Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Başak Burcu Ev Dekorasyonu

Başak burcu Zodyak’ın altıncı burcudur. Sağlığına çok düşkün, olgun ve düzenli olmaları ile tanınan başar burcu insanları huzuru da çok sever ve bulundukları her ortama huzur verirler. Bu burcun tüm özellikleri elbette yaşam alanlarına da yansıyor. Özellikle dekorasyonda başar burcunun tüm özelliklerini net bir şekilde görmek mümkün olabiliyor. Bu burcun insanlarının evlerinde renk uyumundan düzene kadar her detayda bir huzur hissedebilirsiniz.

Başak Burcu Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma odaları evlerde en çok zaman geçirilen alanların başında geliyor. Başak burcu insanlarının oturma odalarında genellikle çok sakin bir atmosfer hakim olur. Oda içerisinde çok sayıda aksesuar göremezsiniz. Çok düzenli görünen ve muntazam bir renk uyumu yakalanmış olan bir oturma odasında zaman geçirmeyi tercih ederler. Elbette odaların sürekli tertemiz olduğunu belirtmeye gerek dahi yok.

Dekorasyonda düzen ana tema olduğundan kullandıkları dolaplar ve çekmeceler genellikle fonksiyonel olur. Açılıp kapanabilen masalar gibi sadece kullanım durumunda yer kaplayan mobilyaları başar burcu insanlarının evinde sıklıkla görebilirsiniz. Aynı zamanda mobilyalarda genellikle sade tasarımlara yönelirler. Avangard modellerden ise uzak durmayı tercih ederler. Sadelik ve modern bir görünüm mobilya seçimlerinde olmazsa olmaz iki özelliktir.

Tertemiz Bir Mutfak Olmazsa Olmazdır!

Başak burcu insanlarının mutfakları tertemiz ve adeta hiç kullanılmamış gibidir. İnanılmaz düzenli bir mutfak dekorasyonu hazırlamayı mutlaka başarırlar. Asla mutfaklarında tezgah üzerinde kirli bir bardak ya da yağ sıçramış bir fayans göremezsiniz. Dekorasyon mağazalarından çıkmışçasına düzenli ve tertipli bir mutfak dekorasyonu hazırlamakta başak burcunun üstüne yoktur! Mutfaklarda açık renkleri tercih ederler ve bunun nedeni ise yapılan temizliğin çok daha net bir şekilde görülebilmesidir. Çünkü baktıklarında mekanda temizliği hissetmek başak burcu insanlarını çok mutlu eder. Kullandıktan hemen sonra mutfağı temizlemeye uzun süre zaman ayırabilirler.

Yatak odalarında ise tahmin edebileceğiniz gibi yine düzen hakimdir. Kahve ve bej tonlarına ağırlıklı olarak yer verirler. Başak burcu insanlarının yatak odasında huzur hakimdir ve huzurlu bir dekorasyon çalışması yaparlar. Aynı zamanda kullanışı mobilyalara yer verdiklerini de belirtmek lazım. Bazalı yataklar, çekmeceli gardıroplar olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Çok fazla aksesuar bulundurmadıkları yatak odasında sadece kullandıkları birkaç eşyayı etrafta görebilirsiniz. 

Banyolarında ise en önemli unsur hijyendir. Temizliğin son derece kolay yapıldığı bir banyo dekorasyonu hazırlamaya özen gösterirler. Banyoda da tıpkı mutfakta olduğu gibi açık renkleri tercih ederler. Açık renkler hem mekanı daha ferah gösterir hem de temizliğin daha fazla belli olmasını sağlar. Bu açıdan açık renklerin başak burcu insanlarının çok sık tercih ettiği tonlar olduğunu belirtebiliriz. Koridorlarda ise duvar aksesuarlarını görebilirsiniz. Başak burcu insanları duvarları dekore etmekten çok hoşlanır. Tablo ya da çeşitli duvar süslerine özellikle koridor bölümlerinde sıklıkla rastlayabilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık