Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Domuz 2022

2022 Domuz Astrolojisi: Doğum Yılları
Ağaç Domuzu - 1935, 1995
Ateş Domuzu - 1947, 2007
Dünya Domuzu - 1959, 2019
Metal Domuz - 1911, 1971
Su Domuzu - 1923, 1983
Domuz Astrolojisi 2022: Genel Bakış
Domuz Çin 2022 Burç, Domuz temsilcileri için olumlu bir değişiklik dönemi öngörüyor. 2022, uzun vadeli planların başarıyla uygulanması ve güçlü arzuların yerine getirilmesi dönemi olacak. Şubat ayı, hedeflerine ulaşmak için koşuşturan ve çok çalışan insanlar için uygun bir zaman olacak. Su kaplanı yılında tüm sorunlarınıza çözüm bulacaksınız. Meslektaşlar ve akrabalarla ilişkiler gelişecektir. Bu yıl tüm potansiyelinizi ve yaratıcı yeteneklerinizi fark edeceksiniz, sevgili Domuzlar. Yeni bir ilişki sizi bekliyor. Yakın fikirli bir ortak arayan Yalnız Domuzlar, Mart ayının sonuna kadar birini bulacak. En iyi sonuçları elde etmek için yolunuza çıkan hiçbir fırsatı kaçırmamanız tavsiye edilir.

Çin Domuzu için Aşk Astrolojisi 2022
Su kaplanı yılı, özel biriyle romantik bir buluşma vaat ediyor. Bununla birlikte, meraklı doğanız sizi durumdan şüphelendirecek ve bu da büyük bir aşk fırsatını kaçırmanıza neden olabilir. Bir inanç sıçraması yapmanız ve tüm şüphelerinizi bir kenara bırakmanız tavsiye edilir. Yıldızlar lehinize ve endişelenecek bir şeyiniz yok. İlkbaharda konfor alanınızdan çıkın ve yeni ufuklara ulaşın. Uzun mesafeli bir yolculuk romantik bir yolculuk olabilir. Yalnız hayal kurmaktan kaçınmanız gerekiyor ve bu yıl yıldızlar lehinize olduğu için her şey yerine oturacak.

Domuz Kariyer Astrolojisi 2022:
Çin Burç 2022, kariyer değişiklikleri için uygun bir yıl öngörüyor. Bazılarınız yeni, güçlü bir konumla kutsanmış olabilir. Çalışma alanlarında değişiklik arayanlar yaza yakın bir teklif alabilirler. Ancak karar vermek için acele etmeyin. Teklifin uzun vadede size fayda sağlayıp sağlamayacağını düşünmek için zaman ayırın. Maddi kazanç ve huzurlu aile hayatı arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Mali sorunlar yaşayan domuzlar verilen teklifi seçebilirler ve bundan faydalanırlar. Bu burçtaki iş adamları, sonbaharda uzun vadeli planlarını uygulamaya hazır olacaklar. Ortaklarınız, uzun zamandır göz önünde bulundurduğunuz anlaşmayı gerçekleştirmenize yardımcı olacak.

Çin Domuzu için Finans Astrolojisi 2022
Su kaplanı yılı, Domuz yerlileri için finansman ve harcamalarla ilgili hiçbir endişe yaratmaz. Gelir akışınız istikrarlı olacaktır. Hatta bazılarınız yılın ikinci aşamasında kazançlı bir iş teklifi bile alabilir. Ancak herhangi bir sözleşme veya belgeyi imzalarken dikkatli olun. Yeni iş anlaşmasından elde edilen kazançlar anında akmayabilir, ancak sabırlı olmak, uzun vadede istediğiniz karı elde etmenizi sağlayacaktır.

Çin burç 2022, finansal yatırımlar yapmak için harika bir yıl öngörüyor. Sonbaharda fazla harcama yapmaktan kaçının. Arkadaşlarınız veya akrabalarınız maddi yardım almak için size gelebilir. Domuzlarına yardım et, çünkü ödünç verdiğin para faiziyle geri dönecek.


Domuz Sağlığı Burç 2022 Tahminleri
Çin Burç 2022, herhangi bir düzenli kontrol randevusunu kaçırmamanızı önerir. Kronik hastalıklarla uğraşıyorsanız, bahar aylarında sanatoryuma gitmeniz tavsiye edilir. Tedbir tedaviden iyidir; bu nedenle, gerekli önleyici tedbirleri aldığınızdan emin olun. Kas-iskelet sistemi ve sinir sistemine dikkat edin. Bu yıl dinç sağlığınızı korumak için aerobik ve beden eğitimi derslerine kaydolun.

Yaz aylarında sevdiklerinizle birlikte bir gezi planlayın. İşten bir mola vermek, enerjinizi geri kazanmanıza ve size heyecan verici bir deneyim yaşamanıza yardımcı olacaktır. Ancak, bu yıl maceralar ve deneyler için uygun olmadığı için risk almaktan kaçının.

Domuz Astrolojisi 2022 Tahminleri: Şanslı Unsurlar
Çiçekler- Ortanca, Marguerite, Sürahi Bitki
Sayılar - 2, 5, 8
Yol Tarifi - Kuzeydoğu, Güneydoğu
Değerli Taş - Yakut
Renkler- Kahverengi, Altın, Sarı, Gri
Maç- Kaplan, Koyun, Tavşan
2022 Domuz Astrolojisi: Şanssız Unsurlar
Sayılar - 1, 3, 9
Yol Tarifi - Güneydoğu
Renkler- Mavi, Yeşil, Kırmızı
Maç - Maymun, Domuz, Yılan

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık