Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

17 Aralık 2021 Satürn Uranüs Enerjisi

Kolektif numerolojiyle uyum içindeyseniz, bugünün Numerolojik sayısı # 567 

Evet! İlerleme, değişim dönüşüm etkileri gökyüzünden yeryüzünü sarmalamakta.

Çarşamba günü, 2021'in 3 Satürn-Uranüs karesinin ilki durdurulamaz bir itme-çekme girdabını tetikleyecek ...

Ve önümüzdeki 10 ay içinde yaşayacağımız güçlü döngülerin habercisi. 

Bu hararetle beklenen, süper nadir bir gök olayı, iki çatışan enerjiyi bir araya getirecek. Muhafazakar Satürn, asi Uranüs tarafından sınırlarını zorlayacak.

17 Şubat 2021'de 2021'in en büyük gezegensel etkinliklerinden biri karşımızda olacak. 2021'in 3 Satürn-Uranüs Meydanı'ndan ilki Çarşamba günü gökyüzü semasını aydınlatıyor ve yeni bir dönemin başlangıcına işaret ediyor… ve bunu görmezden gelemeyeceksiniz!

Önemli an 2021'in geri kalanının tamamını belirlediğinden, paradigma değiştiren enerjinin dalgaları tüm dünyada hissedilecek.

İnanılmaz bir çekim hissi kozmosa yüklenecek ve statükoyu sorgulamaya, sınırları zorlamaya ve sosyal normlara meydan okumaya zorlandığınızı hissedeceksiniz  'Muhafazakar köşede' Satürn ve her dönüşte kaosa neden olmaya çalışan Uranüs ile, 2021 boyunca sürekli olarak eski ve yeni arasında seçim yapmak zorunda bırakacak bizleri en iyisi DENGE için KÖPRÜYÜ Kurabilmek.

Ama bu mutlaka kötü bir şey değil.

Kesin olan bir şey var, DEĞİŞİM geliyor…

Ve Satürn ve Uranüs her şeyi etkiliyorsa , nesnelerin nasıl olduğunu ve nasıl olabileceğini sorgulama yeteneğiniz, aslında daha bilinçli ve düşünülmüş kararlar vermenize izin verecektir.

Kolektif için iyi olan. Ve bir birey olarak iyiyi sevgiyi seçenler için çok özel bir DÖNÜŞÜM zamanı.

Bununla birlikte, takip etmek kolay olmayabileceğinden yeni girişimlere çok hızlı başlamaktan kaçının. Eylemleriniz en derin ihtiyaçlarınızla uyumlu olduğu sürece dürtüyle hareket etmek sorun değildir. Ancak yanlış kararlar girişimler, hatalara yol açabilir. "Ne pahasına olursa olsun özgürlük" zihniyetiyle hareket edilmemeli, çünkü bu geniş ve asi enerjilerin ortasında tüm kararlarınızda çok titiz davranmanız çok önemlidir.

SATÜRN MEYDANI URANÜS HİZALANMASI SIRASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Yenilik yapmanın ve yeni şeyler öğrenmenin en iyi zamanı. Zihninizi yeni fikirlere ve işleri yapmanın alışılmadık yollarına açın.
Önemli kaynakların tehlikede olduğunu düşünüyorsanız asla çok fazla yeni şeyi yapmaya kalkışmayın.
Ve tüm yıl, disiplin ve kaos arasındaki savaşı izleyeceksiniz. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık