Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Seda Sayan ile Astroloji Röportajı

Bu hafta Türkiyenin en güvenilen hayranlıkla takip edilen benimde çok sevdiğim canım arkadaşım sevgili Seda Sayan konuğumuz.

1.) Nasılsın diyerek sorularıma başlamak istiyorum.

Programlar yeni projeler yoğun bit gündemi var Seda Sayanın biraz bahsedenmisin bizlere ? 
Çok teşekkür ederim bitanem. iyiyim ama çok yoğun geçiyor biliyorsun son anda Yemekteyiz programına başlamış olmak beni çok yoğun bir temponun içerisine soktu. Koşuşturuyorum.

2.) Oğlak burcusun gök bilimi. Astroloji hayatının neresinde gökyüzü enerjilerinden nasıl faydalanırsın?

Evet Oğlak burcuyum. Bunu zaten senin sayende iyice öğrendiler. Senin de sıkı bir takipçinim biliyorsun. Oğlak Burcu ile ilgili yaptığın tüm yorumları inanılmaz dikkate aldığımı da biliyorsun. Tabii herkes gibi beni de gökyüzü hareketleri inanılmaz etkiliyor. Ama seni takip edip senin tavsiyelerine uyarak daha rahat geçirmeye çalışıyorum.

3.) Hayattaki en büyük korkun ve en büyük hayalin nedir?

Hayattaki en büyük korkum, yakınlarımı, sevdiklerimi kaybetmek. En büyük hayalim; ben hayallerinin üzerinde bir hayat yaşayan bir kadınım. Benim çocukluğumda kurduğum hayallerimin bile “kurban olduğum Yarabbim”beni o hayallerimin bile üzerine taşıdı. Artık hayalim çocuğumun iyi bir yuva kurması, baba olması. Artık bunlar benim hayalim.

4.) Seda Sayanın en güçlü ve zayıf yönlerini nasıl tanımlarsın?

En güçlü yanım, çok cesur olmam, korkusuz olmam. Bazen inanılmaz bir duvar örebilirim etrafıma. Bu beni güçlü kılan çocukluğumdan beri sokakta yetişmiş olmamın etkisi. Erkek gibi lafına çok kızarım ben. Kadın gibi kadın, sözünün arkasında olan. Bu memlekette adını altın harflerle yazdırmış bir insanım. Bu benim en güçlü yanım. Kendi kendini korumayı bilen, dik ayakta duran, ekmeğini her türlü kazanan bir kadınım. Çocukluğumdan beri çalıştım ben, hep çalışan bir çocuktum. Ben sadece şarkı söylemedim.Konfeksiyonlarda çalıştım, avukat yanında çalıştım, telefonlara baktım. Çalışan bir kadın olarak hayatıma devam ediyorum. En zayıf yönümse merhametim, çok fazla merhametliyim. Merhametimi ve vicdanımı kullanarak bana her şeyi yaptırabilirler.

5.) Seda Sayan’ı tek cümle ile tanımlar mısın?

Seda Sayan’ı tek cümle ile ben kendimi nasıl anlatayım ama ben  değil de beni sevenler, tanıyanlar; dobra, sözünün arkasında, vicdanlı olarak tanımlıyorlar. Seda Sayan bu.

6.) Sahnenin TV programlarının İzleyiciler için her dönem dikkat çekici olmasının sırrı nedir?

Sahnenin ve televizyon programlarımın her zaman ilgi çekmesi benim çok doğal davranmam. Beni izleyen yada dinlemeye gelen insanlara değer vermem, saygı duymam. O yüzden her şey çok iyi oluyor. Çok değer veriyorum, çok titiz davranıyorum. Her şey 4 / 4lük olsun istiyorum. O yüzden bal tadında geçiyor her şey.

7.) Hayat felsefen nedir?

Hayat felsefem bu hayatta dürüst olmak, doğru olmak. Sana ihtiyacı olanları farketmek, sadece kendin için yaşamamak. Ailenle ilgilenmek, etrafındaki insanları sevmek,korumak,Sarmak, sarmalamak, bir duruş sahibi olmak. Senden sonra seni konuşacakları bir şeyler bırakmak. Benim hayat felsefem bu. Doğru olmak, senden sonra seni konuşacakları güzel şeyler bırakmak.

8.) Seda Sayan Aşk kadını senin kalbinde aşkın tanımı nedir?

Aşk güzel bir şey, sonrası Sevgi’yle dönüşür. O da güzel bir şey. Aşk sız olmamalı, insanı değiştirir, gençleştirir, heyecan verir. Kimse kimseyi frenlemesin, kendini de frenlemesin. Çağımız artık teknoloji çağı, her şey çok değişti, her şey sanal. Ama bir yerlerde aşk yaşıyorsa insanlar sonuna kadar yaşasınlar.

9.) Meslek hayatında en büyük hayalin ve en büyük hayal kırıklığın nedir?

Meslek hayatımda hayal kırıklığım olmadı hiç. Çok şükür çok doğru adımlar atmışım, çok doğru işler yapmışım ki öyle büyük bir hayal kırıklıkları yaşamadım. Güzel gitti benim çizgim maşallah.  Meslek hayatımda hayal kırıklığım olmadı hiç. Çok şükür çok doğru adımlar atmışım, çok doğru işler yapmışım ki öyle büyük bir hayal kırıklıkları yaşamadım. Güzel gitti benim çizgim maşallah.  Meslek hayatımda ki en büyük hayalimi ise zaten anlattım. İstediğim yerdeyim, beni buraya taşıyan insanlara layık olmaya, düzgün olmaya gayret ediyorum, hala bunlara dikkat ediyorum. Hayallerimin de üstüne çıktığımı söyledim, mühim olan burayı korumak, burda kalıcı olmak Şenay’ım.

10.) Bir dilek hakkın olsaydı ne dilerdin?

Bir dilek hakkım olsaydı dünyada savaşların ve açlığın son bulmasını dilerdim.

11.) Astrodeha okurlarına vermek istediğin mesaj ve öneriler neler?

Senin sayende, senin vesilenle Akşam gazetesi okurlarına sevgilerimi, saygılarımı gönderiyorum. Ben herkesi kucaklamaya 2018’de başladım.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık