Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Horoz 2022

2022 Horoz Astrolojisi: Doğum Yılları
Ahşap Horoz- 1945, 2005
Ateş Horozu - 1957, 2017
Dünya Horozu- 1969, 2029
Metal Horoz - 1921, 1981
Su Horozu - 1933, 1993

 

Horoz Astrolojisi 2022: Genel Bakış
Su kaplanı yılı, profesyonel ve kişisel alanda bir yıl zevk ve hayal kırıklığı öngörüyor. Ama ne olursa olsun iyiliği için olur sevgili Horoz, zorluklara bile ve sen bunu sene sonunda anlayacaksın. Bazı başarısızlıklar size yeni kapılar açacak ve yeni başarılar kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Bazı Horozlar, geçmişteki arzularınızın ne kadar boş olduğunu fark edebilir ve hayatta daha büyük hedeflere ulaşmaya çalışır. Ancak, şu anda sizin için en iyi hareket tarzı bu olmadığı için bu yıl ilgi odağı olmak için savaşmamanız tavsiye edilir. Bu yıl planlar üzerinde düşünmek, öncelikleri belirlemek ve mevcut sorunları çözmekle ilgili olacak.

Çin Horozu için Aşk Astrolojisi 2022
Su kaplanı yılı, Horozların aşk ve aile yaşamlarında dramatik bir değişiklik vaat etmiyor. İlişkinizde deney yapmaya hazır değilsiniz; bu nedenle, sonuçlar her zaman olduğu gibi olacaktır. Bununla birlikte, yaz sonunda, uzun süredir kayıp bir aşkın, aşkını kınaması ve sahiplenmesi beklenebilir. Seçilmiş kişi için nasıl savaşılacağını biliyorsun, sevgili Horoz. Şiddetli bir çatışma sizi hedeflenen kişiye yaklaştıracak ve tutkulu bir uzlaşmayla sonuçlanacaktır.

Bekar Horozlar da bu yıl ilişki durumlarında bir değişiklik beklemeyecektir. Bunun nedeni, şu anda kendi yöntemlerinizde o kadar rahatsınız ki, bu konuda hiçbir şeyi değiştirmezsiniz. Ancak, başından beri yanınızda olan o kişiye dikkat etmeniz tavsiye edilir.

 Çin Horozu için Kariyer Astrolojisi 2022
Su kaplanı yılı, Horoz Çin Zodyak 2022'deki iş insanları için iniş çıkışlar öngörüyor. 2022 yılı beklenen haberlerle başlayacak. Haberin niteliği, iyi ya da kötü, doğrudan geçmiş çabalarınıza bağlı olacaktır. Bu burçta koşan ve kendilerine bir yol açmaya çalışan çalışan profesyoneller, iş cephesinde daha yüksek bir pozisyon veya avantajlarla ödüllendirilecekler. Öte yandan, akışla gitmeye karar veren ve yeterince çalışmayan insanlar, ektiklerini biçeceklerdir. Bu dönem, hobilerinden para kazanmaya çalışan Horozlar için uygun bir dönemdir.

 

Çin Horozu için Finans Astrolojisi 2022
Çin burç 2022, yılın ilk aşamasında bir finansal zorluklar dönemi öngörüyor. Büyük miktarda paraya veya ödemelerde gecikmeye öngörülemeyen bir ihtiyaç olabilir. Ancak bu geçici bir sorun olduğu için bu sorunun kafanıza girmesine izin vermeyin. Bu da geçecek. Duruma bağlı kalma ve durumla savaşma ve ondan kaçmama yeteneğiniz, bu düşük mali dönemle başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Yılın ikinci yarısı yerliler için iyi haberler getiriyor. Kişisel servet birikimi bekleyebilirsiniz. Gereksiz alışverişlerden kaçınmanız tavsiye edilir. Su kaplanı yılındaki en iyi manevra olmadığı için bu büyük indirimler ve fırsatlardan etkilenmeyin.

 

Horoz Sağlığı 2022 Tahminleri
Sağlıklı bir yaşam tarzı ve egzersiz rejimi izlerseniz, su kaplanı yılında sağlığınız için endişelenmenize gerek yok. Beslenme alımınızı ve egzersiz rutininizi kontrol edin ve yıl boyunca sağlıklı bir şekilde geçirin. İster ağır spor aktiviteleriyle uğraşıyor olun, ister sadece sabah yürüyüşüne çıkıyor olun, sizin için faydalı olacaktır. Ancak yıldızlar size aşırı yemek yeme veya alkol tüketimi gibi kötü alışkanlıklara kapılarak vücudunuzu ihmal etmemenizi tavsiye ediyor, aksi halde çok kötü sonuçlara yol açabilir.

Horoz Astrolojisi 2022 Tahminleri: Şanslı Unsurlar
Çiçekler- Gladiola, Horoz Peteği, Impatiens
Sayılar - 5, 7, 8
Yol Tarifi - Kuzeybatı, Güneybatı, Batı
Değerli Taş - Sitrin
Renkler - Sarı, Kahverengi, Kahverengimsi Sarı, Altın
Kibrit- Yılan, Öküz, Ejderha
Horoz Astrolojisi 2022: Şanssız Unsurlar
Sayılar - 1, 3, 9
Yol Tarifi - Doğu
Renkler- Yeşil, Beyaz
Maç- Köpek, Sıçan, Tavşan

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık