Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Temmuz 2022 Gökyüzü Enerjileri

Temmuz ayına ultra hassas 28 Haziran Yengeç Yeni Ayının kuyruk ucunda giriyoruz . Takvim Temmuz'a dönerken biraz yorgun hassas hissediyor olsak da, Sirius Portalından yüksek frekanslı bir enerji patlaması aldığımızda işler hızla değişecek  her birimiz için.

4-5 Temmuz'da zirveye çıkan Sirius Portalı, Ruhumuzun yeniden şarj olduğu ve bir kurtuluş hissi hissetmemize izin verdiği bir zamandır. Bu enerji portalı, Temmuz ayının en önemli olaylarından biri olacak ve ileriye dönük yolumuz hakkında indirmeler almamıza da yardımcı olabilir.

13 Temmuz Süper Dolunay'a yaklaşırken, işler biraz ağır gelmeye, hatta takılmaya başlayabilir. Tabağımızı aşırı yüklediysek veya çözülmemiş sorunlar birikiyorsa, bunun tüm ağırlığını hissetmeye başlayabiliriz. Neyse ki, bu Dolunay zamanımızı nasıl geçirmek istediğimiz konusunda sınırlar belirlememize ve sorumluluk almamıza yardımcı olacak.

22 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçerken, işler hafifleyecek ve işten uzaklaşmamıza ve oyun oynamamıza izin verecek! 28 Temmuz Aslan Yeni Ayına ulaştığımızda bu eğilim devam edecek, çünkü biraz tatlı, hafif enerji taşıyor.

Ay, Uranüs ve Kuzey Ay Düğümü'nün kavuşumlarının zirvesine ulaşmasıyla sona eriyor . Bu enerji kombinasyonu, 2022'nin özelliklerinden biridir ve bir miktar istikrarsızlık ve yorucu enerji yaratsa da, özellikle kolektif düzeyde bizi en yüksek yolumuza yaklaştırır.

İşte Temmuz 2022 için önemli tarihler...

Temmuz Astroloji 2022
4-5 Temmuz - Sirius Portalı
Eski astrologlar, göklere açılan bir portal olduğuna inanıldığı için Sirius'u Ruhsal Güneşimiz olarak adlandırdılar. 4-5 Temmuz 2022'den itibaren Güneşimiz Sirius ile hizalanacak, yolumuza yüksek frekanslı enerjiler gönderecek ve onun göksel titreşimlerini tüm ruhumuzla hissetmemize  izin verecek. Fiziksel bedenimizi ısıtan Güneşimiz ve ruhsal bedenimizi ısıtan Sirius birleştikçe bedenimiz ve ruhumuz arasında rahatlatıcı bir denge ve uyum bulabiliyoruz. Sirius'tan gelen galaktik enerjiler de bize güç vererek yeniden şarj olmamıza ve yeni ilhamlar bulmamıza yardımcı olabilir. Modern astrolojide Sirius, özgürlük ve teknolojik gelişmelerle ilişkilendirilir. Bu enerjiyi teknoloji alanındaki yeniliği desteklemek ve daha büyük bir yaratıcı özgürlük bulmak için de kullanabiliriz. Eğer Yıldız Tohumunuzu hissediyorsanız, Sirius'un gelişmiş bir uzaylı ırkına da ev sahipliği yaptığına inanılıyor.kökenleri Sirius'tan geliyor, bu, Sirius armağanlarınızla yeniden bağlantı kurmanız için bir güç zamanı olabilir. Sirius Portalı hakkında daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz .

7 Temmuz - Vesta Gerilemesi
Bu ay geri hareket eden üç asteroitimiz var ve Vesta ilk. Vesta, Ocak ve Ateş Tanrıçasıdır. Onun astrolojik sembolü, kendi iç yaşam gücü enerjimizi, tutkumuzu ve gücümüzü temsil eden bir alevdir. Aynı zamanda cinsel özgürlüğü temsil eder ve cinselliğimizi ifade etme özgürlüğümüzü ateşler. Vesta'nın enerjisi hem Başak hem de Akrep ile çok bağlantılıdır. O gerilemeye girerken, cinselliğimizle ilgili sorunların yüzleşmek üzere yükseldiğini fark edebiliriz. Dikkatimizin ev ve aile hayatımıza kaydığını da görebiliriz.

13 Temmuz- Oğlak Burcunda Süper Dolunay
Bu, üçlü bir dizideki ikinci Süper Dolunay. Süper Dolunaylar güzeldir ve Dünya'ya yakındır, etkilerini arttırır. Dolunaylar bizden bir şeyler çeker ve onları detoks, salıverme ve aydınlanma için güçlü bir zaman haline getirir. Bu Dolunay çevresinde, eylemlerimizin sorumluluğunu üstlenmemizi isteyen bazı zorlu sevgi enerjisi var. Plakaya adım atmak ve istediğimiz veya ihtiyacımız olan şeyin sahipliğini almak için çağrıldığımızı hissedebiliriz. Sıkışmış veya durgun hissediyorsak, bu Dolunay olumlu bir değişim getirebilir, ancak işleri harekete geçirmek için inisiyatif almamız gerekecek.

19 Temmuz - Kiron Retrosu
Chiron , yaralı şifacı olarak bilinir, Koç burcunda geriye doğru hareket ettiğinden, şifa yolculuğumuz söz konusu olduğunda bize düşünme hediyesi verilir. Kendimizi geçmiş acıları ele almaya veya çözmeye ihtiyaç duyabilirken, bu enerjiyi kutlamak için de kullanabiliriz! Kendimizi daha dengeli, daha merkezli ve daha sevgi dolu varlıklar haline getirmek için yaptığımız sıkı çalışmayı genellikle kutlamayız ve hatta kabul etmeyiz! Ne kadar yol kat ettiğimizi hatırlatmak için Chiron Retrograde'i kullanabiliriz. İyileştirdiğiniz tüm yolları kutlamak için bir noktaya gelin.

22 Temmuz- Aslan Sezonu Başlıyor
Hassas Yengeç Mevsimini bitirip ateşli Aslan Mevsimine geçtiğimizde bir hafiflik hissedebiliriz. Aslan Mevsimi, iç ateşimiz, tutkularımız ve yaratıcılığımızla bağlantı kurmakla ilgilidir. Aslan aynı zamanda neşeyi ve oyunu ön planda tutmamıza yardımcı olabilecek eğlenceyi seven bir enerjidir! 2022'de Güneş Aslan'a geçerken , besleyici enerji getirmesi ve öz bakımı önceliklendirmemize yardımcı olmasıyla bilinen Tanrıça asteroit Ceres ile de aynı hizaya geliyor.

25 Temmuz - Juno Retrograd
Juno , bu ay geri giden üçüncü asteroit. Juno, evlilik ve ilişkilerle bağlantılı bir Tanrıça Asteroittir. Gerilemeye girerken, ilişkilerimizde konuşulmayan sorunlar yüzeye çıkabilir. Asteroit enerjisi genellikle süptil olsa da, yarının Venüs kavuşumu Kara Ay Lilith bu enerjiye katkıda bulunabilir.

26 Temmuz - Venüs ve Kara Ay Lilith Kavuşumu
Venüs kavuşumu Kara Ay Lilith ilişkilerimize ışık tutabilir ve gizli ya da çözülmemiş sorunları yüzeye çıkarabilir. İşler halının altına süpürüldüyse, Venüs ve Kara Ay Lilith'in birleşimi onlarla yüzleşmemize yardımcı olacaktır. Tam olarak nerede durduğumuzu bilmemize yardımcı olduğu için, her şeyi o halının altından alıp açığa çıkarmak her zaman daha iyidir. Kolektif düzeyde, Venüs ve Kara Ay Lilith'in bir araya gelmesi, kadınların sağlık sorunlarına ve cinsiyet eşitsizliklerine dikkat çekebilir.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay
Aslan Yeni Ayı tatlı, onarıcı enerji taşır! Bu, kendimizi beslemeye ve kişisel bakıma odaklanmamızı teşvik edecek güzel bir Yeni Ay. Aşırıya kaçtıysanız, bu Yeni Ay daha fazla denge oluşturmanıza yardımcı olacaktır. İlişkiler, son günlerde aklınızın ön saflarında yer alıyor olabilir, ancak bu Yeni Ay, herhangi bir zorluğu yumuşatmaya yardımcı olabilir. Aslında bu Yeni Ay, varlığınıza hafiflik getirmeyi ve sizi dolduran şeylere zaman ayırmayı destekliyor.

28 Temmuz-Jüpiter Retrosu
Jüpiter Koç burcunda geri hareketine başlayacak ve yavaş yavaş Balık burcuna geri dönecek. Bu, Jüpiter'in önümüzdeki 12 yıl boyunca Balık'a son girişi olacak, bu nedenle Jüpiter, ayrılmadan önce tüm hediyelerini teslim ettiğinden emin olmak isteyecektir! Bu enerji hakkında daha fazlasını buradan okuyabilir ve tam Jüpiter Retrograd tahmininiz için bizi izlemeye devam edebilirsiniz!

31 Temmuz- Uranüs Kuzey Düğümü kavuşumu
Bu, ayın en büyük kozmik enerjilerinden biridir. 31 Temmuz'da zirve yapmasına rağmen, ay boyunca demlendiğini hissedeceğimiz bir şey. Uranüs'ün Kuzey Düğümüyle kavuşumu, huzursuz edici enerjiyi harekete geçirerek, işleri çok belirsiz veya kararsız hissettirebilir. Uranüs uyanış gezegenidir ve Kuzey Düğümü en yüksek kaderimizi temsil eder, bu yüzden bizi en yüksek kaderimize uyanmaya zorlamak için her türlü rahatsız edici veya dengesiz enerji oradadır!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık