Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Yılbaşı Hediye Seçimi Tavsiyeleri

burçlara göre yılbaşı hediye seçimi tavsiyeleri

Son derece zorlu bir süreç olabilen yılbaşı hediyesi seçiminde astrolojiden yardım alarak daha rahat bir şekilde hediye seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte burçlara göre en uygun hediye fikirleri.

Koç

Koç burcuna kendisini genç ve enerjik hissettirebilecek hediyeler seçebilirsiniz. Spor yaparken kullanabileceği ürünler de hediye olarak değerlendirilebilecek hediyelerdir. Ayrıca koç burçları hoş kokulardan da hoşlanır.

Boğa

Yeni moda olan şeylerden pek hoşlanmayan boğa burçlarına klasik ve değerini yitirmeyecek hediyeler seçmelisiniz. Gümüş eşyalar, değerli taşlar, fular ve tablo gibi hediyeler boğa burçlarını mutlu edebilir.

İkizler

İkizler burcu yenilikleri sever. Aksesuar ve kıyafetler ikizler burcu için uygun olan hediyeler arasındadır. Yüzük ve bileklik gibi aksesuarlar ilk akla gelen hediyeler arasındadır. Evlerinde kullanabilecekleri dekoratif parçalar da ikizler için uygundur.

Yengeç

Yengeç burcuna hediye seçerken maddi değerinden çok manevi değeri olmasına dikkat etmelisiniz. Uçuk mavi, gri ve pembe gibi renklerden hoşlanan yengeç erkeklerine ve kadınlarına ayrı renk seçimleri yapabilirsiniz. Eski takılar, ev aksesuarları ve özellikle yastıklar yengeçler için uygun olabilir.

Aslan

Dikkat çekmeyi seven gösterişli aslan burçları ucuz ve sıradan hediyeleri sevmezler. Aslan burcuna her ne hediye almak istiyorsanız mutlaka gerçek markalardan satın almalısınız. Maddi olarak aslan burcunu memnun edemeyecek bir hediye alamayacaksanız kendi yaratıcılığınızı kullanarak ona manevi yönü güçlü bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Başak

Ayrıntıları seven başak burcu için kullanışlı hediyeler seçmelisiniz. Pratik yönü ile ön plana çıkan hediyeleri seven başaklar için ev ve ofisleri düzenli tutabilecekleri eşyalar tercih edebilirsiniz.

Terazi

Terazi burçları pastel renkli kıyafetleri severler. Kıyafet hediyelerinden hoşlanan terazilere dilerseniz ev aksesuarları ve mobilyaları da hediye edebilirsiniz. Örneğin, ufak bir vazo veya zarif bir biblo hediye ederek terazileri mutlu edebilirsiniz.

Akrep

Gizemli ve çekici akrep burçları için siyah ve kırmızının ağırlıkta olduğu kıyafetler ve aksesuarlar seçebilirsiniz. Çanta, gözlük, iç çamaşırı gibi hediyeler de akrep burçları için uygun olan hediyeler arasındadır.

Yay

Özgür ve rahatlığı seven yay burcu sürekli bir yolculuğa çıkacakmış gibi rahat giyinmeyi sever. Bu sebeple, yay burcuna kıyafet hediye etmeyi düşünüyorsanız sportif kıyafetleri değerlendirebilirsiniz. Seyahat çantası veya ev aksesuarları da yayların hoşuna giden hediyeler arasındadır.

Oğlak

Geleneksel görünen oğlaklar için fazla iddialı hediyeler almamanız gerekir. Oğlak burcunun evi için bir hediye almayı düşünüyorsanız resim çerçeveleri, porselen takımlar veya bir saat tercih edebilirsiniz. Oğlaklar aynı zamanda kıyafet ve aksesuar hediyelerinden de hoşlanırlar.

Kova

Kova burçları kitapları, teknolojik cihazları ve yeni moda olan parfümleri hediye almaktan hoşlanırlar.

Balık

Duygusal burçlar arasındaki balıklar için hediye seçeceğiniz zaman fantastik ve süslü şeyler seçebilirsiniz. Aksesuarları ve kıyafetleri seven balıklar hafif dökümlü olan kıyafetlere de ekstra bir ilgi gösterirler.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık