Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Terazi Burcu Ev Dekorasyonu

Entelektüel burçlardan biri olan terazi burcu hava grubu burçları arasında yer alıyor. her daim tüm olayları tüm yönleri ile ele almayı tercih eden terazi burcunun aslında dengeyi sembolize ettiğini unutmamak lazım. Her zaman uyum peşinde olan terazi burcu insanları bilgiyi yorumlamayı da oldukça sever. Bu burcun insanları rekabetten, savaşmaktan ya da hırstan hiç hoşlanmaz. Tüm bu özellikleri elbette yaşam alanlarında uyguladıkları dekorasyon çalışmalarına da ziyadesiyle yansıyor.

Terazi Burcu Dekorasyonda Uyuma Önem Verir!

Dekorasyon çalışmasında bu burcun insanlarının en fazla önem verdiği husus uyumdur. Renklerde, mobilya seçimlerinde ya da stilde her daim bir uyum yakalamayı isterler. Terazi burcu insanlarının evinde sadece açık tonları ya da sadece koyu renkleri göremezsiniz. Hem açık hem de koyu tonlara yer verir ve bu açıdan da muazzam bir denge ve uyum yakalamayı bir şekilde başarırlar.

Oturma odası dekorasyonlarında entelektüel birikimleri ağır basar. Bu yüzden mutlaka entelektüel aksesuarlar ve mobilyalara oturma odalarında yer verirler. Örneğin terazi burcu insanlarının oturma odasında mutlaka bir kitaplık bulunur. Çünkü çok sayıda kitapları vardır ve bu kitapları her daim göz önünde bulundurur, görmekten de büyük keyif alırlar. Okumayı seven bu burcun insanlarının araştırmaktan da keyif aldıklarını belirtmek lazım.

Bu açıdan oturma odalarında küçük bir çalışma masası da görebilirsiniz. Aynı zamanda mutlaka bilgisayarın rahatlıkla kullanılabileceği bir alan yaratmaya özen gösterirler. Aynı zamanda bu burcun insanlarının sosyal olduklarını da unutmamak lazım. Sosyal olmaları nedeniyle oturma odalarında ya da mutfak alanında mutlaka birkaç kişilik bir oturma alanı yaratırlar. Asla iki ya da üç kişinin oturabileceği bir koltukla yetinmez, daha fazla oturma alanını yaşam alanlarına kazandırırlar. Çünkü sürekli evlerine girip çıkan arkadaşları her daim bulunur.

Terazi Burcu İnsanları Konforu Sever!

Konfordan da asla ödün vermek istemezler. Konforu seviyor olmaları aslında mobilya seçimlerine de yansır. Çok yer kaplayan aksesuarlara evlerinde yer vermezler. Bunun yerine o alanı rahatlık için değerlendirmeyi tercih ederler. Mutfaklarında ise düzenden ziyade kullanışlılık hakimdir. Her malzemeyi dolaplara, çekmecelere koymaktan hoşlanmazlar. Mutlaka tezgah üzerinde sık kullanılan birkaç mutfak malzemesini görebilirsiniz. Bunun nedeni mutfağı çok sık kullanıyor olmalarıdır. Terazi burcu insanları yemekleri özenle hazırlar ve yeni tatlar keşfetmekten de çok hoşlanır.

Yatak odalarında ise genellikle sofistike bir atmosfer hakim olur. Dinlendirici etkisi çok daha baskın olan yatak odalarını tercih ederler. Genellikle aksesuar bulundurmazlar ancak mutlaka odaya girer girmez tüm dikkatleri üzerinde toplayan bir duvar dekorasyonu görürsünüz. Terazi burcu insanları için yatak odası bir yenilenme ve tazelenme alanıdır. Bu nedenle eşyaya olabildiğince az yer vermeye özen gösterirler. Elbette konfor bu odada da terazi burcu insanları için olmazsa olmazlar arasında yer alır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık