Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Terazi Burcu Annesi Nasıl Olur?

Uyumlu ve bir o kadar da yaşam dolu olmasıyla bilinen terazi burcu kadınları anne olduklarında da cazibelerinden hiçbir şey kaybetmezler. Güzel ve cazibeli bir kadın görünümünü muhafaza eden terazi burcu anneleri insanlar ile fikir alışverişi yapmayı çok severler. Bu nedenle çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmeye de büyük önem verirler.

Özellikle sohbet etmeyi seviyor olmaları terazi burcu annelerinin çocukları ile harika bir iletişim kurmasına da yardımcı olur. Çocukları ile gün içerisinde iletişim halinde kalmayı ve gerekli eğitimleri de iletişim odaklı olarak vermeyi severler. Bu nedenle terazi burcu kadınlarının çocukları da konuşkan olur ve annelerinden gördükleri gibi her konuda iletişim halinde kalmayı tercih eder.

Terazi Burcu Anneleri Bakımlıdır!

Bu burcun özellikleri arasında modayı yakından takip etmek yok. Çünkü terazi burcu kadınları moda ve trendleri takip etmek yerine kendilerine yakışanı giymeyi tercih ederler. Ancak anne olduktan sonra da bakımlı kadın imajlarından asla ödün vermezler. Terazi burcu annelerini evde dahi şık ve bakımlı görürüsünüz. Hatta ikiz ya da üçüz bebek sahibi olsalar dahi dağınık, perişan bir anne görüntüsü asla çizmezler. Bu anlamda terazi burcu annelerinin diğer annelere de örnek olduklarını söyleyebiliriz. Kendilerine ayıracak zamanı mutlaka bir şekilde yaratırlar.

Terazi burcu anneleri paraya büyük önem verir. Aslında sevdikleri paradan ziyade paranın bir araç olabilmesidir. Çünkü bu burcun kadınları istediklerini elde etmeyi de çok sever. Bu noktada paradan daha iyi bir araç olamaz! Ayrıca terazi burcu annelerinin rahatına da düşkün olduklarını net bir şekilde görebilirsiniz. Maddi durumu iyi olanlar doğumun hemen ardından hiç tereddüt etmeden bakıcı bulur ve çocuklarının bakımı konusunda deneyimli birinden yardım alır. Çünkü konforlarından pek ödün vermek istemezler.

Terazi Burcu Anneleri Sakindir!

Konforu sevdikleri için önlerine hazır bir şekilde gelen her şeyi de çok severler. Genel olarak gün içerisinde sakin ve huzurlu bir görünüm sergileyen terazi burcu annelerinin çocuklarına da bu duyguyu aşıladıklarını söyleyebiliriz. Bu burcun hem kadınları hem de erkekleri kolay sinirlenmez. Kriz anlarında da sakin kalmayı bir şekilde başarırlar. Aslında bu durum dışarıdan “rahat anne” görüntüsü çizmelerine de sebebiyet verir. Oysa çocukları için her anne kadar endişelenirler. Sadece sakinlikleri bu endişelerinin gizlenmesini sağlar.

Bu burcun yönetici gezegeni venüstür. Bu nedenle çocukları için her şeyin en iyisini isterler. Aynı zamanda bu burcun annelerinin babanın çocuklarla birlikte olmasının önemini en iyi bilen anneler olduklarını da belirtmek lazım. Her daim çocuklarının babaları ile uzun süre zaman geçirmesi için çeşitli aile içi etkinlikler dahi düzenlerler. Bir anlamda şefkatli, neşeli be huzur dolu bir aile ortamı yarattıklarını da belirtebiliriz. Terazi burcu anneleri örnek anne olarak gösterilebilecek özelliklere sahip olur.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık