Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

İstanbullu Gelin Dizisi Karakterlerinin Burç Analizi

istanbullu gelin dizisi oyuncularının karakter analizi

Son dönemlerin en popüler dizileri arasında yer alan İstanbullu Gelin dizisinin karakterlerinin burç analizi sizlerle. İşte karşınızda burçlara göre ana karakterlerin detaylı analizleri.

faruk boranFaruk Boran – Akrep Burcu

Zengin ve yakışıklı bir adam olan Faruk, modern görünümlü aynı zamanda köklerine ve geleneklerine bağlı bir karakterdir. Duygusal, romantik ve kıskanç yapısını dizide de gösteren Faruk, Akrep burcunun genel özelliklerini iyi bir şekilde yansıtmaktadır. Kendini istemediği olaylar içerisinde bulan Faruk, iyimser mücadelesi ile hayatta kalmaya çalışan bir karakteri de yansıtabilmektedir.

 

Süreyya – Koç Burcusüreyya boran

Tek başına büyük bir şehirde büyüyen güçlü, gururlu ve güzel bir kızdır. Teyzesi ile birlikte yaşayan Süreyya, etkinliklerde şarkı söyleyerek geçimini sağlar. Tam bir koç kadını olan Süreyya, hayatında ne olursa olsun ayağa tekrar kalkmayı başaran ve kariyerine önem veren bir karakter sergilemektedir.

 

Esma Sultan – Aslan Burcuesma boran

Esma Sultan, dizide yer alan Faruk, Fikret ve Osman’ın annesidir. Çocuklarına aşırı düşkün olan Esma Sultan, güç ve sevginin birbirine karıştığı durumlarda tehlikenin vücut bulmuş bir halidir. Aslan kadınını iyi bir şekilde yansıtan Esma Sultan, çocuklarına duyduğu derin sevgiyi onları yöneterek göstermeyi seçmiş bir kadındır. Fikir ve görüşlerine başkalarının saygı duymasını seven Esma Sultan tam bir aslan kadını olarak ön plana çıkmaktadır.

 

Fikret – İkizler Burcu

fikret boranOsman ve Faruk’un kardeşi olan Fikret, İpek ile evlenerek bir hata yapmıştır ancak bu hatanın farkında değildir. Ani şekilde öfkelenen Fikret, deli dolu davranışları ile de dikkat çekmektedir. İkizler erkeklerinin tutkulu karakterini en iyi şekilde dizide yansıtmayı başaran Fikret’in iletişim yönü de son derece kuvvetlidir. Aşırı sevgi bekleyen Fikret, zaman zaman hırçın davranışlar da sergileyebilen bir karakterdir. Saygıya ve ilgiye büyük bir özen gösteren Fikret, İkizler erkeğinin tipik ve karakteristik özelliklerini dizi içerisinde sergileyen bir karakter olarak dikkat çekiyor.

ipek boranİpek – Aslan Burcu

Dizide yer alan İpek karakteri Fikret’in eşidir. İpek’in tek planı ise Süreyya’yı bitirmektir. Bu yolda ise her şeyi yapmaktan çekinmez. İpek, aslan kadınlarının negatif özelliklerinin tamamını yansıtmaktadır. Yer aldığı ortamın gözdesi olabilmek ve kendisinden başkasının söz sahibi olmamasını isteyen İpek, lüks ve konforlu olan her şeyi sevmektedir. İpek, aslan burcu kadınlarının ego çatışmalarını da son derece başarılı bir şekilde dizide yansıtabilmektedir.

senem

 

Senem – Balık Burcu

Süreyya’nın yanında büyüyen ve teyzesi olan Senem tam bir balık burcu kadını olarak ön plana çıkmaktadır. Fedakar ve melankolik karakteri ile dikkat çeken Senem, bazı zamanlarda komik ve esprili hareketleri ile herkesi şaşırtarak balık burcunun iç dünyasına ayna tutmaktadır. Tutkulu ve aşk ile yaşamını değiştiren balık burcu kadınlarını yansıtabilen Senem, Akif ile aralarında olan yaş farkına rağmen çocuk sahibi olan ve aşkını doya doya yaşayan güçlü bir kadındır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık