Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yay Burcu Annesi Nasıl Olur?

Burçların özelliklerine bakılarak nasıl bir anne olacağınızı bilmek mümkün mü? Sevdiğiniz kadının burcuna bakarak onun aslında nasıl bir anne olacağına karar verebilir misiniz? Peki, siz nasıl bir annesiniz?

Burcun tüm özelliklerini inceleyerek aslında burcun getirileri ile beraber eklenen karakteristik özellikler ile beraber nasıl bir anne olacağınızı ya da sevdiğiniz kişinin nasıl bir anne olacağını tahmin etmeniz mümkün.

Evdeki Öğretmen

Yay burcu olan kadınların nasıl bir anne olacağına dair olan bilgileri ise onun genel karakteristik özelliklerine bakarak anlayabilirsiniz. Yay burcu kadını genel olarak akıl vermeyi seven bir öğretmen nidası taşıdığı için çocuklarına da yaklaşımı aynı olacaktır. Genel olarak onlara bildiği her şeyi öğretmek için çaba harcayacaktır.

Aklı ile dikkat çekmekte olan yay kadını bu neden ile çocuklarının da aynı özelliği taşımasını arzu eder. Başarılı çocuk yetiştirme konusunda hassas olan bir anne olacak olan yay kadını kültürlü olmaktan da hoşlanır. Bu sebep ile çocuk gelişimi konusunda özenli ve dikkatli adımlar atmak konusunda titiz olacaktır.

Her ne kadar çocuklarının her daim bir şeyleri öğrenmesi konusunda titiz olsalar da ayrıca onların karar verme mekanizmalarını kullanmalarına da müsaade ederler. İnanca ve insanlara saygılı olan bireyleri yetiştirme konusunda da hassa olan yay burcu annesi ailesine her daim de destek olur.

Sportif Faaliyetler

Yay burcuna sahip olan kadınlar sportif olmaları sebebi ile yetiştirecekleri çocuklarında aynı olmalarını arzu ederler. Onlar ile spor yapmak ve çeşitli aktiviteleri hayatta geçirmek son derece eğlenceli olacaktır. Bu nedenlerden dolayı yay burcu kadınlarının anneliği ile ilgili olarak sağlıklı çocuk yetiştirme konusunda oldukça duyarlı olduklarını da söyleyebiliriz.

Fedakâr Anne

Yay burçlarına sahip olan kadınlar genel olarak aileye fazlaca önem verirler. Neşeli bir yapıya sahip olmalarının yanı sıra huzursuz ve gergin olan ortamlardan bulunmak istememeleri nedeni ile de genel olarak etrafa pozitif bir hava sunarlar. Çocukları ve eşi için fedakâr bir anne ve eş olarak dikkat çeken yay kadını dostluklarına da çok önem verir.

Çocuklarının gelişiminde söz sahibi olacak olan anne olarak yer almasının yanı sıra onların mutluluğu ve iyiliği içinde fedakâr bir anne olmaya zaten doğuştan razıdır.

Eğlenceli ve Neşeli Anne

Yay burcu kadının genel olarak esprili olması ve etrafına da neşe saçması sebebi ile anneliğinin de son derece eğlenceli olacağını söylemek mümkün. Yay burcu kadını çocukları ile zaman geçirmekten hoşlanırken ayrıca onlarla eğlenceli zaman geçirmeyi de sever. Çocuklarına her daim bir şeyler öğretme arzusunun yanı sıra karar verme aşamasından bu bilgilileri kullanmaları için onları kendi inisiyatiflerine de bırakabilecek güce sahiptirler. Bu neden ile çocuklarını kendine bağımlı olmaları yerine genel olarak özgür yetiştirirler.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık