Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Uranüs’ün Boğa Burcunda Ki Transitinin Burçlara Etkileri

Güneş Burçlarına Göre

Koç: Sizler için Uranüs’ün Boğa burcunda 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında ki seyri ile önümüzdeki 14 yıl boyunca, yerleşim yeri değişikliği ve ani finansal etkileri olacak durumlar ve aile üyeleri arasında yaratıcılık gibi ev hayatları ve finans konularında birçok değişikliği beraberinde getirecek. Aynı zamanda dış görünümüzden yaşamınızın pek çok safhasında önümüzdeki beş yıl içerisinde epey bir değişimle çok yaratıcı enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Boğa: Burcunuzda seyrine başlayan Uranüs sizler için çok yaratıcı enerjileri beraberinde getirecek hayal etmekten korktuğunuz şeyleri yaşayabilir değişimin dönüşümün maddi manevi zenginlikleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu uzun dönem sizi dönüştürecek enerjiler ile dolu. Sezgileriniz büyük oranda güçlenecek daha önce olmadığı kadar. Sezgilerinize güvenin. Bu sizler için kendinizi ifade etmek ve yaratıcılık açısından verimli bir süreç olacak ve her şeyden çok özgür olmak ve kendilerini ifade edebilmek isteyecek başaracaksınız. 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri sizler için çok yaratıcı bir zaman olacak, Bu döngüde birçok akıma öncülük edebilirsiniz.

İkizler: İkizler burçları için, on ikinci evinde etkili olacak URANÜS Boğa geçişi deniz aşırı maceralara atılma, seyahat etme ve yeni ufuklara yelken açma arzusu doğuracak sizler için. 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri sizler için yüksek enerjiler ile dolu bu süre boyunca, Macera arayışlarına girmeniz finansal kaynaklarınızı zorlayabilir ve ileriye gidebilmek için çok fazla şeyi riske atmak zorunda kalabilirsiniz. Dikkati elden bırakmadan kontrollü olmalısınız.

Yengeç: Yengeç burçları için Uranüs’ün Boğa burcundaki 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında ki seyri kazanımlar ve arkadaşlıklar evi olan on birinci eve girmesi heyecan verici ve bir o kadar rahatsız edici bir dönem olacak sizler için. Beklenmedik maddi kazanımlar, maceracı arkadaşlar ve yeni tür arzular ve hırslarla tanıştırabilir bu enerjiler sizleri. Genelde, ev ve aile odaklı olan yengeçler yeni ve tuhaf arzulara kapılabilirler. Ayrıca, bazı arkadaşlıklarınız sonlanırken yenileri başlayabilir sizler için.

Aslan: Uranüs’ün Boğa burcunda 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 arasında ki seyri sizler için başta kariyeriniz olmak üzere cesaret edemediğiniz pek çok şeyi yaşayacağınız etkileri beraberinde getirecek. Kendinizi daha yenilikçi hissedecek ve heyecan verici gelişmeler ile tıkandığınız konularda ilerlemeler sağlayabileceksiniz. Değişken iş ortamlarında bulunabilirsiniz. Birçok Aslan burcu mensubu, iş ve kariyer değişikliğine gidecek olsa da, işverenlerinin yaklaşımları doğrultusunda da sıklıkla iş değiştirebilir yeni gelişimlerin içinde olmaya yönlendirebilir ve bu da sizlerle çalışmayı heyecan verici bir hale getirebilir. Özel yaşamınızda ise kısıtlamalardan sonra gelen mutluluk ve huzurun keyfini sürmeye başlıyorsunuz.

Başak: Uranüs’ün Boğa burcunda ki seyri 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında etkili olacak. Genç Başak burçları için bu etki babalarının hayatlarında değişiklikler anlamına geliyor, üniversite çağındaki Başaklar içinse yükseköğrenimde odaklarının değişeceği inançlarınızın ve pek çok konuda farklılıklara işaret ediyor. Çalışma hayatındaki Başaklarsa yöneticilerinin değişmesini ve kariyer hayatlarında alışılmadık değişikliklerle eksantrik patronlarla çalışmayı bekleyebilirler. Bu transit sizler için sürpriz değişiklikleri tetikleyecek enerjiler ile dolu. Gerçeklerle yüzleşecek prangalarınızdan özgürleşeceksiniz.

Terazi: Uranüs’ün Boğa burcunda ki seyri 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında etkili olacak. Bu geçiş güvenlik anlamında beklenmedik değişimler getirebilir sizlere alışılmadık yatırımlara ilişkin araştırmaların yapılması ve emniyet ve varlık konusunda beklenmedik değişiklikler söz konusu olabilir. Özellikle ortaklıklar eş ya da sevgiliniz ile ilgili yatırımlar finansal konularda değişkenlik ve zorluklar yaşanabilir. Uranüs parayla ilişkili ikinci ev üzerinde etkili olacağından bilinçli hareket ettiğiniz takdirde inanılmaz derecede büyük ödüller getirebilecek yatırım fırsatlarıyla karşılaşmanızı sağlayabilir.

Akrep: Uranüs’ün karşıt burcunuz Boğa burcunda ki seyri 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında etkili olacak. Bu geçiş doğum haritalarınızda yedinci evinizde etkili olacak URANÜS Boğa geçişi olağandışı ve pek de alışılagelmemiş ilişkiler ya da iş ortaklıkları getirebilir sizlere. Güneş burcu ya da yükseleni Akrep olan kişiler, beklenmedik gönül ilişkileri ve arkadaşlıkların ilişkilere dönüşmesi konusunda dikkatli olmalılar çünkü böyle bir transit evlilik hayatlarında sorunlara yol açabilir. Güvenin sevginin sağlam temele dayalı olmadığı ilişkiler bu transit geçişi sırasında bitebilir.

Yay: Uranüs’ün Boğa burcunda ki seyri 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında etkili olacak. Doğum haritalarınızda 6ncı evde etkili olacak. Bu enerji incinmeler, kazalar açısından uyarıcı enerjileri getirmekte. Ani kararlar hareketler beklenmedik sonuçları tetikleyebilir. Ayrıca çalışma ortamınızda fazlası ile artan rekabet karşısında yenilenip kendinizi geliştirmeniz de hangi sektörde olursanız olun fazlası ile önem taşımakta. Yay burcu kişileri araba kullanırken her zamankinden daha dikkatli olmalılar ve kötü yiyecekler yememeye özen göstermeliler. Bu enerjiler altında hayata karşı daha rekabetçi olacak ve çabalarınız sayesinde size karşı düşmanlık besleyen kişileri alt etmeyi başarabileceksiniz.

Oğlak: Uranüs’ün Boğa burcunda ki seyri 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında etkili olacak. URANÜS Boğa geçişi sizleri zafere taşıyacak bir yaratıcılık olarak yansıyacak hayatlarınıza. Aşkta iş hayatınızda çocuklarınız ile ilgili konularda daha özgür daha bilinçli ne istediğinizi bilen yaklaşımlar içinde olacaksınız. Özellikle çocuk sahibi olma arzusunda olan Oğlak’lar bu arzularını bu transit altında gerçekleştirebilirler. Çocuklar söz konusu olduğunda sorunlar ve büyük fırsatlar beraberinde gelebilir sizler için. Bu gelişmelerin yanı sıra şansınız da her konuda yükselmeye başlıyor Bu transit altında dikkat etmeniz gerekenler mide hassasiyeti ve beslenme tarzlarında beklenmedik değişikliklere karşı temkinli olmanız olacak.

Kova: Uranüs’ün Boğa burcunda ki seyri 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında etkili olacak. Bu enerji sizlere eğitimle ilgili olağanüstü deneyimler yaşatabilir ve alışılagelmedik ve geleneksel olmayan eğitim yollarına çekilebilirsiniz. Kendi devrimlerinizi gerçekleştireceğiniz bakış açılarınızın köklü bir değişimle yenileneceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aynı zamanda, önümüzdeki beş yıl boyunca seyahat etme ve ev hayatlarınızda yenilikler gerçekleştirebilir yerleşim değişiklikleri yaşayabilirsiniz.

Balık: Uranüs’ün Boğa burcunda ki seyri 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında etkili olacak. Bu transit altında yer değişikliği iş değişikli taşınmalar arzular, hırslar, kardeşler ile ilgili konularda beklenmedik gelişmeler yük haline gelen konulardan uzaklaşıp bireysel kararlar ile yenilikler içinde olabilirsiniz. İş için sık sık kısa ve uzun seyahatlere çıkabilir ailevi meseleler ile ilgilenebilir çözümsüz gördüğünüz konularda emek sarf etmekten vazgeçip kendi yolunuzu yeniden çizebilirsiniz. Ayrıca bu enerji altında daha önce ilgilenmediğiniz hobilere yönelebilirsiniz. Bu transit alında Balık burçları çok maceraperest olacaklar, özellikle de bu transitin ilk iki yılında. Ancak seyahat ederlerken kazalara karşı dikkatli olmalı hızın süratin tutkusuna teslim olmamanız gerekiyor.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık