burcu Kadını Kısmetlidir!

Bu burcun kadınlarının gerçekten kısmetlerinin açık olduğuna defalarca tanık olmuşsunuzdur. Bu burcun kadınları ile yola çıkanların pek şanssızlıklarla karşılaşmadığını da belirtebiliriz. Şanslı olmaları aslında tek balına başarıyı getirmiyor. Bu şansı çok iyi değerlendirdiklerini de belirtmekte fayda var. Mantığı hiçbir zaman elden bırakmayan akrep burcu kadınları karşılarına çıkan şansı en verimli şekilde değerlendirmek konusunda da üstün bir yeteneğe sahip! Elbette bu özellik erkeklere ziyadesiyle çekici geliyor.

2. Akrep Burcu Kadınının Bakışları Etkileyicidir!

Etkileyici bakışlara sahip olmak için renkli gözlerin olması gerektiğini mi düşünüyorsunuz? O halde siz hiç akrep burcu kadını ile karşılaşmamışsınız demektir. Bu burcun kadınlarının gözleri ne renk olursa olsun son derece etkileyici bakışlara sahip olduğunu belirtebiliriz. Sadece tek bir bakışla erkekleri kendilerine aşık edebilirler. Üstelik anlamlı bakar ve bakışlarını da çok iyi kontrol edebilirler. Adeta hipnotize edici bakışlara sahip olan akrep burcu kadınlarına Şevval Sam’ı örnek verebiliriz.

3. Akrep Burcu Kadını Kin Tutmaz!

Bu burcun kadınları aslında kindardır diye tanınır ancak bu tam bir şehir efsanesidir. Akrep burcu kadınları asla kin tutmaz. Bu burcun kadını ile ilişkiniz olduğunda yaptığınız en büyük hataların dahi kısa zamanda unutulacağından emin olabilirsiniz. Kin tutmadıkları için hayatı zehir eden ve aylarca trip yapan kadınlardan asla olmazlar. Bu özellikleri elbette erkeklerin dikkatinden kaçmıyor. Bu burcun kadınlarından çok kolay etkilenmelerinde kindar olmamalarının payının epey fazla olduğunu belirtmekte fayda var. Bu arada akrep burcu kadınlarının savaşmak istediğinde de büyük bir savaşçıya dönüştüğünü belirtmeliyiz. Kin tutmuyor olsalar da onları kızdırmaktan itina ile kaçınmanızı öneririz. Aksi halde hiç beklemediğiniz tepkilerle karşılaşmaya hazır olun!

4. Akrep Burcu Kadını Azimlidir!

Büyük bir azim ve hırs örneği görmek isterseniz rotanızı hemen akrep kadınına çevirin. Azmettiklerinde her türlü zorluğun üstesinden mutlaka gelirler. Azimli kadınlar erkekler için çok çekicidir. Bu nedenle azimleriyle erkekleri bir mıknatıs gibi kendilerine çektiklerini belirtebiliriz.

5. Akrep Burcu Kadını Kendine Hastır!

Herkesin yaptığını yapmaz, herkesin sevdiğini sevmezler. Bir anlamda akrep burcu kadınlarının kendine has bir duruşunun ve tarzının olduğunu söyleyebiliriz. Kimi zaman modada yaptıkları ters köşelerle kimi zaman da çok marjinal bir aktivite ile bu kadınları bir arada görebilirsiniz. Elbette sıra dışılık herkes için çekici olur. Erkekler akrep burcu kadınlarının bu özelliğini de çok seviyor.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık