Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hint ve Türk Kültüründe Çok Saygın Bir Yere Sahip Lal Kitab 2022 Astrolojisi

Lal Kitab 2022 Çözümleri
Lal Kitab Astrolojisi 2022, size hayatınızda yaklaşan olaylar hakkında bilgi sunacak ve geleceğinizin perdelerini aralayacak. 2022 yılında hayatınızın farklı alanlarında ne gibi uğurlu ve uğursuz sonuçlar alabileceğinize ışık tutacaktır. Hangi alanlarda daha güçlü görüneceksiniz ve hangi alanlarda daha çok çalışmanız gerekecek, o zaman sadece siz başarılı olabilirsiniz. Bunun dışında sağlığınızın nasıl bir dönemece gireceğini ve hayatta ne gibi değişikliklerin görüleceğini Lal Kitab Astrolojisi 2022 yardımıyla kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca başınıza özel bir şey gelip gelmeyeceğini de bileceksiniz.. Lal Kitab astroloji alanında hindistanda çok önemli  saygın bir kitaptır, Sizlere  Lal Kitab Çözümlerini verdim bu sayede sorunlarınızda büyük oranda azalma hissedebilirsiniz.


Burada sizlere Lal Kitab 2022 Burcu ve burcunuza göre yapması çok kolay olan ve bunlar sayesinde hayatınızdaki çeşitli değişiklikleri hissedebileceğiniz özel Lal Kitab tavsiyelerini paylaşıyorum.

 

O halde şimdi Lal Kitab 2022 Astrolojisi hakkında konuşalım ve bu yılın burcunuz için nasıl geçeceğini öğrenelim.

Lal Kitab Burç 2022: Koç
Lal Kitab Astrolojisi 2022'ye göre bu yıl Koç burcu için çok uygun olacak. Çabalarınıza ivme kazandırırken kariyerinize güçlü bir şekilde hakim olmaya devam etmelisiniz. Bu yıl da çok çalışacak ve güzel sonuçlar da alacaksınız. İşinizde istikrar kazanacak ve çabalarınız işe yerleşmenizi sağlayacaktır. Bununla, bu yıl eski sorunlarınızı da aşabileceksiniz. Bu yıl iş insanları için iyi olacak. Ayrıca işinizle ilgili birçok seyahate çıkacaksınız ve bu sizin için verimli olacak.

Evli insanlar evlilik hayatlarının tadını çıkaracaklar. İlişkiniz mutlu bir şekilde birbirinize karşı bir çekim ve bağlılık duygusu gösterecektir. Hayat arkadaşınızla uyumlu sözleriniz birbirinize hayran olmanızı sağlayacak ve evlilik hayatınızda mutlu olacaksınız. Bu yıl aşkla ilgili konular için iyidir. Ayrıca, bir aşk evliliği peşinde koşmada başarı elde edebilirsiniz, bu yüzden gecikmeyin. Birinden hoşlanıyorsanız, teklifinizi hemen onun önüne koyun.

Lal Kitab Astrolojisi 2022 altındaki gezegen pozisyonları sağlık açısından dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Çıban, kanla ilgili kirlilikler, her türlü yaralanma veya ameliyat vb. rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Ağustos ayından itibaren sağlık açısından huzur duyacaksınız ve sağlıkla ilgili sorunlar daha az olacaktır.

Bu yıl ekonomik açıdan çok iyi olacak. İşinizde iyi bir ilerleme göreceksiniz, bu da finansal faydalarınızı artıracaktır. Ağustos ve Eylül aylarında, bazı gizli paralar alabileceğiniz veya bu yıl bir tür miras alma olasılığının da yapılabileceği, güçlü bir mali kazanç elde edeceksiniz.

Koç için Lal Kitab Çözümleri

Her zaman yanınızda kırmızı bir mendil bulundurmalısınız.


Asla kimseden bedava bir şey almayın.

Ailenin büyüklerine ve gurularına saygı göstermelidir.

Her gün bir kahverengi ineğe bir roti besleyin. Bu ekmek tatlı olmalı.

Bir dul kadına yardım edin.

 

Lal Kitab Astrolojisi 2022: Boğa
Lal Kitab Astrolojisi 2022'ye göre bu yıl Boğa burcu insanları için orta derecede verimli geçecek. Bu yıl bir hava ata bineceksiniz ve kimsenin kontrolüne girmeyeceksiniz. Kendi engellemeleriniz nedeniyle, sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Dikkatsiz tavrınız, ilişkilerinizde sizden uzaklaştırabilecek insanları önemsemenize engel olacaktır. Ayrıca işinizin başında bahis oynamaktan kaçınmanız gerekecek, aksi takdirde sorunlar artabilir. Evli insanlar evlilik hayatlarında bir miktar gerginlikle karşı karşıya kalacaklar ve kişisel ilişkilere yoğunluk getirmek için Ağustos ayına kadar beklemeniz gerekecek.

Bu yıl çalışanlar için iyi olacak. İstihdam edilenler, özellikle Ocak ayından Nisan ortasına kadar bir süre işlerinde sıkıntı yaşayacaklar. Bundan sonra yavaş yavaş işler değişmeye başlayacak. Özellikle Nisan ve Ekim ayları arasında işinizde iyi bir konuma geleceksiniz ve maaşınız da artabilir. İşadamları temkinli başlamak zorunda kalacak. Yılın başında bazı sıkıntılar sizi sıkabilir. İş ortağınız ile aranızda her şey yolunda gitmeyecek, bu yüzden adımlarınızı dikkatli atmanız gerekecek ancak yılın ikinci yarısında Ağustos-Kasım arası iyi bir durum sağlayacaktır.

Lal Kitab Astrolojisi 2022'ye göre Ocak ayında sağlıkta bir miktar bozulmalar olabilir. Bununla birlikte, Nisan'dan Ağustos'a kadar olan zaman olumlu olacak ve bundan sonra yılın diğer aylarında yavaş yavaş sağlığınızda iyi bir ilerleme hissedeceksiniz. Adet sorunları, mide rahatsızlıkları ve çıbanlar, sivilceler ve ani gelişen hastalıklar bu yıl kadınları rahatsız edebilir. Bulaşıcı hastalıklara karşı dikkatli olun. Nisan ayına kadar geçen süre bu sorunlarla uğraşacak, sonrasında ise azalma olacak.

Mali olarak, bu yıl size iyi bir başarı getirecek. Nisan-Mayıs ayları arasında harcamalarınız birdenbire artacak ama bunu size kolaylık olsun diye yapacaksınız ve bu süre içinde bol bol paranız olacak, bu da sorunlarınızı çözecek ve yavaş yavaş maddi olarak güçlü olmanızı sağlayacaktır. Yıl sonuna kadar iyi bir mali durumda olacaksınız. Öğrenciler sıkı çalışmalarının demirini almakta başarılı olacaklardır.

Boğa için Lal Kitab Çözümleri

Bolca su için.

Günlük hayatınızda beyaz kıyafetleri daha çok kullanın. Bunun dışında giderek daha fazla beyaz eşya kullanmanız sizin için faydalı olacaktır.

Diyetinizde  ekşi şeylerden kaçının.

Hiçbir çocuğa kötü davranmayın ve eşinize saygı gösterin.


Yanınızda kare bir gümüş parçası bulundurun ve gümüş kap yoksa suya bir parça gümüş koyun.

Lal Kitab Burç 2022: İkizler
Lal Kitab Astrolojisi 2022, bu yılın sizin için orta derecede verimli geçeceğini öngörüyor. Bu yıl da kariyeriniz için çok çalışmanız gerekecek. Bir süredir böyle bir durumda devam ediyor, bu yılda bir dereceye kadar devam edebilir. Bir iş yapıyorsanız, sadece işinize ve işinize odaklanın. Burada ve oradaki şeylerde değil, aksi takdirde işteki durum kontrolden çıkabilir. Bu yıl business class insanlar için iyi olacak. Yılın başından itibaren, iyi insanlarla tanışarak işinizi ilerletme şansınız olacak, böylece kariyerinizin gücüne doğru ilerleyebilirsiniz.

Bu yıl başından itibaren kişisel ilişkiler için olumlu geçecek, ancak Nisan ve Ağustos ayları arasında hayat partneriniz ile sizin aranızda koordinasyon eksikliği olabilir ve hayat partneriniz sağlık kaybına uğrayabilir. Bu yıl aşk hayatı açısından ılımlı olacak, ancak iyi bir şey olacak ki, sevdiğinizle evlenmek istiyorsanız, dileğiniz gerçekleşebilir. Sevdiğiniz kişiyle çok güçlü bir bağ hissedecek ve onları düşünmeye devam edeceksiniz.

Lal Kitab burcu, zihninizde doğruluk hissi olacağını ve ayrıca dini faaliyetlerde çokça yer alacağınızı söylüyor. Herhangi bir tapınak veya dini kuruluşla birlikte çalışmak istersiniz. Bu prestijinizi artıracaktır. Ayrıca cömertçe bağış yapacaksınız çünkü bu size mutluluk getirecek. Bu yıl vurgunuz ayrıca ailenizle hac yerlerine seyahat etmek olacak. Ocak-Şubat ayları sağlık açısından zayıf geçecek. Bundan sonra zaman iyi olacak ama Mayıs-Haziran aylarında tekrar sağlık sorunlarıyla çevrili olabilirsiniz. Eylül ve Ekim ayları arasında sağlığınıza özellikle dikkat etmelisiniz. Bu dönemde rutininizi doğru bir şekilde takip ederseniz, önümüzdeki dönemde sağlığınız da düzelecektir. Bu yıl, uzun süreli sorunlara daha yatkın olabilirsiniz,

Bu yıl, yılbaşından itibaren oldukça yüksek olacak olan harcamalarınıza çok dikkat etmeniz gerekecek ve bu harcamalar da abartılı olacaktır. Bunlara dikkat edemiyorsanız, finansal sorunlarla karşılaşmanız gerekebilir. Mali durumunuza büyük bir yük binmemesi için bir bütçe yapmalısınız. Temmuz-Ekim ayları arasında şartlar normalleşecek ve harcamalarınız bir nebze olsun düşecektir. Bu süre zarfında geliriniz artacak, bu da sizin için iyi haberler getirecek. Bu saatten sonra normal olacak.

İkizler için Lal Kitab Çözümleri

Genç kızların  hayır dualarını al.

Sattvik yemeği yiyin ve tamasik yemekten kaçının.

 

Deri eşyaları, özellikle deriden yapılmış çanta ve kemerleri çok sık  kullanmayın.

Balıkları besleyin.

Bakır bir tastan yemek yemeye özen gösterin.

Lal Kitab Astrolojisi 2022: Yengeç
Lal Kitab Tahminleri 2022, bu yılın sizler için güzel gelişmeler getireceğini söylüyor. Kariyerinizle ilgili çok iyi bir konumda olacaksınız. Eğer bir iş yapıyorsanız, yılın başından Nisan ayına kadar geçen süre sizi işte terfi ettirebilir ve terfiiniz itibarınızı artıracak ve iyi bir konumda olacaksınız. Eğer iş yaparsanız, yılın başlangıcı sizi uzun uzun yolculuklara çıkaracak ve buradan ilerlemeniz başlayacaktır. İş ortağınızla olan ilişkiniz, iyi işi ileriye taşımak için daha da yakınlaşacaktır. Etkisi işinizde görülecek ve giderek büyüyeceksiniz.

Bu yıl evlilik hayatında ılımlı olacak. Yoğun çalışma nedeniyle bir hayat arkadaşı için çok daha az zamanınız olacak, bu nedenle aranızda herhangi bir yanlış anlaşılma olabilir. Ancak öte yandan, onları çok düşünecek ve onları mutlu edecek bir şeyler yapmaya devam edeceksiniz. Bununla evlilik hayatınız iyi ilerleyecektir. Bu yıl aşkla ilgili konularda hayal kırıklığı yaşamanız gerekebilir. Zaten birisiyle temas halindeyseniz, dikkatli olun.

Lal Kitab Astrolojisi 2022'ye göre bu yıl sağlık açısından da keyifli sonuçlar alacaksınız. Karın hastalıkları, Mayıs ve Temmuz ayları arasında sizi rahatsız edebilir. Bunun dışında aşırı yağ kullanımı da vücuttaki obeziteyi artırabilir veya diyabet gibi problemlerle de başınızı belaya sokabilir. Bu süre dışında kalan süre boyunca ve kademeli olarak tıbbi yardımla sağlığınızın tadını çıkarabilir, egzersizler ve egzersizler yaparak sağlığınızı iyileştirebilirsiniz.

Mali açıdan bu yıl olumlu olacak. Elinize maksimum parayı almak için her yolu deneyeceksiniz ve bunun için de yıl başından itibaren çabalarınız yeterli olacak ve bunun sonucunu da alacaksınız. Mayıs-Eylül arası iyi bir finansal güç getirecektir. Ayrıca bu süre zarfında iyi bir miktar paranız olacak ve eski borcunuzu geri ödeyebileceksiniz.

Yengeç için Lal Kitab Çareleri

 

Her zaman annenize saygı gösterin ve ondan biraz pirinç ve gümüş eşyalar alın ve yanınızda bulundurun.

 

ihtiyacı olan birine sadaka verin.

İmkanınız varsa İlaçları hastalara ücretsiz dağıtın.

Yazın insanlara su dağıtın.

 

Lal Kitab Burç 2022: Aslan
Lal Kitab 2022 Tahminlerine göre, gezegen koşulları bu yılın esas olarak Aslan insanları için uygun göründüğünü gösteriyor. Bir yandan kariyerinizde ilerleme şansı yakalarken, diğer yandan sağlık alanında da büyük ölçüde iyi durumda olacaksınız. Yurtdışına çıkma konusunda başarı elde edebileceğiniz gibi, bir iş için yurtdışına çıkma konusunda da başarılı olabilirsiniz. Bu yıl iş arayanlar için karışık sonuçlar getirecek. Vereceğiniz ipuçları ile işinizi en kısa sürede iyi durumda getirebilirsiniz, böylece işte iyi performans gösterebileceksiniz. Yıl ortasında bazı komplolara karşı dikkatli olun. Yıl başından itibaren iş insanları için olumlu geçecek. İşiniz her yere yayılacak ve ününüz toplumda görünür olacak.

Bu yıl kişisel ilişkilerde size iyi sonuçlar verecek. Evlilik hayatınızdan sonuna kadar keyif alacaksınız ve hayat arkadaşınızla olan ilişkiniz güçlü olacak. Siz ve hayat arkadaşınız, birlikte başarı elde edebileceğiniz yeni bir işe başlamaya çalışacaksınız. Hayat arkadaşınızın aile üyelerinin desteği de yanınızda olacaktır. Aşk hayatınızdaki iniş çıkışlara rağmen bozulmadan kalacak, bu da ilişkinizde mutluluk verecektir. Sevdiğinizle yılın ortasında uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Lal Kitab'a dayanan burç 2022, Eylül ile Kasım ayları arasında sağlığınıza özel dikkat göstermeniz gerektiğini söylüyor. Bu dönemde, zayıf sağlık nedeniyle hastalıklara karşı savunmasız kalabilirsiniz. Kapha ile ilgili sorunlar bu yıl sizi daha fazla rahatsız edebilir. Sağlık, yılın başında olumlu olacak. Ufak tefek sorunlar olsa da zamanla geçer. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. Aşırı yemeyin ve öğün atlamayın. Gerekirse spor salonuna gidin. Bundan faydalanacaksınız.

Ekonomik açıdan bakıldığında, bu yıl olumlu sonuçlar veriyor gibi görünüyor. Yılın başında, iyi bir finansal pozisyona sahip olacaksınız. Yıl ortasında bazı durumlar olsa da, yatırım kaybına uğramak zorunda kalabileceğiniz ve eski bir borcu geri ödemek için başka bir yerden kredi almak zorunda kalabileceğiniz durumlar olsa da, cesaretiniz kırılmasın ve cesaretiniz olsun. Eylül'den Aralık'a kadar, finansal olarak önünüzde mutluluk haberlerini verecek bazı iyi sonuçlar olacak.

Aslan için Lal Kitab Çözümleri
İhtiyaç sahiplerine  hizmet edin veya onları mutlu etmeye çalışın.

Hindistan cevizi ve yaseminli tütsüler yağlar kullanın.

Herhangi bir uğurlu iş yapmadan önce, tatlı bir şeyler yemelisiniz.

 

Hayatta hakikat yolunu takip edin ve kötü alışkanlıklardan kaçının.

Lal Kitab Burç 2022: Başak
Lal Kitab 2022'ye göre Başak insanlarının sağlıklarına ve aile hayatlarına biraz daha dikkat etmesi gerekecek. Aile hayatındaki düzensizlikler size zihinsel stres verebilir ve ailede anne ve babanızla ilgili herhangi bir sorun ön plana çıkabilir. Sağlıklarına özellikle dikkat etmelisiniz. Bu yıl iş arayanlar için öyle bir durum yaratacak ki işinizi değiştirmek isteyeceksiniz. Ayrıca, elinizde iyi bir iş olacağı Temmuz-Ağustos aylarında iş değiştirmek için iyi bir fırsat elde edeceksiniz. Çok çalışacaksınız, ancak mevcut işinizde tam sonuç alamayacaksınız, bu nedenle biraz memnuniyetsiz olabilirsiniz. İşadamları yılın başında bazı zorluklarla karşılaşacaklar ama Mart-Mayıs arası sizin için iyi olacak. Bazı yeni bağlantılardan yararlanacaksınız.

Evli insanlar evlilik hayatlarında mutluluk yaşayacaklar ve siz ve eşiniz arasındaki uyumun ilişkinizi daha da olgunlaştıracağı yılın ortası ilişkiniz için daha da iyi olacak. Ayrıca hayat arkadaşınızla bazı önemli işleri tartışacak ve onların tavsiyeleriyle ilerlemeye çalışacaksınız. Bu yıl aşkla ilgili konularda biraz zayıf olacak. Sevdiğiniz kişinin kalbinde yer edinebilmek için çok çaba sarf etmeniz gerekecek. O kadar kolay olmayacak çünkü doğası gereği biraz kaba olabilir, bu yüzden ancak çok çaba sarf ettikten sonra başarıya ulaşabilirsiniz.

Lal Kitab Astrolojisi 2022, sağlık açısından biraz temkinli olmanız gerektiğini söylüyor. Düşünmeden bir şey yemek, başını belaya sokabilir. Omuzlarda ve eklemlerde ağrı, kas gerginliği, göğüs hastalıkları sizi rahatsız edebilir, bu nedenle pranayama ve yogayı her gün düzenli bölümünüz yapın, böylece hiçbir sorun uzun süre acı çekmenize neden olmaz.

Ekonomik açıdan bakıldığında bu yıl olumluluk getirecek. Önceki çabalarınız başarıya giden yolu açacak ve iyi bir finansal pozisyon elde edeceksiniz. Ayrıca bir işte iyi bir gelir elde edebileceksiniz ve iş de iyi bir kazanç sağlayacaktır. İş yaparsanız, partnerinizin çabalarından da iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Yılın ikinci yarısı sizin için daha faydalı olacak.

Başak için Lal Kitab Çözümleri

Zor bir problem anında veya her ay Shri Durga Saptashati mantrasını 1 kez okuyun.
Yasyaah prabhaavamatulaM bhagavaananto
brahma harashcha ve merhaba vaktumalam balam cha
saa chandikaakhilajagatparipaalanaaya
naashaaya caashubhabhayasya matim karotu.


Kimseyle doğrudan konuşmayın ve küfürlü sözler kullanmayın ve sinirlenmekten kaçının.

Düz Gümüş bir yüzük takın.

Cumartesi günü tütsü yakın ve siyah giyin.

 

Lal Kitab Burç 2022: Terazi
Lal Kitab Burç 2022'ye göre bu yıl Terazi burcu olanlar aile hayatında biraz dikkatli olmak zorunda kalacaklar çünkü sağlık sorunları bu yıl yaşlı bir üyeyi rahatsız edebilir, bu nedenle ev ortamı da biraz sıkıntılı olacaktır. İşinizle o kadar meşgul olacaksınız ki evden mesafe olabilir. İş arayanlar yoğun iş temposu nedeniyle sağlıklarına bile dikkat etmeyecekler ve bu nedenle halsizlik ve yorgunluk mağduru olabilecekler. İşinde çok çalışacaktır, ancak bu kadar çok çalışmak gerekli değildir, ancak sadece doğru yönde çok çalışmak faydalı olacaktır. Yeteneğinizi yılın ortasında gösterme şansınız olacak. Yılın başlangıcı iş insanları için biraz zayıf. Ayrıca kısa yolculuklarınız da olacak ama iş hayatında başarılı olmak için Haziran ayına kadar beklemeniz gerekecek.

Evli insanlar evlilik hayatlarında bir şeyler görecekler ama eşinizle aranızda bir ego çatışması da olabilir. Aile ortamını bozabileceğinden bundan kaçınmaya çalışın. Gerilim çizgileri ilişkide de açıkça görülecektir. Nisan-Ağustos ayları arasında ilişkinin gerginliği sona erecek ve ilişkiniz normale dönecektir. Yılın son aylarında birlikte çok uzaklara gitme şansı olacak. Bu yıl aşkla ilgili konular için uygundur. Sevdikleriniz için çok şey yapacaksınız ve hatta onunla evlenmeyi bile başaracaksınız.

Lal Kitab 2022 Öngörüleri, sağlığa da odaklanmanın gerekli olacağına işaret ediyor. Aşırı çalışma nedeniyle vücudunuzu o kadar yorarsınız ki, halsizlik ve yorgunluk size başka sorunlar da verebilir. Akciğer ve göğüs ile ilgili problemler, Kapha doğası hastalıkları ve eklem ağrıları bu yıl sizi daha çok rahatsız edebilir. Haziran-Eylül arasındaki zaman daha iyi olacak ve sağlık iyileşecek.

Mali açıdan bu yıl sizi sağlam bir kaynak tutacak, bu da yıl boyunca size gelir sağlamaya devam edecek, bu yüzden fazla endişelenmenize gerek kalmayacak. Kendinize güvenin ve işinizi içtenlikle yapın. Bu yıl finansal olarak iyi sonuçlar göreceksiniz.

Terazi için Lal Kitab Çözümleri

Her gün yemeğinizi yemeden önce şükredin.

Evlenme şansına sahipseniz, ancak anne ve babanızın izniyle evlenin.

Günlük bir miktar süt tüketin.

Herhangi bir dini yere maddi  ya da eşya  bağışlayın.

Aile kadınlarının yalın ayak yürümesini yasaklayın.

Lal Kitab Astrolojisi 2022: Akrep
Lal Kitab Burç 2022'ye göre, yılın başlangıcı olumlu olacak, kariyerinizde iyi bir konumda görüneceksiniz ve geçmişte yapılan çalışmalar nedeniyle bu dönemde işinizde terfi alabilirsiniz. Yılın ortası uygun bir konumda görülecek ve işinizi iyi bir şekilde tamamlayabileceksiniz. İşin dışında, herhangi bir yan iş de yaparsanız, Ocak ve Temmuz ayları arasında iyi bir kazanç elde edersiniz. İş sınıfının insanları, eski yöntemler artık işe yaramayacağı için işlerinde bazı yeni yöntemleri benimsemekte ısrar etmek zorunda kalacaklar. Eylül ile Kasım ayları arasında, iyi şirketlere katılarak iyi kârlı fırsatlar elde edebilirsiniz.

Evlilik hayatınız hakkında konuşursak, bu yıl iniş ve çıkışlarla dolu olacak. Yılın başında, hayat arkadaşınız onun istediğini yapmak isteyeceği ve siz de onu frenlemek isteyeceğiniz için ilişkinizde gerginlikler olacak. Alışkanlığınızı kontrol altında tutmalısınız, ancak o zaman durum istikrarlı olacaktır. Ailede mutluluk olacak. Çocuklardan güzel haberler alınacak. Bu yıl aşkla ilgili konularda akıllıca davranmanız gerekecek. Aceleyle herhangi bir iş yapmayın ve sevdiğiniz kişiye tam zaman verin ki sizi anlasın, o zaman ilişkinize sadece güven artacaktır. Bu yılın ortasından sonuna kadar geçen süre aşk hayatınız için elverişli olacak ve siz de onlarla birlikte yürüyüşe çıkacak ve aşkınızı ileriye taşıyacaksınız.

Lal Kitab'a dayanan Yıllık Tahminler 2022, bu yılın sağlık açısından sizin için iyi geçeceğini ve büyük bir problemin görünmediğini ancak yılın başında zihinsel stres, kan sorunu ile uğraşacağınıza işaret ediyor. ilgili safsızlıklar veya düzensiz kan basıncı. yapabilir Diyetinizi kontrol altında tutarsanız, birçok problemden kaçınılır.

Ekonomik açıdan bu yıl normal geçecek. Geliri artırmak için büyük çaba sarf etmeniz gerekecek, ancak o zaman iyi miktarda para kazanabileceksiniz. Bu yıl yurt dışına çıkma ihtimali var. Sadece siz değil, ailenizin herhangi bir üyesi de yurtdışına çıkma konusunda başarılı olabilir. Evde insanların gelip gideceği bir işlev olacak ve ailede mutluluk olacak.

Akrep için Lal Kitab Çözümleri

Hiç kimseden bedava elektrik ve demir eşya kabul etmeyin.

Salı günü Hanuman Chalisa'yı okuyun.  Om Hanumate Namah 11 kez.


Aileye saygı gösterin ve fikilerini reddetmeyin.

Yaşlılara servis yapın ve sabah erken kalkın ve bal tüketin.

Kikar ve peepal ağaçlarını kesinlikle kesmeyin veya kırmayın.


Lal Kitab Burç 2022: Yay
Lal Kitab Astrolojisi 2022'ye göre bu yıl sizin için orta derecede verimli geçecek. Bu yıl sağlığınıza ve mali durumunuza özellikle dikkat etmeniz gerekecek. Yılın başında, kontrol altına almak için çok uğraşmanız gereken harcamalarda bir artış olacak. Çalışan insanlar işlerinde olgunluk göstermeli ve iş arkadaşlarına iyi davranmalıdır. Ayrıca tembellikten kurtulmanız gerekir, aksi takdirde önemli fırsatlar kaçırılacaktır. Nisan-Haziran ve Kasım-Aralık arası sizin için iyi sonuçlar verebilir ve bu süre zarfında terfi alabilirsiniz. Yılın başlangıcı iş insanları için oldukça uygun olacak ve devlet sektöründen de faydalanacaksınız ancak bundan sonra yavaş yavaş durum daha da zorlaşabilir ve daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir.

Bu yıl kişisel ilişkilerde olumlu sonuçlar verecek. Evlilik hayatında sevgi ve uyum olacak, bu sayede hayat arkadaşınızla yakınlığınız artacak ve hayatınızın tüm sorumluluklarını birlikte yerine getireceksiniz. Ayrıca bir hac bölgesini ziyaret edeceksiniz ve eve bazı iyi haberler de gelebilir. Aşkla ilgili konularda yılın başında iyi bir başarı görüyorsunuz. Sevdiğin senin için canını ortaya koyacak. Düğümü bu yıl bağlayabilirsiniz.

Lal Kitab Astrolojisi 2022'ye göre sağlık açısından dikkatli olmalısınız. Şubat ve Mart aylarında hastalanabilirsiniz ve bağışıklığınız da düşebilir. Bu dönemde herhangi bir hastalık sizi rahatsız edebilir. Bundan sonra Haziran ayına kadar olan zaman uygun olacak, ancak Temmuz ve Kasım ayları arasında yine sağlığa dikkat etmeniz gerekecek ve ancak beslenme alışkanlıklarını geliştirerek sağlıklı kalabileceksiniz.

Bu yıl ekonomik açıdan olumlu. Yıl boyunca, para sıkıntısı çekmenize izin vermeyecek bir gelir kaynağına sahip olacaksınız, ancak harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Yıl ortasında para kaybetme ihtimaliniz çok yüksek o yüzden o dönemde büyük yatırımlar yapmayın ve para kaybına neden olacak bu tür işler yapmayın.

Yay için Lal Kitab Çözümleri

Evinizde bilgelere,  yaşlılara ve alimlere  yemek sunun.

Sevdiklerinizi asla hayal kırıklığına uğramayın.

Zaman zaman aile üyeleriyle hac ziyareti yapın.

 

Sarı renkli çiçekler dikin ve sulayın.

Lal Kitab Astrolojisi 2022: Oğlak Burcu
Lal Kitab Tahminleri 2022'ye göre bu yıl sizin için çok önemli bir yıl olacak. Sıkı çalışmanızın tam meyvesini alacaksınız. Artık işinizde çok çalışacaksınız ve sıkı çalışmanız insanlara ilham kaynağı olacak. Ayrıca övgü alacaksınız ve işiniz için ödüllendirilmenin yanı sıra terfi de alabilirsiniz. Bu şekilde bu yıl iş yapan insanlar için çok uygun olacak. Ayrıca yılın son aylarında mevcut işinizle birlikte bir yan iş başlatabilirsiniz. iş insanları için, yılın başlangıcı kesinlikle zayıf olacak ve çaba sarf etmenize rağmen başarıdan geri kalacaksınız, ancak cesaretinizi kaybetmemelisiniz. Nisan-Mayıs ve ardından Kasım-Aralık ayları işinizde bir artış sağlayacaktır.

Evlilik hayatında zaman pek uygun değil, bu yüzden biraz dikkatli olmalısın. Tartışma olmasın ve ilişkinizde mutlu bir şekilde ilerleyebilmeniz için hiçbir şeyin karmaşaya dönüşmesine izin vermeyin. Haziran ayından itibaren ilişkinizde mutluluğu hissedeceksiniz ve hayat arkadaşınız sizi özveriyle destekleyecek, böylece ikiniz de evli yaşamınızda birlikte ilerleyeceksiniz. Bu yıl aşkla ilgili konular için çok uygun. O kadar aşık olacaksın ki, her şeyi yapmaya hazır olacaksın ve bu yüzden sevdiğinle evlenmekten çekinmeyeceksin. Bu yıl aşk hayatının tadını sonuna kadar çıkaracaksınız.

Lal Kitab Astrolojisi 2022, bu yılın sağlık açısından ılımlı geçeceğine işaret ediyor. Bu zayıflık ve yorgunluk sizi hasta edebileceğinden vücudu yoran işler yapmaktan kaçınmalısınız. Ocak-Şubat ayları sağlık açısından sizin için zayıf geçiyor, bu yüzden bu süre zarfında kendinize iyi bakın. Bundan sonra zaman Haziran'a kadar iyi olacak, daha sonra Haziran'dan Ekim'e kadar bazı sorunlarınız olabilir. Kendinizi yalnız bırakmaz, sağlığınıza dikkat eder, düzenli yoga ve egzersiz yaparsanız sağlığınız düzelebilir.

Mali açıdan, yılın başlangıcı sizin için olumlu olacak. Güzel başarılar elde edeceksiniz. Sıkı çalışmanıza göre, mutlu olacağınız için makbuz sayısı artacaktır. Nisan ve Ağustos aylarında devlet sektöründen iyi bir şekilde yararlanmanız olasıdır. Bunun dışında, bu yıl bazı büyük mülkler de yapabileceksiniz.

Oğlak için Lal Kitab Çözümleri

Yalan söylemekten kesinlikle kaçının.

Doğuya bakan bir evde oturmak sizin için faydalı olacaktır.

 

Evlilik dışı ilişkilere girmeyin.

 

İhtiyaç sahiplerine ve işçilere yiyecek verin.

Lal Kitab Astrolojisi 2022: Kova
Lal Kitab'ı temel alan Burç 2022'ye göre bu yıl yurtdışına çıkmanızda size iyi bir rol oynayabilir. Yurt dışından döndüyseniz ve tekrar gitmek istiyorsanız veya vizenizle ilgili sorunlar yaşıyorsanız bu yıl tüm bu sorunlardan kurtulacak ve yurt dışına çıkma konusunda başarılı olabilirsiniz. Yıl başı iş yapanlar için biraz zayıf geçecek. Ocak-Şubat aylarında işinizde bazı eksiklikler hissedeceksiniz, bu nedenle işinizde sorunlar olabilir, ancak denemeye devam ederseniz başarıyı yakalarsınız. Haziran-Ekim arası emek harcayacağınız bir dönem olacak ama Mart-Haziran ayları arasında yurt dışına çıkma şansınız olacak ve iş konusunda da başarılı olacaksınız. Bundan sonra Kasım size Aralık ayı için başarı verecektir. Bu yıl işletme sınıfı için iyi. Alanınızdaki bilgili kişilerin desteğini alacaksınız,

Evli hayatınıza dikkat ederseniz, bu yıl evlilik hayatınız için çok uygun olacaktır. Çocuk sahibi olmaya hevesliyseniz, bu yıl çocuk mutluluğunu da yaşayabilirsiniz. Bunun dışında çocuk sahibi olan bir çift, başka bir çocuğun mutluluğuna kavuşabilir. İlişkinizde sevgi ve uyum duygusu olacak ve karşılıklı uyum güçlü olacaktır. Bu yılı hayat arkadaşınızla mutlu bir şekilde geçireceksiniz. Temmuz-Ağustos aylarında hayat arkadaşınızın sağlığına dikkat edin. Yılın başlangıcı aşkla ilgili konularda ekşi olacak. Küçük kavgalar ve kavgalar da olacak, ancak aşk bozulmadan kalacak. Bu yıl aşk hayatınızda harika deneyimler yaşayacaksınız ve bu yıl ilişkinizde sizi ileriye taşıyacak. Yılın ortasında sevdikleriniz için bir şeyler yapacaksınız,

Lal Kitab Burç 2022, Ocak-Şubat aylarında sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. Sağlık sorunları sizi rahatsız edebilir. Göz ağrısına, ayak ağrısına veya bir tür yaralanma veya burkulmaya eğilimli olabilirsiniz. Bundan sonraki dönem nispeten elverişli olacak, o zaman Temmuz ve Eylül ayları arasında soğuk algınlığı, soğuk algınlığı, ateş gibi küçük sorunlar ve sinirlerle ilgili herhangi bir sorun sizi rahatsız edebilir. Gerisi acı çekebilir. Gerekirse bir doktora başvurduğunuzdan emin olun.

Mali olarak, bu yıl sizin için iyi olacak. Yabancı mecralardan para kazanma şansınız olacak. Çok uluslu bir şirkette çalışıyorsanız, gelirinizde muazzam bir artış göreceksiniz. Ancak diğer yandan harcamalarınız da kalacak, bu da istemeseniz de yapmak zorunda kalacaksınız, bu yüzden doğru bir bütçe yaparak giderlerinizi ve gelirinizi uzlaştırmaya çalışmak zorunda kalacaksınız, ancak o zaman alabilirsiniz. Yıl sonuna kadar iyi finansal koşullardan yararlanın. Bulacak

Kova için Lal Kitab Çözümleri

Daima yanınızda kare bir gümüş parçası bulundurun.

Kutsal günlerde  oruç tutmak sizin için faydalı olacaktır.

Cumartesi günü karıncaların yemesi için un ve şekeri toprağa bırakın.


Üzerinizde altın bulundurun, yani altın yüzük, zincir veya küpe takın.

 

Lal Kitab Astrolojisi 2022: Balık
Lal Kitab Burç 2022, bu yıl Balık burcunun birçok konuda güzel sonuçlar alacağına işaret ediyor. Kariyerinizde iyi bir ilerleme kaydedeceksiniz ve kariyerinizde size mutluluk verecek ve aynı zamanda hayatta ilerleme şansı verecek istikrar olacak. Bu yıl, yıl ortasında terfi alabilmeniz için işinizi büyük bir heyecanla yapacaksınız. İş yapanlar için Ocak-Nisan arası ve sonrasında Eylül-Kasım arası çok uygun olacak ve işlerinde iyi çalışarak işlerini büyütebilecekler.

Şubat ayından Mart ayına kadar sağlıkla ilgili sorunlar canınızı sıkabilir. Sağlığınıza her şeyden daha fazla odaklanmanız gereken bir dönem olacak. Herhangi bir yaralanma veya kaza, ameliyat veya kanla ilgili problemlerle karşılaşma olasılığı olabilir. Bu süre zarfında herhangi bir yeni işe başlamak istiyorsanız, o zaman durmalısınız.

Lal Kitab Astrolojisi 2022'ye göre gezegen geçişleri bu yılın evlilik hayatı açısından sizin için olumlu geçeceğini gösteriyor. Özellikle yılın ilk yarısında, yani Ocak-Nisan ayları arasında, hayat arkadaşınızla iyi bir uyumun faydasını görecek ve evlilik hayatınızı güzel geçireceksiniz. Yılın ortasında zorluklar olacak, ancak bundan sonraki zaman size başarıyı getirecek. Bu yıl ayrıca aşkla ilgili konularda uyumluluk gösteriyor.

Balık burcu insanları bu yıl paralarını yatırmak için iyi bir fırsat yakalayacaklar. Ayrıca, yatırım yaptıktan sonra size daha da fazla fayda sağlayabilecek iyi bir miktar para alacaksınız, bu nedenle paranızı akıllıca yatırın, böylece ondan tam olarak yararlanabilirsiniz. Haziran ve Ekim ayları arasında akıllıca yatırım yapmalı ve bu süre zarfında büyük işlere karışmaktan kaçınmalısınız. Bu süre zarfında işiniz gecikebilir ve başarıya ulaşmak için daha çok çalışmanız gerekebilir.

Balık için Lal Kitab Çözümleri

Asla kimseye yalan sözler vermeyin.

Herhangi bir önemli işten önce, aile büyüklerinizin hayır duasını alın.

Herhangi bir kutsal mekanı ziyaret edin.

Hayat arkadaşınızın yardımıyla iş yapın ve önemli işlerde mutlaka onlardan tavsiye alın.

Şansınıza güvenin ve kimsenin yardımını kabul etmeyin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık