Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Satürn R Geri Hareketine Başlıyor

Satürn her yıl geri hareketine girer, ancak 4 Haziran ile 22 Ekim arasındaki bu geri hareket, Satürn'ün önümüzdeki 28 yıl boyunca Kova'da son gerilemesi olduğu için çok özeldir. Bu, Satürn'ün Mart 2023'te Balık için Kova'dan ayrılmaya hazırlanmadan önce üzerinde çalıştığımız dersleri gerçekten gözden geçirmek için son şansı olduğu anlamına geliyor.

Satürn, zodyakın katı öğretmeni olarak kabul edilebilir. Bazı zorlu dersler çıkarsa da, bunlar her zaman büyüme adınadır ve tüm potansiyelimize ulaşmamıza yardımcı olur. Satürn aktif olduğunda, bazı sert uyanışlar getirebilir, ancak aynı zamanda plakaya çıkıp işi yapmaya istekliysek birçok ödül de getirebilir.

Bu, Satürn'ün bir süreliğine Kova burcundaki son geri gidişi olacağı için, ödevlerimizi yaptığımızdan, sınıfa geldiğimizden ve derslerimize çalıştığımızdan gerçekten emin olacak!

Kova'daki Satürn'ün hayatınızda hangi dersler üzerinde çalıştığını merak ediyorsanız, bu Satürn döngüsünün önemli tarihlerine ve o zamanlar hayatımızda hangi temaların olduğuna bir göz atabiliriz.

Size bir başlangıç noktası vermek için, Satürn'ün tadı tamamen sorumluluk almak, yaptığımız eylem ve kararlara sahip çıkmak, yapı oluşturmak, sınırlar koymak, miraslar inşa etmek, baba veya baba benzeri figür meseleleri ve kendi kişisel bütünlüğümüze saygı duymakla ilgilidir.

Kova Döngüsündeki Satürn
Satürn ilk olarak 22-23 Mart 2020'de Kova'ya girdi. Hepimizin bildiği gibi, Mart 2020 küresel bir pandeminin başlangıcıydı ve bu özel Kova'daki Satürn döngüsüne kazınmıştı.

Benim tahminim, Satürn resmi olarak Mart 2023'te Kova'dan tamamen ayrıldığında, pandeminin resmi sonunu getirecek.

Mart 2020'deki kendi hayatınıza geri dönerseniz, bu zaman zarfında meydana gelen temalar, Kova'daki kendi kişisel Satürn yolculuğunuzun ilk tohumları olurdu.

Bir günlük veya günlük tutuyorsanız, o sırada ne hakkında yazdığınızı görmek için geriye bakın, çünkü bu, Satürn'ün Kova'da sizin için sakladığı her şeyin tohum aşaması olurdu.

Bu Satürn döngüsündeki bir sonraki önemli tarih, Satürn geri gittikten sonra tekrar Kova'ya girdiği Aralık 2020 idi. Satürn'ün bu ikinci giriş noktası, Jüpiter ile hizalandığından ve Büyük Birleşim olarak bilinen şeyi yarattığından özellikle hayırlıydı.

Büyük Kavuşma, hala üzerinde çalıştığımız yeni bir kozmik döngüyü harekete geçirdi, ancak o sırada hayatınızda demlenen her şey, öğretmenimiz Satürn tarafından ekilen başka bir tohumdu.

Bu Satürn döngüsündeki bir sonraki önemli tarih, Satürn'ün Kova'da ilk tam geri gidişini yaptığı Mayıs 2021'di ve ardından Satürn'ün tekrar doğrudan konuşlandığı Ekim 2021'di.

Bir kez daha, bu zaman zarfında hayatınızda hangi temaların olduğunu düşünün. Akla ne gelir? Satürn döngüsündeki diğer önemli tarihlere benzer bir deseni bir araya getirebiliyor veya herhangi bir şey fark edebiliyor musunuz?

Bizi şimdiki zamana getiren bir sonraki önemli tarih, Satürn istasyonları geri giderken Haziran 2022 olacak. Döngüyü tamamlamak için, izlenecek gelecek tarihler Ekim 2022 ve daha sonra Satürn'ün Kova'dan son ayrılışını yaptığı Mart 2023'te olacak.

(Kolaylık olması için, bu Satürn Kova'daki tüm önemli tarihlerin bir listesini aşağıda ele alacağım.)

Tüm bu tarihler boyunca, Satürn'ün size aktardığı temaları, kalıpları ve dersleri bir araya getirebilirsiniz.

Satürn zor işi yapmamızı sağlasa da, bizi yeryüzüne indirir, şeyleri pratik bir şekilde düşünmemizi sağlar, yaşamlarımızda yapı ve düzen oluşturmamıza yardımcı olur ve yaptıklarımızın sorumluluğunu almamızı sağlar. Bu hayattan gerçekten çıkmak istiyoruz.

Satürn'ün işini yaptığımızda, genellikle kendimizi yeni potansiyellerin kilidini açarken, yeni bir olgunluk düzeyine ulaşırken ve ödüller alırken buluruz! Aslında, ne zaman bir gerileme periyodundan sonra Satürn istasyonları yönlense, her zaman bir hediye bırakır! Bu nedenle, Kova'daki son Satürn Retrosunu yaşadığımız 23 Ekim 2022'de hediyenizi bekleyin.

2020-2023 Kova Döngüsünde Satürn'ün Önemli Tarihleri
Kendi hayatınızın temalarının izini sürerken, belirli tarihten en az iki hafta öncesini ve iki hafta sonrasını dikkate almanızı öneririm.

22 Mart 2020 - Satürn Kova burcuna geçiyor
10 Mayıs 2020- Satürn Kova Burcunda Geri Harekete Geçiyor
28 Eylül 2020- Satürn istasyonları doğrudan Oğlak burcunda
17 Aralık 2020 - Satürn Kova'ya yeniden giriyor
22 Mayıs 2021 - Satürn retroya giriyor
10 Ekim 2021 - Satürn istasyonları doğrudan
4 Haziran 2022- Satürn retro hareketine giriyor
23 Ekim 2022- Satürn istasyonları direkt
7 Mart 2023- Satürn Kova'dan ayrılıyor
Not: Satürn Kova'da döngüsü sırasında 28-30 veya 57-59 yaşına girdiyseniz, bu sizin için daha önemli hale getirecektir!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık