Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yay Burcu Ev Dekorasyonu

Yay burcu denilince ilk akla gelen özgürlüktür. Özgürlüğüne son derece düşkün olan yay burçları ev ortamlarında da rahat olmaktan ve özgürlüklerini kısıtlayan fazla eşyadan hoşlanmazlar. Yay burcuna özel olarak hazırlanacak olan ev dekorasyonu genel olarak rahat ve ferah bir etkiye sahip olması gerekir. Yay burcu sevdikleriniz için ev eşyası ya da dekorasyonları içinde yer almasını arzu ettiğiniz bir şey alırken de bu detaylara önem vermeniz önemlidir.

Mavinin Esintisi

Yay burçları genel olarak rahatlıklarına oldukça düşkün olmasının yanı sıra özgürlüğüne de bir o kadar düşkündür. Mavi renk deniz esintisini sunarak yay burcuna özgürlüğü hatırlatacak olan bir tondur. Bunun yanı sıra yay burcunun uğurlu rengi de turkuaz olarak bilinir.

Mavinin her tonu yay burcunu mutlu edecek olan bir seçimdir. Koltuklarda ya da farklı büyük mobilya ya da eşyalarda mavi tonlarına yer açabilirsiniz. Bunun yanı sıra krem ve beyaz gibi açık tonların içinden çıkacak olan turkuaz tonu da yay burcunu oldukça mutlu eden bir dekorasyon modeli olarak yer alır.

Uğur Getiren Eşyalar

Yay burçları uğur getiren aksesuar ve eşyalarda ilgilidir. Dekorasyon uygulaması içinde yer açacağınız uğurlu eşyalar ya da uğur getirdiğine inanılan eşyaları da ev hediyesi olarak yay burcuna armağan edebilirsiniz.

Abartılı bir kalabalıkta haz etmeyen yay burçları mutlaka sadeliği olan alanların yaratılmasından hoşlanırlar. Bu alan yaratılması içinde de her ne kadar uğur getireceğine inanılsa da az yer kaplayan obje seçimi onun için daha ideal olacaktır.

Vintage Stili

Yay burcuna sahip olanlar abartıdan uzak dekorasyon stilinden hoşlanması ile bilindiği için sadelik onun için tüm odalarda aynı şekilde bir uzantıda olması gerekir. Salondan mutfağa yatak odasına kadar her alanda sade olan aksesuarlar, mobilya ve oturma gruplarını seçen yay burçları genel olarak vintage ev dekorasyon stilinden hoşlanırlar.

Yay burçları her ne kadar sadelikten yana olsa da aynı zamanda doğanın etkisini de her an hissetmek isterler. Çiçekler ya da çeşitli doğa esintisini sunan temalarında ev dekorasyonu içinde yer alması onlarında daha mutlu bir dekorasyon içinde olmalarına neden olur.

Büyük Ev mi Küçük Ev mi Tercih Ederler?

Yay burçları genel olarak evin büyüklüğü ya da küçüklüğünden çok ferah olması ile ilgilenirler. Genel olarak söylemek gerekirse her ne kadar küçük ve samimi olan mekânlardan hoşlansalar da uzun vadeli bir konaklama da ferahlı ve genişliği ile ona özgürlük sunacak olan geniş odaları ya dahi büyük evi tercih edecektir. Büyük evlerin ferahlığı onu uzun vadede mutlu edecek olan bir seçim olmasının yanı sıra doğaya uzanan geniş bir pencere ve orman havasının solunabildiği bir veranda onu için nimettir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık