Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yay Burcu Kadınına Aşık Olmak için 5 Sebep

Kendine has özellikleri ile dikkat çeken yay burcu kadınları her eğer isterlerse girdikleri her ortamda tüm bakışların üzerlerinde toplanmasını sağlayabilirler. Yay burcu kadınlarının da oldukça çekici özelliklere sahip olduğunu belirtebiliriz. İşte bu burcun kadınlarına aşık olmak için 5 neden!

1. Yay Burcu Kadını Bağımsızlığına Düşkündür!

Bu burcun kadınları bağımsızlığına çok düşkündür. Onları özgürlüklerinden alıkoymaya kalkarsanız kaybedersiniz. Bu bağımsızlığa düşkün tavırları da onların erkeklerin nazarında çok daha çekici bir görünüm almalarını sağlayabiliyor. Çünkü yay burcu kadınları ancak kendilerini tamamen özgür hissettiklerinden çok mutlu olabiliyorlar. Bu nedenle yay burcu kadınlarının her zaman erkeklerin nazarında ayrı bir yerinin olduğunu söyleyebiliriz. Kadınlara söz geçirmeye kalkmayan erkekler bu burcun kadınları ile çok mutlu olabiliyor.

2. Yay Burcu Kadınları Keşfetmeyi Sever!

Her zaman yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seven yay burcu kadınları keşfetmeye asla doymaz. Eğer sıklıkla gezen bir erkekseniz partner olarak rahatlıkla yay burcu kadınlarını tercih edebilirsiniz. Size ziyadesiyle eşlik edeceklerinden ve bundan da çok keyif alacaklarından emin olabilirsiniz. Bu durumda yay burcu kadınları zaten adeta bir mıknatıs gibi sizi kendine çekecektir. Keşfetmeyi sevdikleri kadar bu keşiflerini doyasıya yaşamaktan ve yorumlamaktan da hoşlanan yay burcu kadınları ile kaliteli zaman geçirilir.

3. Yay Burcu Kadınlarının Enerjisi Hiç Bitmez!

Görüp görebileceğiniz en enerjik kadınlar yay burcu kadınlarıdır. Eğer bir ortamda sürekli hareket halinde olan ve keyifli görünen bir kadın fark ettiyseniz, yay burcu kadını olduğundan emin olabilirsiniz. Çünkü bitmeyen bir enerjileri vardır ve bu açıdan çevrelerine de her daim enerji saçarlar. Erkekler enerjik ve hareketli kadınlardan hoşlandıkları için yay burcu kadınına kolaylıkla aşık olabilirler. Bu enerjinin kaynağı nedir, bilinmiyor ancak hareketli ve bir o kadar da şirin görünmeleri elbette erkeklerin gözünden kaçmıyor. Ele avuca sığmayan bir yapıya sahip olduklarını belirtmekte fayda var. Bu burcun kadınlarını zapt etmek neredeyse imkansız!

4. Yay Burcu Kadınları Sosyaldir!

Asosyal bir yapıya sahip olan kadınlar ne kadar iticiyse, sosyal kadınlar da erkeklerin nazarında o denli çekici oluyor. Eğer en sosyal burç hangisi deseniz, yanıtı belli, elbette yay burcu! Dolayısıyla yay burcu kadınları son derece sosyaldirler. Her daim evde olmak yerine dışarıda olmayı ve insanların içerisine karışmayı tercih ederler. Yay burcu kadınları ile akşam gezmesine çıkmak ya da tatil yapmak son derece keyiflidir. Enerjileri ve sosyal olmaları ile sürekli olarak sizi eğlendirmeyi de başarırlar.

5. Yay Burcu Kadınları Zekidir!

Yay burcu özellikleri arasında belki de en önemli olanı zekalarıdır. Bu burcun kadınları çok zekidir ve onları kandırmanız imkansızdır. Zeka ise hem kadınlar hem de erkekler için çok çekici olduğundan yay burcu kadınlarına kolaylıkla aşık olunabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık