Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mars Kova Burcunda Geri Harekette

Mars bugün 9 derece ile Kova burcunda geri hareketine başladı. Savaşın Tutkunun ve Cesaretin gezegeninin transiti ile olumsuz enerjileri esiri olunan tutkuları kontrol altına almak açısından önem taşımakta tabi her bireyin farkındalığı ve bakış açısı doğrultusunda ve kişisel haritasında ki Mars konumuna bağlı olarak etkili gelişmeler yaşanacaktır. Kişisel doğum haritalarınızda Mars hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evle ilgili konularda enerjinizi dengelemeli öfkenizin aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Sorunlu duygusal cinsel birlikteliklerin evliliklerin sona ereceği ve yine Cinsel ruhsal olarak uyumlu olanların ise birbirlerine kıymet verip ilişkilerini yapılandırıp sahipleneceğini enerjiler söz konusu. Genel olarak ise, Geç kalınmış pişmanlıklara yenilerini eklememek için sulh zamanı.

Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişleri ve ‘’R’’ hareketi, Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars geri hareketinde motivasyonumuz düşebilir isteklerimize ulaşmak’ ta başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller hakimdir. Telaşa kapılmadan bu sure içinde var olan şartları korumak sakin ve duyarlı davranmak olası pek çok problemin önüne geçecektir. Bu transit süresince delici kesici aletlerle ilgili yaralanmalar artabilir. Cerrahlar tıbbi müdahalelerde sorunlar ve komplikasyonlarla karşılaşabilirler. Acelecililik kazalara ve tıbbi müdahalelerde sorunlara yol açabilir. Bireysel olarak Mars geri hareketi süresince Kibir Ego Öfke gibi duygulardan uzaklaşıp rekabet ve saldırganlıktan kurtulma zamanı olarak bu süreci iyi değerlendirmeliyiz. 

Mars 27 Ağustos'a kadar geri hareketini sürdürecek. Mars 27 - 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22 de Kova burcunda gerçekleşecek Tam Ay tutulması sırasında Mars'ı temsil eden tüm konuları derinden ortaya çıkaracak…. Karanlıktan kurtuluşu arayanlara Dolunay ve Ay tutulması Mars ile birlikte ışık tutacak.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık