Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslan Burcu Kadınına Aşık Olmak için 5 Sebep

Aslan burcu kadınları kendilerine has özellikleri ile mutlaka dikkat çekmeyi başarır. Aslan burcu kadınına aşık olmanızı sağlayabilecek bu özellikler arasında en çok dikkat çekeni ise aşkı büyük bir tutkuyla yaşamasıdır. İşte aslan burcu kadınına aşık olmak için 5 sebep!

1. Tutkulu Bir Aşıktırlar

Aslan burcu kadınları asla sıradan bir aşk hayatına sahip olmaz. Çünkü aşkı büyük bir tutkuyla yaşarlar ve aynı derecede tutkulu olabilecek adayları seçerler. Sakin ve rutin bir ilişki aslan burcu kadınlarına göre değildir. Çok çabuk sıkılarak o ilişkiyi bitirebilirler. Aslan burcu kadınları adeta tutkuyu yaşamak için yaratılmıştır.

2. Kendilerine Çok Güvenirler

Bu burcun kadınları kendilerine çok güvenir. Hatta kimi zaman bu aşırı güvenleri onların ukala olarak algılanmasına da sebebiyet verir. Korktukları pek bir durum olmaz ve bu yüzden de her konuda çok cesurca davranabilirler. Aslan burcu kadını sadece özgüveni ile dahi sizi bir mıknatıs gibi kendine çekebilir.

3. Mizahı Severler

Aslan burcu kadınlarını sıklıkla kahkaha atarken görebilirsiniz. Çünkü mizah yetenekleri oldukça gelişmiştir. Mizahı da çok severler ve ince espriler yapabilirler. Bu yüzden partnerleri ile zaman geçirirken pek sıkıldıklarını söyleyemeyiz. Herhangi bir durumdan dahi gülmek için bir neden çıkarabilirler.

4. Her Şeyin En İyisini İsterler

Her şeyin mi? Evet, her şeyin! Aslan burcu kadınları her şeyin en iyisine sahip olmak ister. Zira çok para harcamaları ve özellikle alışveriş yaparken kendilerini kaybetmeleri de bundan kaynaklanır. Kaliteli yer, kaliteli içer ve kaliteli giyinirler. Ancak elbette bunun bir bedeli var. Bu yüzden de birikim yapma konusunda en başarısız burçlardan biridir.

5. Gururludurlar

Gurur asla vazgeçmediklerinden biridir. Aslan burcu kadınları görebileceğiniz en gururlu kadınlardır. Kolay kolay yardım isteyemezler ve zayıf yönlerini her zaman gizleme eğilimindedirler. Çünkü çoğu zaman gururlarının etkisi altında hareket ederler. Bu yüzden aslan burcu kadını ile birlikteyseniz hiçbir zaman başınızı önünüze eğecek bir davranışının olmayacağından emin olabilirsiniz. Aslında bu gururları nedeniyle biraz da kibirlidirler. Ancak ne de olsa aşkın gözü kördür, o kibri de görmezsiniz olur, biter.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık