Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Şubat 2021 Gökyüzü Enerjileri

Yana Yana KÜLE dönenlerin Hak ve Adaletten Mükafatını alacakları bir ay bizleri karşılıyor.  Şubat 2021, ilk bakışta zorlayıcı görünen enerjileri barındırmakta bizler için öngörülemeyen olaylar ile karşı karşıya kalabileceğimiz bir ay toplumsal ve dünya genelinde. Tahmin edilemez çünkü Güneş, Merkür ve Venüs, Satürn Kova burcunda ki seyri ile bu enerji bizlere beklenmedik olaylar yaşatabilir. Bu geçişler  Dünya ve ülkemiz açısından değerlendirdiğimizde toplumlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Liderler otorite konumunda ki kişiler iklimler siyasi arena LGBT inançlar ile ilgili alanlarda büyük değişiklikler yaşanabilir. Bu enerjiler siyasileri yöneticileri dini liderleri fazlası ile etkileyecek enerjileri barındırmakta. Dünya genelinde, Liderleri yerinden etme girişimleri suikastlar siyasi entrikalar yoluyla iktidardan düşürme gibi eylemler söz konusu olabilir. Özellikle de doğa olayları denizlerde büyük fırtınalar sudan havadan gelecek hastalıklar zararlar bu tutulmanın işaret ettikleri arasında.

Gaz, buhar, yağ, su ve diğer sıvılar, kimyasallar ve plastik içeren maddelerden kaynaklı zararlar söz konusu olabilir ayrıca bu enerji toplumları etkileyecek nitelikte suların kirliliği,  zehirlenmeler deniz kazaları ve boğulmalar ile ilgili trajedileri tetikleyebilir. Gezegen geçişleri özellikle  yanıltıcı pek çok haber spekülasyon toplumlar arasında panik yanılgı ve öfke ile ani olayların gelişmesine neden olabilir. Ön planda olma arzusunda ki kişilerin kendilerini dünyanın merkezinde gibi aldıkları yanlış, mantıksız, kötü düşünülmüş girişimler maddi ve manevi kontrol edilmesi güç durumlara neden olabilir. Ayrıca Mistik gezegen Neptün’ün bireysel olarak   bağımlılıklar güven sarsıcı durumlar, gizli eğilimleri gün yüzüne çıkabilir. İkili ilişkilerde konuşan değil dinleyen taraf olunmalı pire için yorgan yakmak pişmanlıklara nederi olur. 

AŞK bu  enerjilerden dolayı yaralanabilir. Tabi AŞK la beslenen ruhlarda. Dedikodular ihanet, alkol, gayri ahlaki birliktelikler, yolsuzluklar, entrikalar dolandırıcılık ile ilgili konuları ortaya çıkaran olaylara tanıklık edebiliriz.  Kendine de sevdiklerine de DÜRÜST olanlar kazanacaklar bu ay boyunca. Kendini çok iyi gizlemiş hasta ruhların bambaşka bir kimlikle belki de uzun yıllar boyunca takındığı maske ile saygınlık ve kazanımlar elde etmiş kişilerin heyecan yaratacak sırlarının ortaya çıkması ile büyük şaşkınlıklar yaşayabilir başkalarından önce kendimizi tanımamız gerektiğinin farkına varabiliriz.  18 ve 27 Şubat tarihleri arasında Ankara güney güney doğu özellikle Kuzey Batı’da ve ülkemizin güney batı bölgeleri bu enerjiden daha yoğun etkilenebilir. Şubat ayının son haftasında daha fazla depremler olabilir, deniz felaketleri ve halkı kutuplaştırabilecek olaylar yaşanabilir.

AYRICA: İletişimin Gezegeni Merkür R Durağıan konumda  Bilgi, iletişim ve seyahatlerle iptal gecikme sorunlara ve Aile, ev, sahip olunan mülkler, kökler, gelenekler, ile ilgili güçlü, tutkulu, enerjileri  reaksiyonları tetikleyen olayları daha önemli bir hale getirebilir ve bu alanlarda yaşanan pek çok konu gündemimiz de yer alabilir. Kıldan ince Kılıçtan keskin bir yoldur, SIRAT KÖPRÜSÜNÜNDEN GEÇEBİLMEK, Dürüstlük Birlik ve Kendimizle yüzleşmek ile başlar! Yalansız riyasız özün güzelliğini dünyevi hırslardan arındırmakla belirleyeceğiz bundan sonraki süreci. Her birimizin kendi içimizde ki 2 lik halinden özgürleşmiş olabilmemiz fazlası ile önem taşımakta.

İyiyi güzeli doğruda birliği ortaya çıkarabilmek için!  Şeytan ve karanlık ruhlarımızı esir aldığı vakit karanlığın hükmü değerlerimizi silip süpürür bilmediğimizin bilincine varıp susturduğumuz vicdanın sesine kulak verdiğimiz an köprüyü geçebilir gerçeğin yalanı yendiği yerde ışığın beyazına kavuşabiliriz! Son derece keskin ve karmik enerjiler ile karşı karşıyayız. Boş vermek mi çaba göstermek mi? kıskançlık ve bencillik ile dünyanın uydusu olduğumuzu düşünüp sadece kendimize odaklanıp hep ben benim demek mi benlikten uzaklaşıp BİRLİK bilincine erişmek mi? İşte bu soru kendimize sormadıklarımızla yüzleştiğimiz an cevap bulacaktır. Şubat son derece önemli enerjileri barındıran bir ay olacak her birimiz için. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık