Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Ocak 2021 Aslan Burcunda Zorlu Bir Dolunay Gerçekleşecek

28 Ocak 2021 Perşembe günü Yılın ilk Dolunayı Aslan burcunda gerçekleşecek. ZORLU BİR DOLUNAY Bizleri karşılıyor. Bu Dolunayın manevi anlamı, öfke yönetimi ve inisiyatifinizi ve coşkunuzu güçlendirmek için öz denetimizi sağlamak ile ilgili. Aslan Dolunayında  Mars benzeri agresif bir sabit yıldızın enerjisi ve Jüpiter, Mars'ın zorlu doğasını güçlendiriyor.. Bu nedenle, kendinize ve başkalarına zarar verebilecek öfke ve dürtüsellikten kaçınmak için sabır, sorumluluk ve oto kontrolümüzü kullanmamız çok önemlidir.

Dolunayın Anlamı
Ay'ın karşısındaki Güneş , bu ay evresinin sonraki iki haftasında evinizi, ailenizi ve yakın ilişkilerinizi daha keskin bir odak noktasına getirir. İşe karşı ev gibi karşıt güçler ya da ihtiyacınız olana karşı istediğiniz şey, içsel gerilim ve dış baskılar yaratır. Bu, enerjinizi tüketen çatışmalara ve krizlere yol açabilir DİKKAT!

Duygular ve içgüdüler bu dolunayda zirveye ulaşır. Bu nedenle, İşler ve ilişkiler ile ilgili  zorluklarının üstesinden gelmek için artan duygusal gücünüzü ve sezginizi kullanın. Bilinçaltı farkındalık, kişisel ilişkilerinize tarafsız ve dengeli bir bakış açısı kazanmanızı sağlar.  ASLAN Dolunayı ve  Mars  karesi tutkulu arzularınızı karşılamak için anlık duygusal gel gitlere neden olacaktır.  Bilinçaltı dürtüsel olarak harekete geçme dürtüsü, risk almaktan tehlike oluşturur. Yaralanmaktan veya zarar vermekten kaçınmak için ekstra özen gösterilmesi gerekir. Ancak öfkeye tutunmak akıllıca değildir. Unutmamalıyız ki ÖFKE ATEŞTEN  BİR GÖMLEKTİR önce onu taşıyanı YAKAR!

Size acı veren veya sizi tehdit altında hissettiren şeylerle yüzleşmek için cesaret gerekir. Öfke nöbetleri, kazalar, şiddet, kesikler veya yanıklar, Aslan Dolunayının yansımaları arasında. Sizlere önerim korkularınızın duygusal sorunlarınızla başa çıkmamanın sizi alt etmesine izin vermeyin. Çözüm odaklı olun ve karamsarlıklardan kurtulun. Mars kare Jüpiter açıları , yeni projelere başlama ve büyük ölçekli başarıya mutluluğa ulaşmak için gereken riskleri alma şevkini, cesaretini ve inisiyatifini verir bunu iyi değerlendirin. 

Cesur davranışlarınızın sonuçlarını düşünmeden aceleci davranmaktan kaçının. Kelimelerinizi dikkatlice seçin ve önsezi ve strateji kullanın. Bu Dolunayın etkisi ile hangi konuda olursa olsun çok fazla risk almak akıllıca olmayacaktır.
Bu Dolunayın kazananları açık fikirli, sabırlı  pozitif olanlar  olacak. Zorluklar, kendinizi yaşamınızdaki olumsuz, kısıtlayıcı ve sınırlayıcı şeylerden kurtaracak fırsatlara dönüştürülebilir. En iyisi, istediğiniz değişikliği zorlamak değil, değişen koşullara uyum sağlamaktır. İyi düşünülmüş, metodik, sabırlı ve adım adım yaklaşım en iyisidir.

Dolunay Asteroitleri
Dolunay ile birleşen asteroid Hygeia (0 ° 01 conj ) , sağlık, hijyen ve hastalık Ocak 2021 astrolojisinin ana temalarını oluşturur. Koronavirüs salgını büyük olasılıkla artan hastalık ve ölümün yanı sıra hipokondriye, korkulara ve komplo teorilerine ve aşılamaya ve virüsün kendisine neden olacaktır.

Dolunay da Mars'ı kare ve Jüpiter'in açıları,  Dünya genelinde pek çok kişide dikkat eksikliği, artan sosyalleşme ve risk almanın önümüzdeki haftalarda enfeksiyonlarda artışa yol açması riski artar. Covid-19 ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan enfeksiyon riskinin artmasına  neden olabilir.

Dolunay Ocak 2021 Özeti
28 Ocak'taki dolunay Mars ve Jüpiter'in karşısında tutku, coşku ve cesaret, ancak öfke, umursamazlık ve aşırı güvene doğru bir eğilim verebilir•
Duyguları incitmeye, yapılan davranış ve söylemlerden utanmaya, kazalara ve yaralanmalara yol açan dürtüsel eylemlere neden olabilir. Dolunay , Covid-19 enfeksiyonunun yanı sıra cinsel yolla bulaşan hastalıkları ve bunun neden olduğu komplikasyonları artırır.

Aslan Dolunayı hayat yolunuzdaki engelleri belirlemek ve sizin için kötü olan veya artık ihtiyacınız olmayan şeylerden kurtulmak için özellikle iyi bir ay evresidir.

28 Ocak dolunayının etkileri, 11 Şubat yeni ayına kadar iki hafta sürecek.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık