Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Köpek 2022

2022 Köpek Astrolojisi: Doğum Yılları
Ahşap Köpek - 1934, 1994
Ateş Köpeği - 1946, 2006
Dünya Köpeği - 1958, 2018
Metal Köpek - 1910, 1970
Su Köpeği - 1922, 1982


Köpek Astrolojisi 2022: Genel Bakış
Köpek Çin Astrolojisi 2022'ye göre, su kaplanı yılı, aşk maceraları ve yaratıcı gerçekleşmelerle dolu bir yıl vaat ediyor. Bir süredir var olan hayattaki monotonluk bu yıl sona erecek sevgili Köpekler. Köpek Çin burç 2022, heyecan ve değişiklikleri tahmin ediyor. Bahar mevsimi hayatın rüzgarında yenilikleri beraberinde getirecek. Bazı Köpekler yaratıcılıklarını dünyaya sergilemekten ve takdir toplarken zevk alırken, diğerleri iş cephesindeki başarıyı yiyip bitirecek.

Aşk hayatınız tutku, yoğunluk ve fırtınalı romantizmle dolu olacak. Bu yıl Köpeklerin hayatlarına neşe ve çeşitlilik getirecek.

Çin Köpeği için Aşk Astrolojisi 2022
Çin Köpek Astrolojisi 2022, olumlu duygular, verimli toplantılar ve yeni tanıdıklarla dolu bir yıl vaat ediyor. Yalnızlık bu zodyakın yerlilerini korkuturken, yaşamlarında da köklü değişikliklerden korkmaktadırlar. Bu yıl yıldızlar sizin lehinize, sevgili Köpekler. Bir inanç sıçraması yapın ve hayatınızın sizi şaşırtmasına izin verin. Yazın başlangıcı, uzun süredir kayıp bir tanıdıkla öngörülemeyen bir toplantı getirecek. Eski günlerin anıları, bu kişiyle paylaştığınız yakınlığı size hatırlatacaktır. İkinizin de paylaştığı romantizm ve tutku, geçmiş sıkıntıları unutturacak. Aile köpekleri de eşleriyle birlikte duyguların ve tutkunun yeniden canlanmasını yaşayacaklardır.

Köpek için Kariyer Astrolojisi 2022
Çin Köpek Astrolojisi 2022'ye göre, su kaplanı yılı iş dünyasında bir istikrar dönemine işaret edecek. Profesyonel yolculuğuna başlayan yerliler başarılı bir başlangıç bekleyebilirler. Köpekler, çok çalışmanın başarının anahtarı olduğuna inanırlar. Bu nedenle, kendilerine verilen bir göreve olan bağlılıklarını göstermede hiçbir taş bırakmazlar. Zirveye ulaşmak için ne gerektiğini biliyorlar ve zafere giden yolda hiçbir adımı kaçırmama eğilimindeler. İş Köpekleri için, yıl size bazı finansal zorluklar getirebilir. Zorluklar boyunca sabırlı olmanız tavsiye edilir ve umutsuzluk dönemi sakince geçecektir. Sonbahar, iş cephesinde olumlu bir değişiklik getirecek.

Çin Köpeği için Finans Astrolojisi 2022
Köpek Çini tahminleri 2022'de su kaplanı yılı için ciddi bir finansal değişiklik öngörmüyor. Finansman, önemli bir sorun olmadan sorunsuz bir şekilde akacak. Bu yıl, büyük alımlar ve uzun vadeli projelere yapılan yatırımlar için uygundur. Bir ev veya daire sahibi olmayı bekliyorsanız, yıldızlar bu yılki planınız için size bir başparmak veriyor. Köpekler aşırı harcamaya inanmazlar, ancak yaz aylarında inançlarıyla çelişirler. En sevdiğiniz destinasyona pahalı bir gezi veya salonda kendinizi şımartma seansı içerebilir. Maddi durumunuzu etkilemeyeceği için bu zevklerden vazgeçmeyin.

 

Köpek Sağlığı Burç 2022 Tahminleri
Köpek Çin burç 2022 sizi aşırı zihinsel ve fiziksel strese karşı uyarır. Fiziksel stres omurga ve eklemlerle ilgili sorunlara yol açabilirken, zihinsel stres bedensel hastalıklara ve sinirsel yorgunluğa neden olabilir. Bu yıl dinç bir sağlığa kavuşmak için yüzme, koşma veya yoga gibi fiziksel aktivitelere zaman ayırın. Fiziksel sağlığınızın zihinsel sağlığınız üzerinde doğrudan bir etkisi olacaktır ve bunun tersi de geçerlidir, bu nedenle ikisine de dikkat edin.

Köpek Astrolojisi 2022 Tahminleri: Şanslı Unsurlar
Çiçekler- Gül, Cymbidium Orkide, Oncidium
Sayılar - 3, 4, 9
Yol Tarifi - Doğu, Güney, Güneydoğu
Değerli Taş - Elmas
Renkler- Kırmızı, Yeşil, Mor
Maç- Tavşan, At, Kaplan
2022 Köpek Astrolojisi: Şanssız Unsurlar
Sayılar - 1, 6, 7
Yol Tarifi - Güneydoğu
Sayılar- Altın, Beyaz, Mavi
Kibrit- Koyun, Köpek, Dragon, Öküz

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık