Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Terazi Burcu Erkeğine Aşık Olmak için 5 Sebep

Tüm burçlar farklı karakteristik özellikleri taşımanın yanı sıra âşık olunca tüm bu karakterlerinden ödün verebilen bazı noktalara da sahiplerdir. Bu anlamda terazi burcuna sahip olan erkekler de bazı karakter özellikleri gereği ya da tüm karakteristik özelliğine rağmen aşk için bazı şeylerde vazgeçebilir ya da onaylayabilirler. Uyumlu bir burç olarak bilinmesinin yanı sıra kararsız olması ile bilinen terazi burcuna âşık olmak için birçok neden vardır.

1. Terazi Burcu Denge Sahibidir

Her ne kadar halk arasında terazi burcu erkeklerinin dengesiz oldukları söylense de aslında tam da bunun tersi bir yapıya sahiptirler. Tam bir denge insanı olarak kabul edilebilecek olan terazi burcu erkekleri hayatlarında olan kadınların başka insanlar ile olan tutumunu ve tüm diğer detayları belli bir dengede tutarak dengenin sağlanmasında önemli bir etken olurlar. Yere ayakları sağlam basan ve de karakter olarak sağlan bir karaktere sahip erkek analistinde terazi burcu erkeğini saymak mümkündür.

2. Terazi Burcu Erkeği İyi Giyinmeyi Sever

Terazi burcu erkeği şık ve son derece stiline uygun olarak hazırlanmayı sever. Sokağa her çıkışında bakımlı olmayı tercih eden terazi burcu stiline uygun olarak farklı ortamlar için değişik kıyafet seçimlerine yer vererek farklılığını da ortaya koyar. Herhangi bir yerde şık, bakımlı ve iyi giyime sahip olan kişiyi görürseniz o kesinlikle terazi burcu erkeği olabilir.

3. Terazi Erkeğinin Hisleri Oldukça Kuvvetlidir

Gelecek olan ya da ortaya çıkabilecek olan sorunlar ile ilgili olarak hislerine güvenebileceğiniz terazi burcu erkekleri olacaklar hakkında hislerine göre hareket ederler. Birçok olumsuz durum ile karşılaşmadan kendilerine çekidüzen verebilmeleri de hislerine uygun şekilde hareket edebilmeleri ile gerçekleşir. Bu anlamda karşılarına çıkacak olan kötü durumları hissetmeleri nedeni ile de size hayat boyu destek olacak bir arkadaştır.

4. Terazi Erkeğinin Güçlü Bir Hitap Özelliği Vardır

Terazi burcu erkeğinin tipik özelliğinin arasında hitap yeteneğinin güçlü olmasından söz edebiliriz. Konuştukça konuşsun isteyeceğiniz nadir erkekler arasında yer alan terazi erkeğinin yaşadığı bir olayı, fıkrayı ya da okuduğu veya izlediği bir filmi aktarırken kullandığı ifadeler ve anlatım stili de tüm herkesin dikkatini çekerek onunla ve anlattığı ile ilgilenmesini sağlayacaktır.

5. Terazi Burcu Erkeği Adaletten Yanadır

Dengeli ve uyumlu bir burç olmasının yanı sıra her daim adaletten yana olan terazi burcu haksızlığa ve adil olmayan şeylere karşı asla tahammül gösteremez. Objektif bakma açısından son derece başarılı ola terazi erkeği sağduyuludur. İnsanları kolay kolay yargılamayan bir yapıya sahip olan terazi burcu erkeği adalet konusunda elinden gelen her şeyi yapabilecek olan insanlar arasında yer alır. Bu anlamda adil davranmayan ve haksızlık yapan kişiler de asla tahammül etmez.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık