Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 - 21 Eylül 2021 Dolunay ve Burçlara Etkileri

21 Eylül'de Balık burcunda Dolunay meydana geldiğinde duygusal iyileşme için büyük bir temadır. Hayal gücünüz yaratıcı enerjiler güçlenmeye başlıyor, bu yüzden bu sefer ruh haliniz ekstra yoğunsa nedenini bileceksiniz. İyi bir ağlama rahatlatıcı olabilir! Biriktirdiklerinizden arınma zamanı. Şu anda diğer insanların negatif enerjisinden çok fazla şey alabileceğinizin farkında olun, bu nedenle başkaları sizin kişisel alanınıza müdahale ediyor gibi görünüyorsa güvenli sınırlar belirleyin. Bu Dolunay Hasat Ayı olarak değerlendirilmeli. Bu, Dolunay sırasında ektiğiniz tüm yaratıcı tohumların veya başlattığınız projelerin sonuçlarını hasat etmek için harekete geçin.

KOÇ:
Bu, hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek, aşırı yüklenen zihninizi düzenlemek için iyi bir zamandır. Fiziksel olarak uzak bir yere gidemiyorsanız, zihinsel ve duygusal olarak kendinizi gevşetmek ve yeniden şarj etmek için evde bir alan yaratmak için zaman ayırın. Suya yakın olmak baş masajları, konuşma terapileri ve hatta danışmanlık ile kendinizi şımartın. Bunlar, ilerlemenizi engellemiş olabilecek endişeleri veya sıkıntıları gidermenize yardımcı olacak ve aynı zamanda en yaratıcı içgüdülerinize uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır. Her zaman güçlü olan, lider olmaya alıştıysanız, şimdi savunmasızlığınıza yaslanın ve gerçeklikle teması kaybetmeden bir süreliğine hayal gücünün mantığı geçersiz kılmasına izin verin.
Maneviyat  dolunayın varlığı sayesinde, içsel benliğinizle temasa geçmek için daha da  odaklanmış hissedeceksiniz. Dolunay enerjisini yenilemek için terapi, meditasyon veya başka bir  zihin-beden pratiğine başlayarak iyi değerlendirin.

BOĞA:
Tanıdığınız ve sevdiğiniz şeyler ve insanlar hakkında her zaman sahiplenici olma eğilimindesiniz şimdi yükleri arkanızda bırakma zamanı. Hak etmeyenleri sahiplenmekten VAZGEÇİN! Daha anlayışlı olma ve yalnızca sizi doğuştan anlayan insanlarla kaynaşma ihtiyacı ve tam tersi bırakmanız gereken kişileri fark etme zamanı bu duygusal ay ışınları altında güçlüdür. Bu ayın Dolunayı ile çevrenizdeki arkadaşlarınızı sevdikleriniz ile ilişkileri yapılandırma zamanı ama aynı zamanda sizi tam olarak "anlamayan" kişilerle de potansiyel olarak bağlarınızı koparabilirsiniz. Ayrıca şimdi umutlarınızı ve hayallerinizi de kontrol etme zamanı. Bu ay bir dileğinizi gerçekleştirmeyi hedefleyin ve bir sonraki güzel hayalinizi nasıl hayata geçireceğiniz üzerinde çalışın. bir ekibin parçası gibi hissetmenin mutluluğunuzun ayrılmaz bir parçası olduğunu fark ederek başkalarıyla yakın işbirliği içinde olacaksınız. 

İKİZLER:
Bu ay ışığınızı saklamayın. Bu Dolunay uzun huzmelerini üzerinizde  ve sizi özellikle işte ilgi odağı haline getirirken, yine de dikkat çekmeyi imkansız bulabilirsiniz. Mevcut görevinizde yükselmek için kendinizi ileriye taşımaya karar verebilirsiniz harekete geçme zamanı.  Dolunaylar genellikle tamamlanmayı ifade ettiğinden, daha yaratıcı kariyer gerçekleştirme için başka bir yere bakmayı seçebilir ve yeni işlere yönelebilirsiniz. Sınırları aşmaktan veya başkalarının kendi güç peşinde koşmalarına izin vermekten sakının. Sırları açığa vuracak veya istenmeyen görüşler veya tavsiyeler sunacak kadar ulu orta konuşmalardan uzak durun ayrıca herhangi bir şeye aşırı düşkünlük konusunda da dikkatli olun. Bu Dolunay ile   profesyonel olarak doruk noktasına ulaşabilirsiniz. Uğruna çalıştığınız tanınmayı alamıyorsanız, en iyi nasıl ilerleyeceğiniz konusunda oyunun kurallarını değiştiren bir kavrayışa sahip olabilirsiniz.

YENGEÇ:
Bu Dolunay, bugünlerde büyük dünyada "dışarıda" neler olduğu konusunda daha temkinli olabileceğinizi gösteriyor. Kapınızın dışındaki ani sınır eksikliğinden bunalmış veya korkutulmuş hissedebilir ve hala  nahoşlar fikrine karşı aşırı duyarlı olabilirsiniz. Bu konuda yalnız değilsiniz, bu yüzden aklınızı karıştırmak için gelen haberlerin ve gerçek olmayan bilgilerinin ağırlığına boğulmuş hissetmeyin. Sizi dengede tutmak için farkındalık veya kazandıracak aktivitelere yönelin ve kendi maneviyatınıza uyum sağlayın. Son zamanlarda yaratıcıysanız, bir sanat eserine veya anıya son rötuşları yapmak için bu Dolunay'ı kullanın. Uğraş verdiğiniz yasal bir durum da sona erebilir. Sizin için en önemli şey, şimdi kendi göz kırpan konfor bölgenize kapanmak değil, yavaş yavaş açılmak ve yeniden öğrenmeye, büyümeye ve gelişmeye başlamaktır.  İş hayatınızda  doğru bilgiyi özümsemek ve arkadaşlarınızla heyecan verici fikirler üzerinde beyin fırtınası yapmak için güzel bir zaman olacak başarıya giden yolu bulduğunuz zamanlardasınız.

ASLAN:
Bu dolunayda size zarar veren arkadaşlarınızı alışkanlıklarınızı bırakmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Tutku, yakınlık, güven duyduğunuz kişiler ile ilişkilerinizi yeniden yapılandıracaksınız. Sizi gerçekten seven insanların önemini daha iyi kavrayacak mutluluğunuzdan rahatsız olan sahte dostların gerçek niyetini öğreneceksiniz. UYANIYORSUNUZ. Bu Dolunay sizin için süper duygusal bir zaman olabilir, ancak ortaya çıkan herhangi bir durumla barışmak için de en iyi zaman. Birine şimdi borç para verirseniz, geri verilmemesine hazırlıklı olun ve şimdi kendinizi çok fazla borçlandırmaya karşı dikkatli olun. İş hayatınızda  sorunlar çözümleniyor ve gökyüzü bu dolunay ile sizleri bir sonraki seviyeye taşımaya ve yol boyunca beklenmedik bir tanınma kazanmaya hazır hale getiriyor. Aşk hayatınızda ise SEVİN.

BAŞAK:
En yakın ilişkileriniz bu ayın Dolunay ışığı altında incelemeye hazır. İyi işleyen ortaklıklar, sadece birbirinizin cümlelerini tamamlamakla kalmayıp, birbirinizi tamamladığınızı hissettiğiniz bir duruma gelebilir. Dolunay'a sıklıkla eşlik eden artan duygusal durum, şimdi sağlam bir ortaklıktan daha az çatlakları da gösterebilir ve bu olursa, kendi yollarınıza gitme zamanı gelebilir. Bu, romantik ve iş bağlantıları için geçerlidir ve ayrıca  rakipler veya alanınızı istila etme veya sınırları aşma eğiliminde olan herkesle ilgili sorunları vurgulayabilir. Olayları sadece kendi bakış açınızdan değil, onların bakış açısından gördüğünüze şaşırabilirsiniz ve sonunda karşılıklı anlayışa dayalı bir yol bulabilirsiniz. Bu Dolunayda   benlik duygunuzda durmak ve büyük resim hedeflerinizi destekleyen bir inanç sıçraması yapmak için özel, bir fırsat sunuyor. Tereddüt etmeden bir sonraki aşamaya geçmek için güçlü hissedeceksiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olun iyi niyetiniz özel yaşamınızda problemelere sebebiyet verebilir dikkatli olmalısınız.

TERAZİ:
Bu Dolunay ile yaşam hedefini tamamlamak, kötü bir alışkanlığı kırmak veya zihinsel ve fiziksel sağlığınız için çok daha sağlıklı bir şey için çalışma ortamınızı iyileştirmek veya değiştirmek için iyi bir ay. Bu ayki Dolunay, zindeliğinizi ve canlılığınızı belirleyerek, son zamanlarda kendiniz ile kavga haline geldiyseniz, sizi iyileştirmeye davet ediyor. Herhangi bir yeni sağlık veya çalışma rutinine girebilir başarı sağlayabilirsiniz. Tabii ki, anında sonuç almak isteyeceksiniz, ancak bu, tüm güvensizlikleriniz üzerinde oynayan Dolunay olacak, bu yüzden şimdi 'sakin olun ve motivasyonunuzu yüksek tutun. Evcil hayvanlarınız varsa, onları da şimdi ekstra ödüllendirin. Özel yaşamınızda ise haksızlık etmemeli anlayışlı yaklaşımlar içinde olarak ilişkinize emek vermelisiniz.

AKREP:
Bu ayın duygusal Dolunayı, romantizm ve yaratıcılık bölgenize çarparak, potansiyel olarak aşka daha iyi bir bakış açısı ve güvenle yaklaşmanızı bunun yanı sıra  sanatsal arzularınızı ve yeteneklerinizi geliştiriyor. İlişkilerde romantizm size şu anda en yüksekleri veya en düşükleri getirebilir, bu ilişkiye bağlı kalmanız veya cehennemden çıkmanız gerekip gerekmediğine karar vermenize yardımcı olabilir. Şimdi de yaratıcı bir zirveye ulaşabilir veya ilgi alanlarınızı ve enerjinizi yepyeni bir sanatsal ortama aktarmaya karar verebilirsiniz. Aşırıya kaçmak mümkündür, bu yüzden harekete geçmeden  önce iki kez düşünün, ültimatomlardan uzak durun  kelimelerinizde seçici davranın doğru görünen ancak işler sakinleştiğinde pişman olabileceğiniz taahhütlerde bulunun. Mümkünse, hayatın her alanında her şeyi hafif ve eğlenceli tutun ve bu yoğun ay enerjisi altında ne kadar zor gelse de dramatik yaklaşımlar içinde olmaktan kaçının.

YAY:
Dolunay'ın etkisi ie sizi zorlayan pek çok baskı sona erebilir. Sonunda, kendinize ait bir köşe bulmak huzur ve sessizlik içinde yaşayabileceğiniz bir sığınak yapmak için 'konfor için çok kalabalık' bir daireden kaçıyor olabilirsiniz. Evinizi iş yerinizi yenileyebilirsiniz bu dolunayda sizler için iyileştirici bir enerji var, böylece eski aile sorunları, kötü alışkanlıklar veya kalıtsal ancak modası geçmiş inançlar nihayet ele alınabilir. İşler duygusallaşabilir, bu nedenle kalbinizde  biriken tüm gerilimi atmanıza yardımcı olacak iyi bir ağlamanın tadını çıkarabilirsiniz. 'Yeni normal' ev hayatınızın - ve genel olarak hayatınızın - nasıl olmasını istediğinizi hayal etmek muhtemelen şimdi de mümkün. Meydana gelen ilham parıltıları, kaderinizi veya karmanızı takip etmenize yardımcı olacak ipuçları olabilir, çünkü bunlar sizi nerede ve nasıl yaşamanız gerektiğine yönlendirecektir.

OĞLAK:
Bu ayki Dolunay sayesinde bu ay iletişim, kısa yolculuklar, komşular,  başkalarına anlatılacak şeyler ve hatta kardeşlerle (eğer varsa) çok fazla şey olabilir. . Bu alanlardan bir veya daha fazlasıyla bağlantılı durumlar, nihayet sizi devam eden bir sorunun üstesinden gelmeye yöneltebilir veya diğer tarafın bakış açısını takdir etmenize olanak tanıyan karşılıklı bir anlayış sunmanıza neden olabilir. Aşırı bilgi yüklemesi ve sesinizi duyuramamanız olasıdır ve ardından gelen hayal kırıklığı sizi ağlatmak için yeterli olabilir. Şimdi gerekli olmayan şeyleri ayarlamaya çalışın ve her yöne çekilmek yerine, şu anda sizin için gelen en önemli mesajları ayarlayın. Özel yaşamınızda ise tek taraflı kararlar almaktan uzak durmalısınız.

KOVA:
Dolunayın sizi paranız söz konusu olduğunda çılgınlık eylemlerine itmemesine dikkat edin. Kaynaklarınızı olduğundan fazla tahmin etmek ve sonunda her şeyin yoluna gireceğini hayal etmek gibi, aşırı harcama yapmak da olasıdır. Diğerleri, onları finansal olarak kurtarmak için size gelebilir, ancak hafife alınabileceğiniz ve paranın size geri döndüğünü göremeyebileceğiniz için herhangi bir acıklı hikayenin satır aralarını okuyun. Bu aynı zamanda kendinize nasıl değer verdiğinize dair bir gerçeklik kontrolü için de iyi bir zamandır. Kendinizi yargılamayın veya sizi yalnızca nasıl göründüğünüze, hareket ettiğinize veya neye sahip olduğunuza göre değerlendirenlere dikkat etmeyin, çünkü şu anda temel güvenlik, istikrar ve rahatlık ana hedeflerinizdir. Özel yaşamınızda da aile meselelerinde de söyleyen değil dinleyen taraf olmalı kararlarınızı bundan sonra netleştirmelisiniz.

BALIK:
Kendi burcunuzdaki Dolunay sayesinde bu ay bir gözyaşı tsunamisi olabilir. Kişisel bir hedefe ulaşabileceğiniz için bunlar mutluluk gözyaşları olabilir, ancak Dolunaylar genellikle bitişler ve kapanışlarla bağlantılı olduğundan, devam edebilmeniz için zirveye ulaşması gereken size özel bir durum olabilir. Sorumlulukların gereğinden fazla yüklendiğinizi veya alternatif olarak önemli bir karar verme sürecinden dışlandığınızı hissedebilirsiniz. Her iki durumda da, olayları aşırı dramatize etmekten veya kendinizin veya başkalarının sırlarını ifşa etmekten kaçının. Bunu duygusal bir arınma fırsatı olarak düşünün, böylece mevcut yoğunluk sona erdiğinde güvenle devam edebilir ve bu aşamayı geride bırakabilirsiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık