Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Vastu Shastra'ya Göre 2022 Yıllık Burç Yorumları ve Kullanılması Gereken Semboller

Vastu Shastra'ya Göre 2022 

Vastu yaşam kalitesini yükseltmek maksadı ile; yaşanılan her yerin (ev, iş yeri, okul, tapınak ve kutsal ) mekanlardaki enerjilerin bir ritim ve denge içerisinde olması için astrolojiden faydalanarak yapılan bir çalışmadır.


Vastu Shastra 2022 Tahminleri, gelecek yılınızın burcunuza göre ne kadar elverişli olacağını size bildirİR. Vastu Shastra, yardımı ile hayatınızdan olumsuzlukları kaldırabileceğiniz eski bir bilimdir. Vastu Shastra, yaşadığınız yerin, çalıştığınız yerin veya zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz yerin, orada bulunan her şeyin şekli, türü ve yönü vb. ile hayatınız üzerinde olumlu veya olumsuz bir etkisini dengelemenizi sağlar. Vastu Shastra, ile Vastu Astrolojisi'na göre 2022 yılında hayatınızı nelerin etkileyeceğini anlatacağım. Bununla birlikte, hayatınızdan olumsuzlukları ortadan kaldırabileceğiniz Vastu Shastra'nın bazı çözümlerini de size bildireceğim. Okuyucular ayrıca vastu enerjisinin Ay burcunuza dayandığını bilmelisiniz. Ay burcunuzu sitemden ücretsiz öğrenebilirsiniz.


Vastu Shastra 2022 Tahminleri: Koç
Vastu Shastra 2022'ye göre, bu yıl Koç'unBurçlarıi kendi içlerinde sınırsız enerji hissedebilirler. Bu yıl kararlılığınızı sürdürebilir ve kendiniz için büyük planlar hedefleyebilirsiniz. Özel olan şu ki, liderlik gücünüzle bu planları başarılı kılmak için her türlü çabayı gösterdiğiniz görülüyor, bu da bu planların başarıyla tamamlanma şansını artırıyor.

Öte yandan sağlık açısından Vastu 2022'ye göre sağlık endeksiniz yüzde 80 pozitif olacak ki bu da tatmin edici sayılabilir. 2022 yılında yoğun iş yükünden dolayı zaman zaman baş ağrıları ve zihinsel stres yaşayabilirsiniz. Bu yıl beslenmenize özellikle dikkat etmeniz tavsiye edilir, aksi takdirde sindirim sorunları başınızı ağrıtabilir.

2022 Vastu Shastra Tahminlerine göre ilişki indeksinizin yüzde 70 olması muhtemel, bu da ilişkilerinizde biraz dikkatli olmanız gerektiği anlamına geliyor. 2022 yılında Koç burcu insanlarının, işlerinde olumlu yönde ilerlemek için içlerinde bulunan sınırsız enerjiyi kullandıkları görülebilir. Bununla birlikte, en iyi olma egosunun içinizde büyümesine asla izin vermemeniz tavsiye edilir, aksi takdirde arkadaşlar ve iyi dileklerle olan ilişkiler de bozulabilir.

Aynı zamanda, kariyer açısından bakıldığında, bu yıl spor alanı ile ilişkili olan Koç burcu insanları için oldukça faydalı olabilir. Politika ve moda endüstrisi ile ilişkili Koç Burçları bu yıl kariyer alanında daha iyi durumda olduğu görülebilir. Aynı zamanda, 2022 yılı, fırıncılık ve gıda endüstrisi ile ilişkili insanlar için umut verici olabilir. 2022 yılında Koç burcu insanının kariyer endeksi en yüksek noktaya kadar pozitif olacaktır.

2022 Yılı İçin Vastu Çözümleri

Evin kuzeydoğu yönünde suyla dolu bir kap bulundurun.

Gümüş bir bardaktan su için.

Evin güneybatı yönünde bir fil heykeli yerleştirin.

Evin kuzey-batı yönünde bir yasemin bitkisi bulundurun.

Vastu Shastra 2022 Tahminleri: Boğa
Vastu Shastra 2022'ye göre, Boğa burcu insanları bu yıl çok düşündükten sonra her kararı verebilir. Ancak bu süre zarfında sizde hoşgörü eksikliği de görülebilir, bu nedenle içinizde öfke de doğabilir. Yerleşik bir yaşam tarzını tercih ettiğiniz için öfkeniz aile üyelerinizi rahatsız edebilir, bu nedenle onlarla da anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda, bunalmaktan kaçınmanız önerilir.

Öte yandan sağlık açısından Boğa burcu insanlarının sağlık endeksinin 2022 yılında yüzde 70 pozitif çıkması muhtemeldir ki bu da sağlığınıza biraz dikkat etmeniz gerektiğinin bir göstergesidir. 2022 yılında suya bağlı hastalıklar Toros insanlarını sıkıntıya sokabilir. Bu yıl daha fazla su almanız ve vücudunuzda su sıkıntısı olmadığından emin olmanız önerilir. Sağlığınız için egzersizi günlük rutininize dahil edin. Artan kiloların farkında olun, aksi takdirde böbrek ve mide ile ilgili hastalıklar başınızı belaya sokabilir.

Vastu 2022'ye göre Boğa burcunun ilişki endeksi yüzde 80 civarında olumlu olacak ki bu da tatmin edici bir aile hayatının göstergesidir. Boğa burcu insanları çok güvenilir olarak kabul edilir ve diğer insanlardan da benzer bir yapı beklersiniz. Planlarınızı ne kadar gizli tutarsanız, aile hayatınızın o kadar keyifli olacağı tavsiye edilir. 2022 yılında Boğa burcu insanlarının kariyer endeksi 2022 yılının en yüksek noktasına kadar pozitif olacaktır ki bu da kariyer için iyiye işarettir. Öte yandan, kariyer açısından, 2022 yılında, hazır giyim alanıyla ilişkilendirilen Boğa burcu insanları, beklenen sonuçları almaları muhtemeldir. İş dünyasında ilerleme olabilir ve satışları artırma olasılığı çoktur. Aynı zamanda, Mücevher ve mücevher alanı ile ilişkili olanlar için 2022 yılı da iyi sonuçlar verebilir. Bu sırada, durmuş çalışmalarınız devam edebilir. Tarım ve bahçecilikle uğraşan insanlar için bu yıl geliri artırma şansı var.

2022 Yılı için Vastu Shastra Çözümleri

Evin Güney-Batı yönünde bir Rahu Piramidi oluşturun.

Cumartesi günü evde ve ofiste  paçuli tütsülerini yakın.

Geliri artırmak için halka açık yerlerde peepal ağaçları ( Kutsal Hintinciri) Ağacı
 bulundurun.

Evin doğu yönüne yeşilliklerle dolu bir resim yerleştirin.

Vastu Shastra 2022 Tahminleri: İkizler
Vastu Shastra 2022 Burcuna göre, İkizler burçları 2022 yılında iç gözlem yapabilir ve her sorununun temel nedenlerini bulabilir ve çok çalışarak ve doğru yönde çalışarak çözebilir. İkizler burcu insanları bu yıl kendilerini çok hassas bulabilirler. Duygusal iniş çıkışların yanı sıra bu yıl birçok zorlukla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumda kendinizi bu zorluklara en baştan hazır tutmak sorunlarınızı azaltabilir.

Sağlık açısından 2022 yılında sağlık endeksinizin yüzde 60 pozitif çıkması sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerektiğinin bir göstergesidir. 2022 yılı astım veya bronşit gibi sorunları olan İkizler insanlarının sorunlarını artırabilir. Bağışıklığınızı artırmaya yardımcı olacak bu tür şeyleri diyetinize eklemeniz tavsiye edilir, aksi takdirde bu yıl bulaşıcı hastalıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Herhangi bir iş yaparken acele etmeyin, aksi takdirde elleriniz ve kollarınız yaralanmalara açık kalabilir.

2022 yılında İkizler burcu insanlarının ilişki indeksi yüzde 90 olacak ki bu da mutlu bir aile ve sosyal yaşamın göstergesidir. 2022 yılında İkizler burcu insanlarının toplumun birçok insanı ile ilişki kurması muhtemeldir. Çekici kişiliğiniz sayesinde birçok kişinin ilgi odağı da olabilirsiniz. Ancak bu süre zarfında herhangi bir işle ilgili olarak herkesin tavsiyesini almaktan kaçınmaya özen göstermelisiniz. Doğru ve yanlış tavsiye arasındaki farkı anlamaya çalışın ve sonra bir karar verin. Evlilik hayatında bu yıl kendinizi tamamen partnerinize adayabilir ve sorumluluklarınızı daha iyi yerine getirdiğinizi görebilir, bu nedenle bu yıl aile hayatınız keyifli geçebilir.

2022 yılında İkizler burcu insanlarının kariyer endeksi yüzde 80 pozitif olacak ve bu da tatmin edici bir kariyer göstergesi olarak değerlendirilebilir. Kariyer açısından, bu yılın turizm alanıyla ilişkili olan İkizler insanları için çok faydalı olması muhtemeldir. Bununla birlikte, bu yıl müzik, dans, oyunculuk gibi sanat alanlarıyla ilişkili bu zodyak insanları için yeni fırsatlar getirebilir. Yazma alanıyla ilişkili İkizler burcu insanları bu yıl yeni zirvelere dokunabilir.

2022 Yılı için Vastu Shastra Çözümleri

Evin veya işyerinin doğu yönüne Surya Dev'in bir resmini yerleştirin.

Buluşma yerine bir akvaryum veya su çeşmesi  küçük su şelalasi yerleştirin.

Evin güney yönüne kırmızı çiçekli bir Vastu tablosu koyun.

Evden çıkmadan önce kakule yiyin.

Vastu Shastra 2022 Tahminleri: Yengeç
Vastu Shastra 2022'ye göre, bu yıl Yengeç Burçları geleneksel düşüncelerini kullanarak her kararı aldığı görülebilir. Bu yıl, her durumu sezerek, alıcılıkla ilerleyebilirsiniz. Bu yıl lüks bir yaşam sürdüğünüzü görebileceğiniz maddi zevklerde bir artış olasılığı var. Ancak, bu süre zarfında herhangi bir iş için aşırı heyecanlanmamanız tavsiye edilir, aksi takdirde kayıplara uğramanız gerekebilir.

Sağlık açısından bakıldığında, 2022 yılında Yengeç burçlarının sağlık endeksi yüzde 70 pozitiftir, bu da bu yıl sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğinin bir göstergesidir. Astım hastası olan Yengeç burcuna sahip kişiler, bu hastalık onları bu yıl daha fazla rahatsız edebilir. Bu yıl KanserBurçlarıinin akciğerle ilgili sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabileceğinden korkuluyor. Diyetinize özellikle dikkat edin. Aşırı yemekten kaçının. Ayrıca kavurucu sıcaktan ve güneşten de kendinizi koruyun, aksi takdirde ciltle ilgili hastalıklar bu yıl sizi rahatsız edebilir.

2022 yılında Yengeç Burçları ilişki indeksi yüzde 80 pozitif olacak ki bu da sosyal ve aile hayatının tatmin edici olduğunun bir göstergesidir. Bu yıl, sadece sizin iyi arkadaşınız olmayacak, aynı zamanda gelecekte size yardımcı olabilecek birçok insanla temasa geçebilirsiniz. Kendiniz doğruluğunu kontrol edene kadar herhangi bir ilişki hakkında herhangi bir fikir oluşturmamanız tavsiye edilir. Yanlış anlaşılmaya kapılmaktan kaçının. Bu yıl duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.

2022 yılında Yengeç burcu insanlarının kariyer endeksi yüzde 70'e kadar olumlu olacak ki bu da tatmin edici sayılabilir. Bu yıl, elektrikli ekipman alanıyla ilişkili olan Yengeç burcu insanları yararlanabilir. Borsada iyi kar elde etme olasılığı vardır. Bu yıl astroloji ve bilim alanıyla ilgili olanlar için hayırlı olabilir. Su taşımacılığı ve su temini alanıyla ilişkili Yengeç burcu insanları da bu yıl hayırlı sonuçlar alıyor.

2022 Yılı için Vastu Shastra Çözümleri

Evin ve ofisin ana girişinde pozitif enerji için  bakır levha üzerine SRİ yantra yerleştirin.

Kullanılmayan eski ayakkabı ve terlikleri mümkün olan en kısa sürede evden çıkarın.

Vastu ay ve ay ışığı resmini evin batı yönüne yerleştirin.

Vastu Shastra 2022 Tahminleri: Aslan
Vastu Shastra 2022'ye göre, bu yıl Aslan burçları  her görevi iyi bir şekilde yerine getirirken, mükemmel liderlik yeteneklerini sergiliyorlar. Sosyal çalışmalarınız nedeniyle bu yıl toplumda bir nevi saygı ve övgü de alabilirsiniz.

Şöhretin bu yüzden artacak. Bu yıl sanata ve sevdiğiniz insana  olan sevginizi göstermede başarılı olabilirsiniz. Toplumdaki tutumunuz artabilir ve her konuda sizden tavsiye alan insanlar görülebilir.

Aslan burcu insanlarının sağlık endeksi bu yıl yüzde 60 olacak ki bu yıl sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğinin bir göstergesi. Özellikle kalp hastası veya tansiyon hastası olan kişilerin heyecanlanmamaları tavsiye edilir. Zor durumlarda bile sabırlı olun. Artrit Romatoid Artrit hastaları aşırı iş yükü almaktan kaçınmalıdır, aksi takdirde zorluklarla karşılaşılması gerekebilir. Üst omurga ile ilgili problemler zahmetli olabilir. Negatif insanlarla kalkmaktan veya oturmaktan kaçının.

2022 yılında Aslanın  ilişki endeksi yüzde 70'lere varan oranda pozitif olacak ki bu oldukça doğru denilebilir. Bu yıl, Aslan burcu insanları sevdiklerinize bağlı kalabilirler. Sevdiklerinizin bu yıl tam sevginizi ve şefkatinizi alması muhtemeldir. Ancak, hiçbir yanlış ilişkiye girmediğinizi unutmayın.

Aslan burcu insanlarının kariyer endeksi bu yıl en yüksek noktada olacak ve bu da daha iyi zamanların bir göstergesi olarak kabul ediliyor. 2022 yılında, aile mülkünden yararlanma şansınız var. Eğlence alanı ile ilişkili veya dağcı olanlar, bu yıl başarı elde edebilecekleri yeni fırsatlar elde edebilirler. Tıp ve tıp mesleği ile ilişkilendirilen Aslan burcu insanlarının bu yıl iyi kazançlar elde etmesi bekleniyor.

2022 Yılı için Vastu Shastra Çözümleri

Evin veya ofisin batı yönüne beyaz renk boyayın veya beyaz renkli perdeler asın.

Kadamba ağaçlarını edinmeye çalışın.

Evde haftada bir sandal ağacı tütsü yakın.

Evin güneydoğu yönüne kristal toplar asın.

Vastu Shastra 2022 Tahminleri: Başak
Vastu Shastra 2022'ye göre, Başak Burçları bu yıl zihinsel olarak uyanık ve ölçülü görünebilirler. Bu sırada, her bir yönergeyi dikkatle takip ettikleri görülebilir. Bu yıl Başak burcu insanlarının planlarını başkalarıyla paylaşmaktan kaçındığı ve bu planlar üzerinde barışçıl bir şekilde çalışarak bu planları gerçekleştirebileceği görülebilir.

2022 yılında Başak burcu insanlarının sağlık endeksi yüzde 80 pozitif olacak ki bu da umut verici sayılabilir. Ancak Başak burcu insanları bu yıl da uykusuzluk çekmeye devam edebilir. Bunun dışında bu yıl aşırı çalışmaktan kaçınmanız tavsiye edilir, aksi halde omuzlarda ve kollarda ağrılar hissedebilirsiniz. Yoga ve egzersizi hayatınızın bir parçası haline getirin. Sarhoş edici maddelerin kullanımından kaçının. Kendinizi öksürük ve akciğer ile ilgili hastalıklardan koruyun. Kilo alma şikayeti olabilir, bu nedenle başka hastalıklar da doğurabilir, bu nedenle diyetinizi kontrol edin.

BaşakBurçlarıinin ilişki endeksinin 2022 yılında yüzde 70 pozitif çıkması, ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerektiğini gösterir. Bu yıl geçmişte aldattığınız kişilerden de uzak durmanız tavsiye edilir, aksi takdirde bu kişiler size tekrar zarar verebilir. Ayrıca kardeşinle ilişkilerin kötüleşme ihtimali de var. Bir kadın bazı işlerde yenilgiyle yüzleşmek zorunda kalabilir. Yaşlı insanlar kendilerini gereksiz tartışmalardan uzak tutmalıdır, aksi takdirde acı çekmek zorunda kalabilirler. Herkese eşit davranın.

Bu yıl Başak burcu insanlarının kariyer endeksi en yüksek noktada olacak ve bu da hayırlı sonuçların alınacağının bir göstergesi. Kariyer açısından bakıldığında, bu yıl yazarlık ve katiplik alanıyla ilişkili olan Başak burcu insanlarının faydalanması bekleniyor. Aynı zamanda, makine ve inşaat alanıyla ilgili kişilerin bu yıl yeni teknolojinin yardımından yararlanmaları muhtemeldir. Pazarlama alanıyla ilişkili kişilerin de bu yıl iyi para kazandığı görülüyor. Bu tür insanlar, gelecekte kendilerine yardımcı olabilecek bu alanda yeni insanlarla da iletişim kuracaklar.

2022 Yılı için Vastu Shastra Çözümleri

Harsingar parfümünün aroma dağıtıcısını evin kuzeydoğu yönünde tutun.

Evin doğu yönüne bir Tulsi bitkisi dikin.

Evin atmosferini hoş tutmak için kuzeybatı yönünde koşan bir at resmi koyun.

Evin ortasına Brahma Sthan da denir. Ağır eşyaları bu yerde tutmayın. Bu alanı mümkün olduğunca özgür ve havadar tutun.


Vastu Shastra 2022 Tahminleri: Terazi
Vastu Shastra 2022'ye göre, bu yıl Terazi burcu insanları organizasyonun bir parçası olarak, yani bir ekip olarak birçok önemli görevi yapmak zorunda kalabilir. Böyle bir durumda elinizden hiçbir fırsatı kaçırmamak için önemli kararları hızlı bir şekilde almanız gerekir. Terazi burcu insanları bu yıl yüksek ahlaki ilkeleriyle hayatın tüm hedeflerini yerine getirirken görülebilir. İş arkadaşlarınızdan tam destek almanız muhtemeldir.

Vastu Tahminleri 2022'ye göre 2022 yılında Terazi burcu insanlarının sağlık endeksi yüzde 65 pozitif olacak ki bu da bu yıl sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerektiğinin bir göstergesi. Balgam sorunu yaşayan bu tür kişiler 2022 yılında solunum sıkıntısı yaşayabilirler. Düzenli olarak su içmeye devam edin. Vücudun alt kısmında şişme ve ödeme  izin vermeyin. Herhangi bir sorun varsa, tıbbi yardım aldığınızdan emin olun.

Terazi burcu insanlarının ilişki endeksi, iyi kabul edilen 2022 yılında yüzde 90 pozitif olacak. Bu yıl arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle harika vakit geçirdiğinizi görebilirsiniz. Çok hoş olacağını kanıtlayacak bir tür seyahat planlanabilir. Temiz düşüncenizden dolayı ilerlediğiniz görülebilir ve bu yıl toplumun birçok ileri geleniyle tanışabilir ve gelecekte size yardımcı olacak ilişkiler kurabilirsiniz.

Terazi burcu insanlarının endeksi bu yıl yüzde 80 pozitif olacak ki bu da umut verici sayılabilir. Tasarım, fotoğrafçılık ve resim alanıyla ilişkili olan Terazi burcu insanları için bu yıl hayırlı sonuçlar getirebilir. Öte yandan, bina inşaatı, mobilya ve iç tasarım alanıyla ilişkili Terazi burcu insanları için 2022 yılında iyi fırsatlar da gelebilir. Bilimsel, tıbbi veya araştırma ile ilgili alanlarla ilişkili kişilerin bu yıl yeni başarılar elde ettiği görülebilir.

2022 Yılı için Vastu Shastra Çözümleri

Güneye bakan evin ana girişine bir Alıç bitkisi dikin.

Evin güneydoğu yönünde bambu bitkileri yerleştirin.

Rüzgar çanlarını evin kuzeybatı yönüne yerleştirin.

Haftada bir ve mümkünse özellikle cumartesi günleri tüm evinizi elma sirkesi ile temizleyin.

Vastu Shastra 2022 Tahminleri: Akrep
Vastu Shastra 2022'ye göre Akrep burcuna mensup kişilerde oldukça fazla özgüven görülebilir. Bu yıl kendinizi her duruma uyum sağlarken görebilirsiniz, bu sayede birçok farklı alanda kendinizi yetkin hale getirebilirsiniz. Büyük ihtimalle 2022 yılında verdiğiniz emeklerin meyvelerini de alacaksınız. Bu yıl zihinsel olarak çok güçlü görünebilirsiniz, bu sayede her durumla cesurca yüzleşebilirsiniz.

Vastu 2022'ye göre Akrep burcu insanlarının sağlık endeksi 2022 yılında yüzde 70 pozitif olacak ki bu da iyi sayılabilir. Bu yıl, içinizdeki sonsuz enerji ve gelecek planlarınız, uykusuzluktan şikayet edebileceğiniz uykusuz gecelerinizi rahatsız edebilir. Osteoporoz gibi kemik hastalıkları Akrep burcu insanları için sorunlara neden olabilir. Böyle bir durumda, kemikle ilgili herhangi bir sorun hakkında tıbbi yardım aldığınızdan emin olun. Sinüzit gibi hava rahatsızlıkları da sizi rahatsız edebilir. Yogayı günlük rutininize dahil etmeniz ve bu yıl sağlık konusunda bilinçli olmanız önerilir.

2022 yılında Akrep burcu insanlarının ilişki indeksi yüzde 80'e kadar pozitif olacak ki bu da umut verici sayılabilir. Vastu Astrolojisi 2022'ye göre bu yıl güçlü çekim gücünüz sayesinde birçok yeni arkadaş edinebilirsiniz. Ayrıca, birçok arkadaşın bu yıl finansal olarak size yardımcı olduğu görülebilir. Ancak, bu yıl kimseye körü körüne güvenmemeniz tavsiye edilir. Herhangi bir şeyi dinledikten sonra, ancak kendinizi inceledikten sonra doğruluğuna inanmanız sizin için daha iyi olacaktır. Duygulara kapılmaktan kaçının.

Kariyer açısından, 2022 yılında Akrep burcu insanlarının kariyer endeksi en yüksek noktaya kadar pozitif olacaktır ki bu çok hayırlı olarak kabul edilir. Bu yıl, spor alanı ile ilişkili olan Akrep burcuna sahip kişilerin iyi sonuçlar alması muhtemeldir. Bunun dışında doktor, cerrah veya diş hekimi olan Akrep Burçları işlerinde ilerleme kaydettiği görülebilir. Bu yılın aynı zamanda kimya endüstrisi ile ilişkili Akrep burcu insanları için de uğurlu olması muhtemeldir.

2022 Yılı için Vastu Shastra Çözümleri

Evde bulunan kötü şeyleri ve çöpleri evden çıkarın.

Evin kuzey yönünde bir balık akvaryumu bulundurun.

Evin güney yönüne kırmızı bir ampul yerleştirin.

Evin kuzeydoğu yönünde bir parça zerdeçal bulundurun.


Vastu Shastra 2022 Tahminleri: Yay
Vastu Shastra 2022'ye göre, bu yıl Yay burcu insanı birçok gezi yapabilir. Bu yıl, birçok yarışma türüne büyük bir hevesle katıldığınız ve keskin zekanız ve yetenekli karar verme yeteneğiniz sayesinde bu yarışmalarda daha iyi performans gösterdiğiniz görülebilir. Bu yıl aklınızı doğru bir şekilde kullanarak doğru yönde çaba sarf ettiğiniz, bu sayede başarının ayaklarınızı yerden keseceği görülebilir.

2022 yılında Yay burcu insanlarının sağlık endeksi yüzde 70 pozitif olacak ve bu da sağlığınızın farkında olmanız gerektiğini gösteriyor. Vastu 2022'ye göre karaciğer ile ilgili sağlık sorunları Yay burcu insanlarını rahatsız edebilir. Bununla birlikte burunla ilgili hastalıklar da sizi rahatsız edebilir. Diyetinizi kontrol etmeniz önerilir. Aşırı kızarmış ve baharatlı yemeklerden kaçının. Kilonuza dikkat edin. Yoga ve egzersiz yardımıyla kilonuzu kontrol edin, aksi takdirde kilo vermek sorun haline gelebilir. Tansiyon hastalarınızı düzenli olarak kontrol ettirin. Herhangi bir işi aceleyle yapmaktan kaçının, aksi takdirde fiziksel acının yanı sıra zihinsel stres de olabilir.

Bu yıl ilişki endeksiniz yüzde 80'e kadar olumlu olacak ve bu umut verici denilebilir. 2022 yılında Yay burcu

Bu yıl, uzun süre yanında kalacak ve onu destekleyecek birçok yeni arkadaş edinebilir. Yogalar da aileden uzak durmak için yapılıyor. Bu yıl karar verme yeteneğiniz gelişiyor gibi görünebilir ve kararlarınız herhangi bir işle ilgili olarak çok net olacaktır. Bu yıl, aşk ilişkilerinde duygulara kapılmadan pratikte herhangi bir karar verdiğinizi görebilirsiniz. Bu yıl, sizin için faydalı olacak herhangi bir olumsuz durum nedeniyle taviz vermeye hazır olmama ihtimaliniz var.

2022 yılında Yay burcunun kariyer endeksi en yüksek noktaya kadar pozitif kalacak, bu da hayırlı zamanların bir göstergesidir. Bu yıl, turizm alanıyla ilişkili olan Yay burcu insanlarının ekonomik durumlarının düzeldiği görülecektir. Bunun dışında, bu yıl mahkeme ve hukuk alanıyla ilişkili olan Yay burcu insanları için de uğurlu olabilir. Duraklatılmış görevler devam edebilir. Yay burcunun dini vaizlerinin bu yıl toplumda dikkate değer işler yaptıkları ve onları doğru şekilde yönlendirdikleri görülebilir. Yazma alanıyla ilgili kişiler bu yıl iyi fırsatlar yakalayabilirler. Sanat alanıyla ilişkili kişilerin birçok yeni fırsat elde etmesi muhtemeldir.

2022 Yılı için Vastu Shastra Çözümleri

Yatak odasının güneybatı yönüne gülümseyen bir çiftin resmini yerleştirin.

Evin kuzey-doğu yönünü açık, havalandırılmış ve aydınlatılmış tutun.

Pozitif enerji için ana girişe bir Champa bitkisi dikin.

Tavus kuşu tüylerini evin kuzeybatı yönüne yerleştirin.

Vastu Shastra 2022 Tahminleri: Oğlak
Vastu Shastra 2022'ye göre, Oğlak burcu insanlarının geleneksel düşünce ile bazı önemli kararlar aldığı görülebilir. Terfi şansınız da yapılıyor. Ayrıca yeni fırsatlar elde etme olasılığınız da yüksek. Yıl boyunca yaşamda coşku ve coşku iletişim olasılığı vardır. Ancak bu yıl karamsar olan insanlardan uzak durmanız tavsiye edilir. Genel olarak, bu yıl size her alanda hayırlı sonuçlar verebilir.

Sağlık açısından ise 2022 yılında Oğlak burcu insanlarının sağlık endeksinin yüzde 65'e kadar pozitif çıkması sağlığınıza hiç dikkat etmemeniz gerektiğinin bir göstergesidir. Bu yıl Oğlak burcu insanları cildinize özel bir özen göstermeli, aksi halde ciltle ilgili hastalıklar başınızı belaya sokabilir. Özellikle havalarda bir değişiklik olduğunda, o sırada cilt konusunda dikkatsiz davranmayın. Çok fazla ekşi veya baharatlı yiyecekler yemeyin, aksi takdirde safra kesesi ile ilişkili hastalıklar sizi rahatsız edebilir. Düzenli sağlık kontrolleri yaptırın ve dişlerinize özellikle dikkat edin. Gereksiz yere strese girmekten kaçının. Kalbinize iyi bakın ve fazla heyecanlanmaktan kaçının. Küçük rahatsızlıklarda bile tıbbi yardım aldığınızdan emin olun.

Oğlak burcu insanı için ilişki endeksi, iyi zamanların bir göstergesi olan 2022 yılının en yüksek noktasına kadar pozitif kalacak. Vastu 2022'ye göre, evli olmayan bu tür Oğlak burcu insanlarının evlilikleri mümkün olabilir. Evin atmosferinin hoş kalabilmesi nedeniyle finansal durumun iyileşmesi muhtemeldir. HaneBurçları bir üyesi olarak, bu yıl sorumluluklarınızı daha iyi yerine getirdiğinizi görebilirsiniz. Bu yıl duygularınızı herkesin önünde ifade etmekten çekinmemeniz ve düşüncenizi herkesin önünde açıkça tutmanız tavsiye edilir.

Bu yıl Oğlak burcu insanının kariyer endeksi yüzde 70'e kadar pozitif olacak ki bu da iyi sayılabilir. 2022 yılında, Oğlak burcundaki kişilerin bina inşaatı alanıyla ilgili özel avantajlar elde etmesi muhtemeldir. Öte yandan siyasetle iç içe olan Oğlak burcu insanları bu yıl yüksek bir direğe oturarak yeni zirvelere dokunabilir. Biyoloji ve araştırma alanıyla ilişkili Oğlak burcu insanları, çalışmalarına saygı duyabilirler. Her alanda sıkı çalışmaya göre sonuç alma imkanı vardır.

2022 Yılı için Vastu Shastra Çözümleri

Anlaşmazlıklardan kurtulmak için, ofisin güney yönünde Oniks üzerine hazırlanmış Mars  yantrası yerleştirin.

Evin güneybatı yönünde pembeye boyatın veya pembe perdeler asın.

Evin batı yönüne gülümseyen bir çocuğun resmini yerleştirin.

Evde bir bahçe varsa, batı yönünde Mogre, Motia ve Yasemin bitkilerini dikin.

Vastu Shastra 2022 Tahminleri: Kova
2022 yılında Kova burcu insanlarının keskin muhakeme güçleri sayesinde toplumda saygı görmeye başladıkları görülmektedir. Bu yıl, Kova Burçları  kararlarını etkili bir şekilde çözdüğü görülebilir. Ayrıca, 2022 yılında Kova insanları, içlerinde duyular üstü yeteneklerin geliştiğini hissedebilirler, bu da onlar için çok faydalı olacaktır. Bu yıl, diğer yıllara kıyasla kendiniz için daha iyi kararlar alabileceğinizi kanıtlayabilirsiniz.

Sağlık açısından 2022 yılında Kova burcu insanlarının sağlık endeksinin yüzde 60 olması muhtemeldir ki bu yıl sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerektiğinin bir göstergesidir. 2022 yılında zayıf bağışıklık nedeniyle birçok bulaşıcı hastalıkla karşılaşmanız gerekebilir. Böyle bir durumda mümkün olduğunca halka açık yerlere gitmekten kaçınmanız tavsiye edilir, sizin için o kadar iyi olur. Sindirim gücü de bu yıl zayıf kalabilir. Abur cuburdan kaçının ve daha fazla doğal ve sağlıklı yiyecekler tüketin. Herhangi bir işi aceleyle yapmaktan kaçının, aksi takdirde kaza bedensel yaralanmalara neden olabilir. Düzenli tıbbi kontroller alın ve sağlıklı kalın.

2022 yılında Kova burcu insanının ilişki endeksi yüzde 80'e kadar pozitif olacak ki bu da umut verici kabul ediliyor. Bu yıl evli olmayan Oğlak burcu insanları düğüm atabilir. Geç olabilir ama bu yıl kurduğunuz ilişkiler ne olursa olsun sizi uzun süre desteklediği görülebilir. Bu yıl arkadaşlarınızın tam desteğini alabilirsiniz. Ayrıca bu yıl toplum içinde farklı bir isim ve kimlik yaparak ortaya çıkabilirsiniz. Sosyal hizmete olan eğiliminiz de görülebilir ve buna şevkle katıldığınız görülebilir.

Bu yıl Kova burcu insanının kariyer endeksi en yüksek noktaya kadar pozitif kalacak ve bu da güzel günlerin göstergesi olarak kabul ediliyor. 2022 yılında, kariyerinizde ilerlemek için bazı yenilikçi ve etkili planlar uyguladığınızı görebilirsiniz. Bir kariyer danışmanının tavsiyesi, bu yıl kariyerinizde ilerlemeniz için size yardımcı olabilir. Bu yıl aldığınız kariyerle ilgili kararlar, uzun vadede sizin için faydalı olabilir. Makine ve makine imalatı alanıyla ilişkiliBurçlarıin faydalanması muhtemeldir. Bu yıl yeni bir işe girmek yerine eskisini ileriye götürmeniz tavsiye edilir.

2022 Yılı için Vastu Shastra Çözümleri

Evin doğu yönünde pozitif enerjili bir  Bakır üzerine hazırlanmış Güneş Yantra yerleştirin.

Evin kuzey yönüne gerçek boyutta bir ayna yerleştirin.

Saati evin doğu veya kuzey yönüne asın.

Kapıların arkasına takvim koymaktan kaçının.

Vastu Shastra 2022 Tahminleri: Balık
Vastu Shastra'yı temel alan 2022 Burç Burcu'na göre, Balık burcununBurçlarıi bu yıl birçok gezi yaparken görülebilir. Bu ziyaretler sırasında iç gözlem yaparken gelecek için yeni planlar hazırlarken görülebilir. 2022 yılında Balık burcu insanları hayali düşüncenin ötesine geçebilir ve gelecekte kendilerine fayda sağlayabilecek her kararı pratiklik temelinde verebilir.

Vastu 2022'ye göre bu yıl Balık burcunun sağlık endeksi en yüksek noktaya kadar pozitif olacak ki bu sağlık açısından hayırlı bir işarettir. Bu yıl, BalıkBurçlarıi zihinsel olarak güçlü görünebilirler ve kendilerini her türlü strese karşı başarılı bir şekilde savunurlar. Güçlü iradenizle kısa sürede her türlü sağlık sorunundan kurtulabileceksiniz. Ancak safra sorunu zaman zaman sizi rahatsız edebilir. Böyle bir durumda bu yıl diyetinizi kontrol altında tutmanız ve baharatlı yiyeceklerden uzak durmanız önerilir. Gittikçe daha fazla su içmeye devam edin. Herhangi bir işi aceleyle yapmaktan kaçının.

Bu yıl Balık insanlarının ilişki endeksi de çok iyi kabul edilen en yüksek noktaya kadar pozitif kalacak. Böyle bir durumda Balık burcu insanları bu yıl başkalarına karşı affedici bir tavır sergileyebilir. Bu yıl, karşılıklı ilişkilerinizi geliştirecek olan ailenize tam destek ve işbirliği sağladığınızı görebilirsiniz. Ayrıca, bir ilişkiyle ilgili bir ikilem olduğunda, hayatınıza yeniden coşku ve coşku aşılamakta başarılı olabileceğiniz bir danışmandan yardım alma şansınız da vardır. Ailenin atmosferinin hoş kalabilmesi nedeniyle mali durumu güçlendirme şansı da vardır.

Kariyer açısından ise 2022 yılında Balık burcu insanının kariyer endeksi yüzde 90'a kadar pozitif olacak ki bu da iyi sayılabilir. Bu yıl, sağlık hizmetleri ile ilişkili olan Balık burcunun kariyerlerinde daha iyi durumda olduğu görülebilir. Aynı zamanda, bu yılın alternatif tıp alanıyla ilişkili zodyak insanları için de hayırlı olması muhtemeldir. 2022 yılı, astroloji ve diğer okült bilimler alanıyla ilişkili insanlar için iyi bir yıl olabilir. Aynı zamanda, bu yıl sanat ve yazı alanıyla ilişkili insanlar için yeni fırsatlar getirecek.

2022 Yılı için Vastu Shastra Çözümleri

Tavus kuşu tüylerini evin kuzeybatı yönüne yerleştirin.

Her Pazartesi Evin batı yönünde bir beyaz mum yakın.

Yemek yerken yemek masasının tamamı o aynada görünecek şekilde yemek masasının yanına kuzey yönünde bir ayna yerleştirin.

Yantra ve kristallerinizi www.astrolojistore.com dan temin edebilirsiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık