Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Maymun 2022

2022 Maymun Astrolojisi: Doğum Yılları
Ahşap Maymun - 1944, 2004
Ateş Maymunu - 1956, 2016
Dünya Maymunu - 1908, 1968
Metal Maymun - 1920, 1980
Su Maymunu - 1932, 1992
Shani Raporu : Shani/Satürn'ün Yaşamınız Üzerindeki Etkisini Bilin

Maymun Burç 2022: Genel Bakış
Su kaplanı 2022 yılında, doğal içgüdülerinize güvenin sevgili maymunlar. Bu yıl yaratıcı başarılar ve profesyonel değişiklikler için uygun olacak. Yeni beceriler öğrenme ve ustalaşma arzunuz bu yıl yerine getirilecek. Çin burç 2022, yılın ikinci aşamasında çok sayıda iş tanıdık vaat ediyor. Gelecek vaat eden projelerin başlangıcını işaret edecek. Kişisel alanda çok fazla değişiklik beklemeyin. Bekar maymunlar da bir sürpriz bekliyor, o yüzden gözünüz açık olsun!


 Çin Maymunu için Aşk Astrolojisi 2022
Maymun Çin Zodyakının aşk hayatı, su kaplanı 2022 yılında iki kat önem kazanacak. Bazılarınız yalnızlık isterken, diğerleri kendilerini bağlayıcı olmayan ancak tutkulu ilişkilere sokmak isteyecektir. Keşfetmek ve denemekte sorun yok sevgili maymunlar, ancak ortak ilgi alanlarına sahip bir ortak seçin. Sevip sevildiğiniz kişinin kıymetini bilerek hareket edin. Uyanış ve sahiplenme döngüsü.  Aksi takdirde, kolay giden, bağlayıcı olmayan romantizm daha sonra düşmanlığa yol açabilir.

Evli maymunlara gelince, sizin ve eşinizin huzurunu bozacak tartışma ve anlaşmazlıklara yol açabileceğinden, eşinizin güvenini kırmamanız tavsiye edilir.

Çinli Maymun için Kariyer Astrolojisi 2022
Maymun Kariyer Astrolojisi 2022, iş insanları için büyüme ve mesleki gelişim için uygun bir zaman vaat ediyor. Son sınıflarındaki bazı öğrenciler çalışmalarını tamamlayacak ve hemen ardından harika bir iş teklifi alacaklar. Diğerleri hobilerinden ve becerilerinden para kazanmanın yeni yollarını bulacaklar. Bazı temsilciler nihayet bir iş kurmak için uzun zamandır beklenen planlarında harekete geçmeye karar verebilir. Ancak, herhangi bir yasal formaliteyi kaçırmadığınızdan emin olun.

Bu yıl aynı zamanda çalışma alanında deneyler ve keşifler için de iyidir. Harika bir şey çıkabileceğinden yeni maceralardan korkmayın!

 

Çin Maymunu için Finans Astrolojisi 2022
Çin Maymunu için 2022 finans Astrolojisi, olağanüstü bir şey değil, aynı zamanda çok da kötü bir şey öngörmüyor. Profesyonel geliriniz su kaplanı yılında sabit olacaktır. Gökyüzüı uyarıyor, para harcamak için dürtüsel arzunuzu kontrol edin. Spontane alışverişler de yapmayın. Borç vermeden önce çok dikkatli olun. Başkasının çantasını doldurmadan önce ceplerinizin dolu olduğundan emin olun. Bu yıl büyük satın almalar için elverişsiz. Ancak yılın ikinci aşaması sizin için bazı iyi haberleri de beraberinde getiriyor. Beklenmedik bir zenginleşme olasılığı vardır.

 

Maymun Sağlığı Burç 2022 Tahminleri
Su kaplanının 2022 yılı, maymun yerlilerinin sağlığı için elverişlidir. Yıldızlar, yıl boyunca güçlü bir sağlık ve olumlu bir tutum vaat ediyor. Küçük grip ve soğuk algınlığından uzak durun. Sonbaharda dinlenmek ve sevdiklerinizle birlikte geçirmek için biraz zaman ayırın. Bu dönem enerjinizi yeniden şarj edecek ve gelecekteki çabalar için zihninizi temizlemenize yardımcı olacaktır.

Maymun Çin Astrolojisi 2022: Şanslı Unsurlar
Çiçekler - Krizantem
Sayılar - 1, 7, 8
Yol Tarifi - Kuzey, Batı, Kuzeybatı
Değerli Taş - Peridot
Renkler- Beyaz, Mavi, Eski
Maç- Ejderha, Yılan, Sıçan
Maymun Çin Astrolojisi 2022: Şanssız Unsurlar
Sayılar - 2, 5, 9
Yol Tarifi - Güney, Güneydoğu
Renkler- Gri, Siyah
Kibrit- Domuz, Kaplan

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık