Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Terazi Burcu Kadınına Aşık Olmak için 5 Sebep

Son derece çekici, nazik ve uyumlu bir yapıya sahip olan terazi burcu kadınları venüs gezegeninin etkisi altında bulunur. Terazi burcu kadınları yapıları gereği aslında son derece çekicidir. Ancak bu burcun kadınlarına gayet kolay bir şekilde aşık olunabildiği de bir gerçek. Peki, bunun nedenlerini hiç merak ettiniz mi? Terazi burcu kadınlarına aşık olmak için 5 nedeni açıklıyoruz!

1. Terzi Burcu Kadını Dişidir!

Burada dişilikten kastımız aslında feminen bir yapıya sahip olmalarıdır. Çevrenizde erkeksi bir davranış sergileyen kadınlar varsa onların terazi burcu olmadığından emin olabilirsiniz. Çünkü son derece zarif bir davranış içerisinde olurlar ve dişi yapılarını hemen fark edebilirsiniz. Hem güzelliklerine hem de bakımlarına çok fazla dikkat ederler. Gün içerisinde her daim bakımlı olmaları aslında bu kadınları erkeklerin nazarında çok daha çekici kılabiliyor. Zarif, güzel ve bakımlı olmaları da zaten pek çok erkek için kadınlara aşık olmak için yeterli bir neden olabiliyor.

2. Terzi Burcu Kadını Güzelliğine Düşkündür!

Gerektiğinde tüm parasını kozmetiğe ya da yüz bakımına harcayacak kadar güzelliğine düşkün olan terazi burcu kadınları estetik ameliyat yaptırmaktan da asla çekinmez. Onlar kendilerine her aman özen gösterir ve her daim çok daha güzel görünmenin peşinde olurlar. Güzel olana ve güzelliğine büyük önem veren bu burcun kadınlarının estetik algısının da çok yüksek olduğunu belirtebiliriz. Bu yüzden yeni bir eşya ya da kıyafet almaya giderken hiç tereddüt etmeden yanınızda terazi burcu kadınını götürebilirsiniz.

3. Terzi Burcu Kadını Uyumludur!

Her konuda bu denli uyumlu olan bir kişi daha bulmanız son derece güçtür. Pek çok erkek terazi burcu kadınlarının bu kadar uyumlu olmasından etkilenerek aşık oluyor. Hiç hoşlanmadıkları bir aktiviteye dahi sırf sizinle uyum sağlayabilmek için gelebilirler. Ayrıca çok anlayışlı bir yapıya sahip olmaları uyumlu olmaları ile birleştiğinde ortaya gerçekten karşı konulamaz bir cazibe çıkabiliyor. İşte bu cazibeyi terazi burcu kadınları çok ama çok başarılı bir şekilde kullanıyor.

4. Terzi Burcu Kadını Mantıklıdır!

Her daim mantığı asla elden bırakmazlar. Bu burcun kadınlarını mantıksız kararlar alırken ya da saçma sağan davranırken görme olasılığınız çok düşüktür. Hiçbir konuda hemen karar vermez, enine boyuna düşünürler. Her zaman hangi kararın daha mantıklı olacağına yoğunlaşırlar. Sonunda en doğru kararı vermeyi başarırlar. Bu da erkekler için çekici bir özelliktir!

5. Terzi Burcu Kadını “Özel” Hissettirir!

Bu burcun kadınları birlikte oldukları erkeğe kendini çok özel hissettirebilir. Harika bir özellik olduğunu belirtmeye gerek dahi yok. Haliyle erkeklerin bu burcun kadınlarına aşık olması kelimenin tam anlamıyla bir an meselesine dönüşüyor. Aslında bu özellikleri çoğaltmak mümkün. Terazi burcu kadınları erkekler için çekici bulunan daha pek çok özelliği taşıyor.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık