Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Satürn Uranüs Karesinin Numerolojik Yansımaları

İnanılmaz bir yin yang enerjisi  kozmosu sarıyor.  Satürn Uranüs'le kare açı yaptığında statükoyu sorgulamak, sınırları zorlamak ve sosyal normlara meydan okumak zorunda hisSatürn 'muhafazakar köşede' ve Uranüs her fırsatta kaosa neden olmaya çalışırken, eski ve yeni arasında seçim yapmak için sürekli olarak zorlanacaksınız.

Ama bu kötü bir şey değil.

Kesin olan bir şey var ki, değişim geliyor…

Ve Satürn ve Uranüs her şeyi etkilerken, işlerin nasıl olduğuna karşı nasıl olabileceğini sorgulama yeteneğiniz aslında daha bilinçli, üzerinde düşünülmüş kararlar vermenizi sağlayacaktır.

Hangisi kolektif için iyidir. Ve bir birey olarak senin için iyi olan nedir şimdi kendinize 

Bununla birlikte, takip etmek kolay olmayabileceğinden, yeni girişimlere çok hızlı kararlar almaktan kaçının. Hareketleriniz en derin ihtiyaçlarınızla uyumlu olduğu sürece dürtüye göre hareket etmek  faydanıza olacaktır.  Ancak, Başkalarının etkisi altında kalıp korkular ile hareket ederseniz telafisi zor  hatalara yol açabilir. “Her ne pahasına olursa olsun özgürlük” zihniyetine kapılmayın, çünkü bu genişleyen ve isyankar enerjiler arasında tüm kararlarınızı çok titiz bir şekilde almak çok önemlidir .

Satürn Uranüs Hizalaması Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Yenilik yapmak ve yeni şeyler öğrenmek için harekete geçin. Zihninizi yeni fikirlere ve işleri yapmanın alışılmadık yollarına açın.


NUMEROLOJİ SAYISI 1
1 sayısı itüm evreni çok iyi temsil edebilir. Bu muhteşem sayı, yüksek hırs ve iddiayı temsil eder. 1 numaralı yaşam yoluna sahip olan insanlar, hayata olumlu bir bakış açısına sahiptir. Her zaman en iyisini beklerler. Bu sayı, sabır ve sıkı çalışma ile başarı ve güç kazanır. Her şeye rağmen fethetmelerini sağlayan güçlü bir iş ahlakına sahiptirler. Bu sizin NUMEROLOJİK SAYINIZ ise , geri planda bıraktığınız projelere ve planlara başlamak çok önemlidir.

Kariyerinizde yükselme ve başarı şansınızı yükseltmek için yeni bir beceri öğrenmeye başlamak isteyebilirsiniz. 1 numara, yeni şeyler yapmaya ve fikirlerini gerçeğe uygulamaya yönlendirilir. Satürn kare Uranüs hizalaması, bu hayallerin gerçekleşmesini başlatmak için en iyi zamandır.

NUMEROLOJİ SAYISI  2
2 sayısı dualitelerin sayısıdır. Diğer insanlarla işbirliği yaptığında ve bağlantı kurduğunda gelişir. Bu sayı, karşıt güçlerin bir karışımıdır. Bu yaşam yolu numarasına sahip bir kişinin başkalarından etkilenmesi kolaydır. Bu nedenle, 2 numaralı yaşam yolu olan insanlar, tanıdıklarını ve arkadaşlarını akıllıca seçmelidir.Yetkin mentorların rehberliğinde hayatlarını iyileştirebilir ve yön duygusuna sahip olabilirler. Satürn kare Uranüs kozmik hizalanması sırasında, bu insanlar en iyi şekilde başkalarıyla ortak çabalar için işbirliği yaptıklarında gelişebilirler. Kalplerinin en derin sorularına cevap veren gurular aramalılar. Bu dönemi, arzularına ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilecek uzmanlar ve ortaklar bulmak için uygun bulacaklardır.
NUMEROLOJİ SAYISI  3
Bu sayı ifadeyi, eğlenceyi ve sanatı yöneten güçlü bir sayıdır. Bu yaşam yolu numarasına sahip insanlar tipik olarak çekici ve karizmatik bir kişiliğe sahiptir. Hepsi şöhret için hazır. İstekliler ve istediklerini elde etmede oldukça acımasızlar. Ancak büyük bir sorumluluk duygusuna sahip olarak bunları dengelerler. İşlerinde kural ve ilkeleri uygularlar ve disiplinli bir hayatları vardır.

Satürn kare Uranüs hizalaması sırasında, istediklerini elde etmek için kendilerini ifade etme yeteneklerini kullanmaları 3 sayısına sahip olanlar için Karizmalarının gezegen seviyelerinin enerjileri ve halkı ikna etme yetenekleri. Başarıları, sözlerini ne kadar iyi kullandıklarına ve hakikatle ne kadar örtüştüğüne bağlı olacaktır.

NUMEROLOJİ SAYISI  4
Bu numerolojik sayıya sahip olanlar sözlerine sadıktır ve her zaman ileriye dönüktür. Bu insanların hayata pratik bir yaklaşımı var. Güvenilirdirler ve işlerin devam etmesi için güvenilebilirler. Çoğu durumda, ne kadar şanslı ve şanslı olduklarını kanıtladılar. Denenmiş ve doğru olana bağlı kaldıkları için, genellikle iyi bir sosyal statünün tadını çıkarırlar. İleri görüşlü ve tutucudurlar ve dengeli bir banka hesabına sahiptirler. Satürn kare Uranüs hizalaması sırasında, bu yerlilerin yeni bir şey keşfetmeye çalışması yardımcı olacaktır. Yeni bir sistemin, yaşamlarında ve işlerinde süreçlerin yapılma şeklini kolaylaştırmaya yardımcı olabileceğini görebilirler. Bu kozmik uyumun güçlerini kullanmak için açık bir zihne sahip olmalıdırlar.

NUMEROLOJİ SAYISI u 5
5 sayısı özgürlük ve macera aradığı için biraz değişkendir her zaman kolayca yönlendirilebilen dinamik ve kontrol edilemez bir enerjiye sahip olduklarını hissetmiş olmalılar. Çoğu durumda, iyi planlamadıkları veya başarı stratejilerine bağlı kaldıkları için başarısızlıkla karşılaşırlar. Genellikle ruh hallerinin insafına kalırlar ve sadece o an için sevdiklerini yaparlar. Uranüs ile Satürn karesi ufukta olduğunda, yenilik arzusu artar. Bu yerliler programlarına bağlı kalmalı ve Satürn ve Uranüs'ün kozmik enerjilerinin etkisini azaltmak için öz disiplin uygulamalıdır. Farkındalık ve meditasyon, bu enerjileri kontrol etmelerine ve yaratıcı zihinlerine odaklanmalarına yardımcı olabilir. 5 numara insanlar için başarının sırrı öz disiplindir.

NUMEROLOJİ SAYISI 6
Döngüdeki tüm sayılar arasında en barışçıl ve uyumlu olan 6 sayısıdır. Bu insanlar güzellik ve rahatlık için bir göze sahiptir. Duyguları onları yönetir, bu da bazen pratik olarak düşünmenin önüne geçer. Ancak bu insanlar dik başlıdır ve kolay kolay yoldan saptırılmazlar. Satürn kare Uranüs hizalaması sırasında, bu insanlar kendileri ve sevdikleri için iyi bir yaşam yaratmalarına yardımcı olacak yenilikler aramalıdır. Ancak güvenilir olmayan, zamanını ve enerjisini boşa harcayabilecek girişimlerden kaçınmalıdırlar. Bu yerliler kaynaklarına değer vermeli ve doğru kararı verirken sezgilerini takip etmelidir.
NUMEROLOJİ SAYISI 7
Diğer tüm sayılarla karşılaştırıldığında 7 sayısı mistik bir sayıdır. Bu yerlilerin, bu dünyanın dışında bir şey arayan akıllı ve keskin düşünürler olduğuna inanılıyor. Şeylerin yüzeysel görünüşlerine inanmazlar. Daha derine inme eğilimindedirler. Her zaman gizli gerçekleri ararlar. Bir dereceye kadar, onlar içe dönük insanlardır. Zekidirler ama gerçek potansiyellerini ancak yavaş yavaş keşfederler. Bir Satürn kare Uranüs hizalaması sırasında, bu insanların sonunda zihinlerini uyandırmaları çok önemlidir. Zihnini genişletmeli ve ilgilendikleri konular hakkında bilgi sahibi olmak için bir arayışa girmelidirler. Rahatlamak için zaman ayırmaları ve onlara doğru yolu gösterebilecek akrabalarla temasa geçmeleri yardımcı olacaktır. Ayrıca, yüksek alemlerden gelen vahiylere odaklanmak ve anlamak için meditasyon yapmaları da yardımcı olacaktır.
NUMEROLOJİ SAYISI 8
8 sayısı zenginlik sayısıdır. Bu sayıya sahip insanlar, büyük yaratıcılıkla son derece felsefi olarak kabul edilir. Kendi kendilerine yönlendirilirler, ancak potansiyelleri ancak başkalarının yardımını ve rehberliğini ararlarsa tüm güçleriyle tezahür eder. 8 numeroloji sayısına sahip insanlar, derin ve hassas bireyler olma eğilimindedir. Satürn kare Uranüs kozmik hizalanması sırasında, bu insanlar beklenmedik bir şekilde düşebilir. Özellikle kariyerlerinde veya endüstrilerinde öne çıkmalarına yardımcı olacak yenilikleri kullanıyorlarsa, şans onların lehinedir. Ancak, başkalarıyla bağlantı kurmalı ve bir ekip oluşturmalıdırlar. Başkalarını başarılarına dahil etmek ve çevrelerine daha fazla insanı davet etmek için enerjilerini genişletmek onlar için daha iyidir.

NUMEROLOJİ SAYISI  9
9  azimli, pratik ve cömerttir. Tipik olarak, 9  olan insanlar, herkes onlara saldırsa bile cesurdur. Cesur bir mizaçları ve güçlü bir egoları var. Ya en iyi arkadaşınız ya da en kötü düşmanınız olabilirler. 9 sayısı kapanışlar ve sonlarla ilgili olduğundan, Satürn kare Uranüs hizalaması sırasında geçmişteki şeyleri bırakmak çok önemlidir. Önümüzdeki yeni ve taze döngüyü almak için yer açmalısınız.

NUMEROLOJİ SAYISI  11
Tüm sayılar arasında, ana sayı 11 en sezgisel olarak kabul edilir. Bilinçaltı ve içgüdüsel duygularla doğrudan bir bağlantısı vardır. Bu ana numaraya sahip olan kişilerin yaşlı ruhlar olduğu kabul edilir. Stresli durumlarla sakin ve rahat bir şekilde baş edebilirler. Çoğu durumda, bu insanlar derin bir inanca sahiptir ve hatta geleceği tahmin edebilirler. 11  durugörü, psikanaliz ve kehanet gibi mesleklere çekilir. Bir Satürn kare Uranüs hizalaması sırasında, bu yerlilerin sezgileri yükselir. Manevi yönlerinden faydalanmalı ve daha yüksek alemlerden gelen vahiyleri aramalıdırlar. Daha etkili şifacılar, öğretmenler ve gurular olmalarına yardımcı olacaktır.
NUMEROLOJİ SAYISI  22
22 çok önemlidir bu sayının hayalleri gerçeğe dönüştürme gücüne sahip olmasıdır. 11 üstadın tüm sezgi ve kavrayışlarına sahiptir ancak buna 4 sayısının pratikliği ve disiplinli tavrı da eklendiğinde, bu sayının kuşkusuz büyük bir potansiyeli vardır. Bu sayı, şaşırtıcı başarısını başlatabilecek yüksek benlik saygısına sahiptir. Satürn karesi sırasında Uranüs hizalaması, bu sayının yerlilerinin hayallerini daha zahmetsizce inşa etmelerine yardımcı olabilecek yenilikleri kontrol etmeleri için çok önemlidir . Hedeflerinize ve isteklerinize ulaşmayı hızlandırabilecek yeni teknolojilere, yazılımlara ve yöntemlere göz atın.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık