Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Terazi Sezonu Başlıyor

Terazi Sezonunun başlangıcı Ekinoks ile aynı zamana denk gelir ve bu da onu yıl içinde güçlü bir geçiş noktası yapar.

Terazi, ona liderlik, yeni başlangıçlar ve yeni bir yönde ilerleme enerjisini veren bir ana işaret olarak kabul edilir. Bu, nereye geldiğimizi ve hangi değişiklikleri yapmak isteyebileceğimizi netleştirmiş olarak düşünmeye başlayabileceğimiz bir zamandır.

Terazi Sezonunun başlangıcı aynı zamanda astrolojik çarkın orta noktası olarak kabul edilir. Güneş etrafındaki yolculuğumuzda yolun yarısına ulaştık. Geri dönemeyiz, bu yüzden hayatımızın yeni ve umarım daha parlak bir bölümüne doğru ilerlemeye devam etmeliyiz.

Sonbahara veya ilkbahara geçerken çevremizdeki dünyada bu değişimin gerçekleştiğini bile görebiliriz.

Tüm bu enerjinin birleşimi, Terazi Mevsiminin ilk birkaç gününü özellikle sevgi dolu ve Dünya Ana'nın ritimlerini kullanarak enerji merkezlerimizi gerçekten bağlayabileceğimiz, ayarlayabileceğimiz ve dengeleyebildiğimiz bir zaman kılıyor.

Terazi, daha derin bir düzeyde, bizim bir parçamız olduğu kadar hayatın bir parçası olduğumuzu anlama ihtiyacını gösteren ölçeklerle temsil edilir. İkisi, başlangıcı ve sonu olmayan simbiyotik bir ilişki içinde var olurlar ve bunun farkına varmak, kim olduğumuzun enerjisi ile Evrenin enerjisi arasında nihai dengeyi yaratmamızı uyumlamamızı sağlar.

Terazi aynı zamanda hem iç hem de dış dünyamızı dengeleme ihtiyacını temsil eder. Bazen bu dengeyi oluşturmak için, nerede sınır koymamız gerektiğine veya belki de bazı korkuları aşmamız gerektiğine dair bazı zor kararlar vermemiz gerekir.

Bunu özellikle ilişkilerimizde fark edebiliriz, çünkü Terazi Mevsimi boyunca zihnimiz genellikle kendimizden ve diğerinden uzaklaşır.

Bu hayatta tanıştığımız herkes bizim için bir öğretmen olabilir, kendimizin daha derin katmanlarına erişmemize ve ruhumuzu uyandırmamıza yardımcı olur.

Bununla birlikte, Terazi Sezonu boyunca, sürdürdüğümüz ilişkilerin enerji verme arasında bir denge oluşturmaya yardımcı olup olmadığını veya bizi hizadan dışarı itip itmediğini değerlendirmek bizim için önemlidir.

Terazi Güneşi altında, hayatınızdaki verme ve alma akışını düşünün. Sadece çevrenizdeki insanlarla değil, yaptığınız her şeyde. Enerjinizi harcamak için seçtiğiniz şeyi seviyor musunuz? Çevrenizdeki insanların desteğini hissediyor musunuz? Adil payınızı alıyor ve veriyor gibi hissediyor musunuz?

Bu daha derin sorular, bu enerji altında düşünmek için mükemmeldir. Bu yüzden, önümüzdeki haftalarda yolculuk ederken bu soruları  kalbinize yakın tutun, bu güzel Terazi Sezonu 2021'i, olduğunuz ve dünyaya getirdiğiniz yaşam gücüyle birleşmek için kullanın.

İşte Terazi Sezonu 2021- için ana astrolojik hizalanmaların bir özeti:


22/23 Eylül Ekinoks ve Terazi Sezonu Başlıyor
Güneş, Dünya burcundan Başak burcundan Terazi burcuna geçer. Bunun tam zamanlaması, saat diliminize bağlı olacaktır, ancak enerjideki değişimi hissedebilmelisiniz. Toprak burcundan hava burcuna geçerken, enerji omurgamızdan yukarı doğru hareket eder ve başımızın üstünden dışarı çıkar. Bu enerjiyi daha yüksek alemlerle bağlantı kurmak ve daha yüksek bir bilgeliği keşfetmek için kullanabilirsiniz, sadece tekrarlayan veya yargılayıcı düşüncelere takılıp kalmamaya dikkat edin. Terazi Sezonu ayrıca kalp çakramıza ve ortaklıklarımıza da ışık tutabilir , bu nedenle önümüzdeki günlerde bu temanın ortaya çıktığını fark edebilirsiniz.

26 Eylül Terazi burcunda Merkür Retrosu
Merkür Terazi hava burcunda geri hareketine giriyor. Merkür hava elementi tarafından yönetilir, bu nedenle bu burçta kendini güçlü ve güçlü hisseder. Bu güç, Merkür Gerilemesinin enerjik etkilerini artırabilir, bu da bizi biraz daha dağınık veya belki de zihinsel olarak sisli hissettirebilir. Ancak, sezgimize uyum sağlayarak ve bağlantı kurarak bunun bizim için çalışmasını sağlayabiliriz.

Merkür Retrosu aslında bilinçaltımızla bağlantı kurmak ve geçmişimizden gelen mesajları ortaya çıkarmak için bir güç zamanıdır. Sırlar açığa çıkma eğilimindedir, hatta son üç ila dört ay içinde hayatımızda meydana gelen olayları daha iyi anlayabiliriz. Bu süre zarfında hissettiğimiz herhangi bir zihinsel belirsizlik, ilerlemeden önce durmamız gerektiğinin güçlü bir işaretidir. Sabırlı kalırsak ve Merkür'ün yolumuza gönderdiği mesajlara açık kalırsak, bu enerjiyi verimli ve olumlu bir şekilde kullanabiliriz.

6 Ekim – Terazi Yeni Ay + Plüton Direkt
Terazi Yeni Ayı, Terazi'de stelyum olarak bilinen bir dizi gezegeni harekete geçirir. Stelliumlar, hayatımızın bir alanına ışık tutabilecek güçlü bir enerji kümesi yaratabilir. Evrenin size yolladığı işaretlere dikkat ettiğinizden emin olun. Artan baskının sizi harekete geçmeye zorladığını hissedebilirsiniz.

Yapılacak en iyi eylem konusunda rehberlik için, olaylara nasıl farklı bakabileceğinizi veya belki de hayatınıza biraz taze enerji getirebileceğinizi düşünün. Yeni Aylar, yeni bir yaklaşım benimsemek ve deneyimlemek istediğiniz sonuçlar için niyetler belirlemek için iyi bir zamandır. Burada, çekmek istemediklerinize kapılıp gitmek yerine, çekmek istediğiniz şeye odaklanmanın bir gücü vardır.

Bu Yeni Ay ile aynı gün, Plüton da Nisan ayından bu yana geri hareket ettikten sonra doğrudan geçiş yapıyor. Bu, Plüton döngüsünde bir güç günüdür. Plüton dönüşüm gezegenidir, bu yüzden dönüşüm yolculuğumuzda güçlü bir noktaya ulaştığımızı hissedebiliriz. Bu konuda daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz .

7 Ekim - Güneş Mars Kavuşumu
Güneş ve Mars, ateşli enerjilerini birleştirerek kozmik gökyüzümüzde buluşacak. Bu enerjiyi bugün en güçlü şekilde hissedecek olsak da, muhtemelen bu tarihten en az bir hafta önce demlendiğini hissetmişizdir. Önümüzdeki haftalarda da etkilerini hissetmeye devam edebiliriz.

Mars, Güneş ile hizalandığında motive, üretken hissedebilir ve harekete geçmemiz için bize ilham veren bir enerji dalgalanmasına sahip olabiliriz. Bununla birlikte, tüm bu ateşli enerjiyle, çok sert ve çok hızlı itmeye dikkat etmeliyiz, çünkü tükenmişlik de bu gezegensel birliğin bir tezahürü olabilir.

Mars enerjisi ayrıca öfke ve hayal kırıklığı gibi hararetli duyguları tetikleyebilir, bu nedenle sabrınızın normalden daha az olduğunu fark ederseniz, kendinize fiziksel aktivite veya derin nefes almayı içeren bir çıkış yolu vermeye çalışın.

9 Ekim - Güneş kavuşumu Merkür Rx
Merkür geri giderken Güneş ile aynı hizadadır. Bu hizalanma, alt bağlantı veya Merkür Cazimi olarak bilinir. Bu, Merkür Gerilemesi mesajlarını daha kolay almaya başlayabileceğimiz bir kristalleşme saflaşma anını temsil ediyor.

Merkür haberci gezegen olarak kabul edilir ve geri giderken, bilinçaltımızdan gelen mesajları veya ilk seferde gözden kaçırmış olabileceğimiz mesajları ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Geriye dönük yolculuğunun bu noktasında, bu mesajlardan bazılarını almaya ve işlemeye başlayabiliriz, bu da bize daha fazla netlik sağlar.

10 Ekim - Satürn Doğru hareketine başlıyor 
Satürn, Mayıs ayından bu yana geri hareket ettikten sonra doğrudan dönüyor. Bu, derslerin ve enerjisinin ağırlığını gerçekten hissedebileceğimiz Satürn döngüsünde bir güç günüdür. Satürn'ün sizin için ne gibi dersler çıkarabileceğini daha iyi anlamak için, 2021 Mayıs ayının sonunda sizin için hangi temaların hazırlandığını düşünün. Şu anda mevcut olan derslerin bir şekilde yeniden gözden geçirilebileceğini veya bir kez çözülebileceğini görebilirsiniz. hepsi için.

Satürn'ün hareketleri de pandemi ile ilgili bilgilerle yakından bağlantılıdır. Şu anda da başka haberler alabilir veya gelişmeler yaşayabiliriz.

18 Ekim- Merkür Direkt
Merkür istasyonları gelecek yıla kadar tekrar geri gitmeyecek. Merkürün bilmenizi istediği herhangi bir mesaj, önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak. Sabırlı olmaya ve sezginizle çalışmaya devam edin. Merkür şimdi doğrudan hareket etmeye başladığında, her şey daha net hissedilecek ve herhangi bir zihinsel sis kalkmaya başlayacak.

20 Ekim Koç Dolunayı
Bu yoğun bir Dolunay! Bu Koç Dolunayı altında boşaltılacak çok fazla enerji var, ancak bu zamana kadar her şeyin fazladan ağırlaşmaya veya ısınmaya başlayabileceğini bilin.

Bu Dolunay, belki de sert ve hatta ani bir şekilde, hayatımızda bir şeylerin sona erdiğini gösterir. Bu son somut bir şey olabilir ama aynı zamanda soyut bir şey de olabilir. Bu Dolunay'ın odak noktası muhtemelen ilişkilerimiz olacak, bu nedenle bir ilişkinin sona ermesi veya belki de bir ilişki dinamiğinin çökmeye başlaması seven fedakarlık eden tarafın soğuyarak uzaklaşmasına da neden olabilir.

Duygular şu anda çok yüksek olabilir, bu yüzden kendinize ve başkalarına karşı nazik olun. Bu enerji kombinasyonu özellikle ateşli ve biraz kavgacı geliyor, bu yüzden değişken durumlara nasıl yaklaştığınıza dikkat edin.

Küresel düzeyde, bu Dolunay enerjisi protestolar, öfke ve artan düşmanlıkla bağlantılı görünüyor. Bir şeyi geri iten veya direnen insanlarda kendini gösterebilir. Bu Dolunay altındaki bazı hizalanmalar ayrıca şiddet, hükümetler/liderlik askeri konular ve aşırı değişken hava koşullarıyla da bağlantılı olacaktır. 

22 Ekim - Güneş, Akrep için Terazi'den çıkıyor
Terazi Sezonu, Güneş'in sulu, sezgisel ve derinden dönüştürücü Akrep burcuna geçmesiyle sona eriyor. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık