Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

10 Şubat 2021 Kalp Ritmizin Arşa Ulaştığı Gün

Gökyüzü bugün çok özel enerjileri barındırmakta. Aklınızdan kalbinizden geçirdiklerinize dikkat edin negatif düşünceler içinde olmayın ve seçici olun. Atalarınızdan gününüze gelen tüm karmalardan şifa bulmanız mümkün. Kalbinizin sesi Arşın en yüce makamından duyalacak yarın sabah 05:50 ye kadar. Dönüşüm için hazırsanız arınmaya şifa bulmaya olsun niyetleriniz ve yeni başlangıçlara  yürümek yaşamı yeniden şekillendirmek için dua edin dileklerde bulunun. Gökyüzü kapıları açık şah damarımızdan bize yakın olan yüce Allahtan isteyin eksik dileklerde bulunmayın. Dualarınız da istek ve arzularınızda net olsun.

Gökyüzünün Yeryüzünün  Doğanın EVRENİN  tüm sistemlerinin senkronizasyonunun ilahi uyumunun  bir parçası olduğum için çok şanslıyım. Sağlıkla aldığım her ana her nefese ŞÜKÜR'ler olsun. Yaşadığım her şey için ŞÜKÜR'ler olsun. Hayat sınavının bana verdiği dersler ile şu anki değerlere sahip olduğum için ŞÜKÜR'ler olsun. Tam şu anda  yerlerin göklerin  Dua ve Dilek kapılarının açık olduğu bu değerli AN da Dilek Dua Arzu ve isteklerimizin güzel niyet ve muradlarımızın kabul olmasına niyet ediyorum.

Geçmişimin izlerinden yüreğimin sancılarından Hastalıklardan Hasta Ruhlardan Karanlık Negatif ve Kötü gözlerden düşüncelerden ve bu düşüncede ruhta olanlardan uzaklaşıp arınıp korunduğumuz, Sağlıklı Bereketli Şanslı Maddi Manevi Kazançlı ruhlarımızın bedenlerimizin her hücremiz ile tepeden tırnağa tüm hastalıklı negatif etki ve enerjilerden ŞİFA bulup yenilendiğimiz, Çıkarsız hesapsız  YALANSIZ bizi BİZ olduğumuz için sevenlerin kalplerimiz de hayatlarımızda yanımızda olduğu yüreklerimizin ruhumuzun karşılıklı AŞK ve sevgi ile dolup ÇOK SEVİP ÇOK SEVİLİP SEVGİNİN BÜTÜNLÜĞÜNDE Tamamlandığımız özü sözü bir insanlarla mutlu olup mutlu edip korunduğumuz BİR olduğumuz BİZ olduğumuz AŞK ile maddi manevi zenginliklerimizin arttığı MUCİZELER yaşayacağımız harika günlerimiz olsun.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık