Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Ocak 2021 Aslan Dolunayının Etkileri

*Kendin ile hayatla  çatışma
*Çözüm için çabala
*Akışa ayak uydur
*Kaybetmeden değer BİL
*Sev önce kendini sonra seni sevenleri
*Var olan maddi manevi duygusal değerlere SAHİP ÇIK!

ATEŞ GRUBU BURÇLAR: Koç, Aslan ve Yay:  ASLAN DOLUNAYI sizin için kaygı  şüphe korkuları alt etmek yenilenmek anlamına geliyor fark edebildiğiniz doğru seçimler yapabildiğiniz sürece kendiniz ile yüzleşmek sizleri   tedirgin edebilir korkularınızda hayatınızı hırpalamaya son vermenin tam zamanı şimdi. Bu rahatsızlığın sizi amaçlarınız işiniz ve özel hayatınızda ki isteklerinizi gerçekleştirmek için daha derin bir dönüşem yönlendirmesine izin verin. Hayat  fırsatlar getiriyor ve bu değişim geç kalınmadan değerlendirilmeli mutlu ve başarılı olmak için.

HAVA GRUBU BURÇLAR: İkizler, Terazi ve Kova:  ASLAN DOLUNAYI sizin için gergin enerjileri tetikleyebilir öfke kibir ne kendinizde ne çevrenizde olmamalı kontrolü sağlamanız önem taşımakta.  Gerilim yükselirse zarar görür zarar verirsiniz, Başak Yeni ayı ile evrenle niyetlerinizi netleştirmenin iyileştirmenin tam zamanı. Alışkanlıklarınızı gerginliklerinizi dönüştürmeniz mümkün. Keskin çıkışlar ani iş değişiklerinden uzak durup var olan şartları iyileştirmeye çalışmalısınız.

TOPRAK GRUBU BURÇLAR: Başak burcu, Oğlak burcu ve ya Boğa burcu iseniz, ASLAN DOLUNAYI sizlere yüksek bir bilinç kimin iyi kimin kötü olduğunu fark ettirecek gerçekten neye ihtiyacınız olduğunuz aradığınız  maddi manevi duygusal olumlu etkileri  getirecektir. Bir önceki dolunayın yol tüm sorunları çözümleniyor.  Geçmişten öğrenmeye odaklandığınız sürece, özgürce geleceğinizi yeniden anda kalarak yaşamaya başlayabilirsiniz.

SU GRUBU BURÇLAR Yengeç, Akrep ve Balık, Aslan Dolunayının enerjisini iyi değerlendirmelisiniz. Yalnızca duygularınızın ötesine geçmeye ve pratik olmaya hazırsanız. Arada sırada biraz topraklanmaya ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz ve şimdi tam zamanı. Ruhunuzu bedeninizi dinlendirin işleri ilişkileri iyileştirmek için önce kendinize iyi davranmalı enerjinizi yükseltmelisiniz.

ASLAN DOLUNAYI ile  her birimiz için, Farketme, değerlendirme ve değiştirme zamanıdır, ancak Başak enerjisini en üst düzeye çıkarmamız farkındalığımız ve seçimlerimiz ile ilerlerken kendimize ve başkalarına karşı nazik olmakta yatar . Şimdi , hayallerinizle, özlemlerinizle ve umutlarınızla yeniden bağlantı kurun ve kendi yaşamınızı şifalandırmaya yeni bir sayfa açmaya   başlayın. Yeni ayınız kutlu olsun!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık