Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslan Burcu Erkeğine Aşık Olmak için 5 Sebep

Aslan burcu erkeklerine çok kolay aşık olunabiliyor. Hem ünlüler dünyasında hem de çevrenizde bunun yüzlerce örneğini görebilirsiniz. Peki, aslan burcu erkekleri hangi noktada kadınları b denli cezbediyor, hiç düşündünüz mü? İşte asla burcu erkeğine aşık olmak için 5 neden!

1. Aslan Burcu Erkeği Sıcakkanlıdır!

Bu burcun erkekleri o kadar sıcak kanlıdır ki, tanıştığınız anda 40 yıllık dostmuşsunuz gibi onunla sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik kendinizi hiç yabancı hissetmezsiniz çünkü gerek seçtikleri kelimeler gerekse mimikleri ile kendinizi çok yakın ve samimi hissetmenizi sağlamayı bir şekilde başarırlar. Elbette bu durum kadınların dikkatinden kaçmaz ve aşk da kaçınılmaz olabilir.

2. Aslan Burcu Erkeği Esprilidir!

Gülmeyi kim sevmez ki… Aslan burcu erkeği oldukça esprilidir. En gergin anlarda dahi yaptıkları bir espri ile sizi gülme krizine sokabilirler. Kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlandıkları tezini biraz doğruluyor ama bu özelliği de aslan burcu erkeklerine aşık olmak için tek başında bir neden olabiliyor. Ayrıca bu burcun erkekleri kalitesiz esprilerden ya a fıkralardan hoşlanmaz. Oldukça zekice şaka ve espriler yaparlar. Bu da birlikte geçirdiğiniz zamanın çok daha eğlenceli olmasına katkıda bulunur. Sadece arkadaşlarını değil ailelerini güldürmeyi de çok severler.

3. Aslan Burcu Erkeği Cooldur!

Eğer bir ortama girdiğinizde sıradan bir kıyafetle dahi son derece cool bir görünüm sergileyen bir erkek görürseniz aslan burcu olduğuna emin olabilirsiniz. Bu burcun erkekleri son derece cool bir görünüm sergiler. Bu cool duruşları da aslında kendilerine olan güvenden gelir. Jest ve mimiklerini de çok iyi kullandıklarından ortaya elbette son derece havalı ve cool bir duruş çıkar. Hareketleri ile girdikleri her ortamda tüm bakışların üzerlerinde toplanmasını bir şekilde sağlamayı başarırlar. Üstelik saçlarına da fazlasıyla önem verdiklerini de söylemek lazım. Bu burcun erkeklerini bakımsız ya da dağınık bir saçla görmeniz neredeyse imkansızdır.

4. Aslan Burcu Erkeği Korumacıdır!

Kadınların aslında erkeklerde mutlaka olmasını istediği özellik korumacı olmasıdır. Çünkü flört edecekleri kişiyi seçerken kadınlar ister istemez iyi bir aile babası olup olmayacağına da dikkat eder. Aslan burcu erkekleri son derece korumacı bir yapıya sahip olduklarından bu durum kadınların bu erkeklere son derece kolay bir şekilde açık olmalarını sağlayabilir. Korumacı yapıları aslında arkadaşlarına ve ailelerine karşı da geçerlidir. Her ortamda ve her durumda kendilerine fazlasıyla güvendikleri için tehlike anında da yanındakiler üzerinde korumacı bir tutum sergilerler. Bu da kadınların nazarında aslan burcu erkeklerini bir hayli çekici kılıyor.

5. Aslan Burcu Erkeği Yaratıcıdır!

Eğer aslan burcu erkeği ile birlikteyseniz uzun süre küs kalamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü bu burcun erkekleri son derece yaratıcıdır. Sizin gönlünüzü almak için mutlaka bir yol bulur. Bu özelliği de kadınların çekici bulduğu unsurlar arasında yer alıyor.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık