Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

10 Ekim 2021 Satürn Doğru Hareketine Başlıyor

Satürn, Mayıs ayından bu yana geri hareket ettikten sonra doğrudan dönüyor. Bu, derslerin ve enerjisinin ağırlığını gerçekten hissedebileceğimiz Satürn döngüsünde bir güç günüdür. Satürn'ün sizin için ne gibi dersler çıkarabileceğini daha iyi anlamak için, 2021 Mayıs ayının sonunda sizin için hangi temaların hazırlandığını düşünün. Şu anda mevcut olan derslerin bir şekilde yeniden gözden geçirilebileceğini veya bir kez çözülebileceğini görebilirsiniz. hepsi için.

Satürn'ün hareketleri de pandemi ile ilgili bilgilerle yakından bağlantılıdır. Şu anda da başka haberler alabilir veya gelişmeler yaşayabiliriz.

Eskiler geri giden bir gezegene tanık olduklarında, onun yeraltı dünyasına girdiğine ve ilk seferde kaçırmış olabileceğimiz mesajları ve bilgeliği ortaya çıkarmak için bilinçaltımızın gölgelerinde yolculuk ettiğine inanıyorlardı.

Satürn, davranışlarımızı sahiplenmemizi ve eylemlerimizin, inançlarımızın ve düşüncelerimizin yarattığımız gerçekliğe nasıl katkıda bulunduğu konusunda netleşmemizi istiyor.

Satürn'ün enerjisi geldiğinde kolayca cesaretimiz kırılabilir ve hatta kendimize karşı sert hissedebiliriz, ancak egomuzu bırakırsak ve bunun bizi tüm potansiyelimize ve optimal büyümemize yönlendirdiğini anlarsak, olaylara yeni bir bakış açısıyla bakmaya başlayabiliriz.

Büyüdüğünüz tüm yolları ve edindiğiniz tüm bilgeliği kabul edin. Satürn'ün gerilemesi sırasında bize ne kadar olgunlaştığımızı ve üstesinden geldiğimizi gösteren armağanlarından biridir. Artık daha akıllıyız ve bunu benimsemek önemli.

Satürn Retrograd Egzersizleri
1.) Şu anda en zorlandığınız 3 şey nedir? 
Bu zorluklarla ilgili olarak sorumluluk alabileceğiniz 3 şey nedir?

2.) Hayatınızda nerede daha fazla özgürlüğe ihtiyacınız var? 
Daha fazla sınıra nerede ihtiyacınız var?

3.) Günlük istemleri:

Artık daha akıllıyım çünkü…
Bu alanlarda büyümeyi hedefliyorum…
Daha fazla sorumluluk almam gerekiyor…
Kendime karşı daha nazik olabilirim…

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık